KWC LogobyWIZAŻ logo

soreszka
    20 lutego 2008 o 18:46
    3 / 5
    może być
    Nie wiedziałam że podkład ten nie jest już w sprzedaży - dowiedziałam sie o tym z recenzji. A szkoda bo testując go z próbki jestem miło zaskoczona. Dobrze się rozprowadza, matuje (nie wymaga użycia pudru prasowanego), jest trochę widoczny w niektórych miejscach na twarzy (pory) - ale to domena większości podkładów matujących. Ładnie kryje nie tworząc efektu maski. Używam tego produktu od: nie używam Ilość zużytych opakowań: próbka

kawuś18
    1 maja 2007 o 19:15
    5 / 5
    :(:(:(
    nie mogę zupełnie zrozumieć, dlaczego podkład ten został wycofany z produkcji, dla mnie był idealny! kupiłam go dawno, ok. półtora roku temu, po pół roku sobie o nim przypomniałam, zaczęłam używać i z miejsca stał się on dla mnie tym jedynym. jego formuła była bardzo lekka, beztłuszczowa, idealna na lato. nie podkreślał suchych skórek, pięknie stapiał się ze skórą. konsystencja trochę zbyt lejąca się, trzeba było dosyć szybko go rozsmarować, ale efekt był powalający. bardzo dobrze krył skórę, lekko matował, wykończenie makijażu było bardzo naturalne - tak jakbym nic na sobie nie miała. zawsze malowałam się nim na większe wyjścia i zawsze słyszałam komplementy, jak ładnie wygląda moja buzia :) nie mogę zrozumieć dlaczego i chyba nie wybaczę producentowi, że tak mnie brzydko potraktował, wycofując podkład z rynku. Używam tego produktu od: rok temu, ok. 3 miesiące. Ilość zużytych opakowań: jedno i niestety więcej nie będzie :(

szakyra
    20 lutego 2007 o 19:50
    3 / 5
    Fajny był
    Teraz wiem że już ich nie produkują ale nawet się sprawdzał, fajnie się rozporwadzał, miał doś spory wybór kolorów, jeśli chodzi o krycie to tak na 4, efekt też na 4, ale polecam Używam tego produktu od:1 rok Ilość zużytych opakowań:10

margerita007
    19 października 2006 o 14:31
    2 / 5
    nie dla cery tłustej
    chciałam czegoś matującego niestety nie sprawdził się kompletnie w tej roli(mam cerę tłustą), co do kolorów nie mam zastrzeżeń poza tym moge powiedzieć ze podkład ten się dobrze aplikuje konsystencja w sam raz jak dla mnie ale niestety brak matu!!! ale przynajmniej nie wysusza chociż nie czułam tkże żeby nawilżał Używam tego produktu od:2 miesięcy juz nie używam Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

missprozac
    9 października 2006 o 23:04
    4 / 5
    Bardzo lubię
    Bardzo lubię ten podkład, należy do moich faworytów. Jest lekki, delikatnie kryjący, rzeczywiście matuje i nie wysusza. Nawilżania nie zauważyłam, ale też nie oczekuję go od podkładu (niezależnie od zapewnień producenta). Przyjemnie się go nakłada, ma prawie płynną konsystencję, można go łatwo rozprowadzić i nie tworzy smug. Dla mnie jedyną wadą jest to, że w Polsce nie ma mojego koloru - sprzedawany jest od numeru 002, a ja używam 001. Mimo trudności w zakupie, ciągle go używam - to o czymś świadczy;-) Używam tego produktu od: kilku lat Ilość zużytych opakowań: kilka