Rimmel, Double Act Shine & Moisture Control Make up

Rimmel, Double Act Shine & Moisture Control Make up

Podkład matuje i nawilża. Beztłuszczowy, zawiera filtr UV. Jest dostępny w kilku odcieniach. Tani.

może być

Nie wiedziałam że podkład ten nie jest już w sprzedaży - dowiedziałam sie o tym z recenzji.
A szkoda bo testując go z próbki jestem miło zaskoczona.
Dobrze się rozprowadza, matuje (nie wymaga użycia pudru prasowanego), jest trochę widoczny w niektórych miejscach na twarzy (pory) - ale to domena większości podkładów matujących.
Ładnie kryje nie tworząc efektu maski.

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: próbka

:(:(:(

nie mogę zupełnie zrozumieć, dlaczego podkład ten został wycofany z produkcji, dla mnie był idealny!
kupiłam go dawno, ok. półtora roku temu, po pół roku sobie o nim przypomniałam, zaczęłam używać i z miejsca stał się on dla mnie tym jedynym.
jego formuła była bardzo lekka, beztłuszczowa, idealna na lato. nie podkreślał suchych skórek, pięknie stapiał się ze skórą. konsystencja trochę zbyt lejąca się, trzeba było dosyć szybko go rozsmarować, ale efekt był powalający. bardzo dobrze krył skórę, lekko matował, wykończenie makijażu było bardzo naturalne - tak jakbym nic na sobie nie miała.
zawsze malowałam się nim na większe wyjścia i zawsze słyszałam komplementy, jak ładnie wygląda moja buzia :)
nie mogę zrozumieć dlaczego i chyba nie wybaczę producentowi, że tak mnie brzydko potraktował, wycofując podkład z rynku.

Używam tego produktu od: rok temu, ok. 3 miesiące.
Ilość zużytych opakowań: jedno i niestety więcej nie będzie :(

Fajny był

Teraz wiem że już ich nie produkują ale nawet się sprawdzał, fajnie się rozporwadzał, miał doś spory wybór kolorów, jeśli chodzi o krycie to tak na 4, efekt też na 4, ale polecam

Używam tego produktu od:1 rok

nie dla cery tłustej

chciałam czegoś matującego niestety nie sprawdził się kompletnie w tej roli(mam cerę tłustą), co do kolorów nie mam zastrzeżeń poza tym moge powiedzieć ze podkład ten się dobrze aplikuje konsystencja w sam raz jak dla mnie ale niestety brak matu!!! ale przynajmniej nie wysusza chociż nie czułam tkże żeby nawilżał

Używam tego produktu od:2 miesięcy juz nie używam
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

Bardzo lubię

Bardzo lubię ten podkład, należy do moich faworytów. Jest lekki, delikatnie kryjący, rzeczywiście matuje i nie wysusza. Nawilżania nie zauważyłam, ale też nie oczekuję go od podkładu (niezależnie od zapewnień producenta). Przyjemnie się go nakłada, ma prawie płynną konsystencję, można go łatwo rozprowadzić i nie tworzy smug. Dla mnie jedyną wadą jest to, że w Polsce nie ma mojego koloru - sprzedawany jest od numeru 002, a ja używam 001. Mimo trudności w zakupie, ciągle go używam - to o czymś świadczy;-)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

bardzo przyzwoity

Podklad naprawdę niezły. To co mi się podoba szczególnie w tym podkładzie, to łatwość jego rozprowadzania na twarzy, dzięki czemu nie pozostawia plam i zacieków.
Ładne kolorki. Średnio trwały, ale jescze nie znalazłam trwałego podkładu dającego naturalny efekt.

Używam tego produktu od czasu do czasu

mi sie podoba

Nooo i musze przyznać, że ten podkład mi sie podoba. Pożyczyła mi go siostra. Mamy dwa różne odcienie twarzy, a ten podkład odpowiada nam obu, bo ładnie wtapia się w skóre i pozostawia ja gładką. Średnio za to matuje wypryski, które gdzieś tam czasami mi wyskoczą. Dla mnie jednak może być.

Używam tego produktu od: zaprzestałam
Ilość zużytych opakowań:

Fuj!

Okropny. Jeden z gorszych, jakie kiedykolwiek mialam! Po krótkim czasie uzytkowania podklad jakby rozdzielil sie na dwie warstwy - kolor+tluszcz :( Slabo kryje, pozostawia na twarzy tlusty film, kolor wyglada nienaturalnie. Niby niska cena, ale warto doplacic 10 zl i miec cos duzo, duzo lepszego...

Matuje

Po raz pierwszy mam podkład, co tam podkład - w ogóle jakikolwiek kosmetyk, przy którym autentycznie zauważyłam efekt matowania! Nie jest tak dobrze, żeby twarz była matowa przez cały dzień, czy nawet jego połowę, ale też nie zaczyna się błyszczeć już po godzinie, jak przy innych podkładach. A jeszcze fajniejsze jest to, że nawet jak już zaczyna "popuszczać", to nigdy nie dopuszcza do zupełnego błyszczenia, co ma mniejsce w przypadku takiego np. zachwalanego na Wizażu City Matt.
Krycie jest średnie; troszkę ciężko się rozprowadza, ale ostatecznie da się to zrobić bez żadnych smug. Ma lekką, płynną konsystencję i trochę dziwny zapach, ale w sumie okej. Na początku używania podrażniał mi skórę, co mnie mocno zdziwiło, bo nigdy wcześniej się nie zdarzało przy żadnym innym podkładzie.
Ostatnie zastrzeżenie mam do odcieni: posiadam najjaśniejszy - 001 <i>Porcelain</i> i trudno mi go nazwać porcelanowym, jest dla mnie trochę za ciemny.
Zgrabne, nie zajmujące dużo miejsca opakowanie.

do tej pory najlepszy

fluid bardzo dobry, ma świetny zapach i konsystencję dzięki czemu mogę go nakładać w niewielkiej ilości. świetnie kryje drobne przebarwienia i krostki. buzia wygląda świeżo i jest matowa. nie ściera się i pozostaje na twarzy przez wiele godzin. bardzo wydajny, opakowanie wystarcza na dwa miesiące codziennego używania. nie wspominając o tym że rimmel to jedyna firma która produkuje fluid w idealnym dla mnie odcieniu 07 gloden beige... w końcu nie ma efektu maski!!
ma też niestety jeden minus... bezpośrednio przed nałożeniem fluidu nie można pozwolić sobie na użycie kremu nawilżającego (najwyżej matująco-nawilżającego lub odczekać kilka minut) bo to powoduje że skóra bardzo się świeci...
mimo to będę go nadal używać, bo jest zdecydowanie najlepszym fluidem na jaki do tej pory trafiłam.

Średniak przez duże Ś

Niedawno skończył mi się podkład wysokopółowy i z braku laku sięgnęłam po próbkę tegoż specyfiku.Ten podkład jest wprost okropny.Tworzy efekt maski,widać go w porach.Poza tym robi smugi i trudno go dobrze nałożyć.Męczyłam się z nim z 10 minut.Nie polecam,ponieważ cera przy nim nie oddycha.Są lepsze w tej klasie i za te pieniądze.

Taki sobie

Posiadam odcień ciemniejszy,dostosowany do mojej karnacji.Nie jest to najlepszy podkład-dziwnie się nakłada,na szczęście doszłam do wprawy i nie robi smug przy nakładaniu.Plusem jest to,ze moja buźka po nałożeniu jest bardzo gładka i bez jakichkolwiek znamion,ponieważ fluid idealnie pokrywa niedoskonałości.Jednak wolę podkład z Avon'u ;)