KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Oeparol MRM, Mleczko do demakijażu (stara wersja)

4,6 na 531 opinii

Kupi ponownie: 87% osób
  • 3 maja 2011 o 14:12
    efekt przerasta oczekiwania
    Używa od:nie określono
    Jestem zachwycona ta serią ,mam tonik i krem nawilżająco-regenerujący..Gusta moje raczej siegały snobistycznie chyba..o ja głupia..po selektywne kosmetyki pielęgnujące,chanel,dior i inne drogie..a tu proszę za małe pieniadze,moja podrazniona facjata,zapomniała co to zaczerwienienie,łuszczące skórki,wykwinty jakieś niespodziewane,uczulenie itp niemiłe niespodzianki..Kremy za ponad 200zł stoja sobie i sa bezuzyteczne w porównaniu z jaka radościa siegam po kremik wiesiołkowy..wszystkim absolutnie polecam cały zestaw..mleczko(mam w takiej chudej butli,pewnie nowa szata)świetnie oczyscza,tonik odświeża i jest uzupełnieniem demakijazu a krem podtrzymuje ten mój dziubek 39 letni w kondycji 20+:):):)nawet moja córka zaczeła patrzec na serie przychylnym okiem,ma podraznienia po pigmanormie(wywabia:)blizny..i oeparol jej regeneruje twarz ..Świetne produkty za małe pieniądze..polecam!!!!!!!!!!! Używam tego produktu od: mca Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
    vril
    4 / 5
    14 października 2007 o 10:12
    dobre
    Używa od:nie określono
    Kolejny dobry produkt z serii Oeparol. Mleczko dobrze zmywa makijaz, jest lekko lejace, slizga sie na skorze i nie trzeba mocno trzec by oczyscic twarz, nie jest tluste, tylko takie "mleczno-pudrowe". Nadaje sie do cery mieszanej. Nie podraznia, a wrecz uspokaja cere. Daje sie latwo zmyc tonikiem z tej samej serii lub jakimkolwiek innym. Skora po uzyciu tego mleczka jest niezywkle miekka i delikatna. Nie zmywalam nim oczu, wiec nie wiem jak radzi sobie z tuszem, ale cienie i korektor na pewno usunie bez problemu. Zapach wiesiolka tozsamy z cala seria Oeparol. Mleczko jest nawet wydajne, wystarcza dwa, trzy waciki na zmycie zagruntowanej, pelnej tapety. Podsumowanie - dobrze zmywa, zmiekcza skore, nie podraznia. Przerzucilam sie na plyn micelarny ale na pewno jeszcze kiedys wroce do tego produktu; czasem nawet lapie sie na tym, ze tesknie za efektem zmiekczenia cery jakie to mleczko dawalo. Używam tego produktu od: kiedys przez 2 miesiace Ilość zużytych opakowań: 2
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
    k-n
    5 / 5
    26 lutego 2008 o 11:16
    Mój ci on! ;)
    Używa od:nie określono
    Moja atopowa, sucha skóra kocha to mleczko do szaleństwa :D Jest ono bardzo delikatne, nie szczypie, nie piecze, nie powoduje najmniejszego zaczerwienienia, a do tego świetnie oczyszcza, zwłaszcza z tuszu do rzęs - rano budzę się bez czarnych kresek. Skóra nie łuszczy się po nim, jest ładnie nawilżona. Mleczko ma charakterystyczny wiesiołkowy zapach, jest on delikatny, mnie się podoba, ale nie wszystkim może przypaść do gustu. Konsystencja kosmetyku jest idealna - nie jest gęsta, toporna, ale nie jest też lejąca, nie spływa z płatka. Plusy to także niska cena oraz ładny skład. Nie mam zamiaru zdradzać tego mleczka z żadnym innym!! :) Czas używania produktu: 3,5 miesiąca Ilość zużytych opakowań: 2
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 19 września 2011 o 12:00
    Bezkonkurencyjny
    Używa od:rok lub dłużej
    Mleczko ma same plusy: + ma delikatny, przyjemny zapach + jest bardzo łagodne dla skóry, ale makijaż usuwa dokładnie + cera jest uspokojona, podrażnienia zniknęły + najlepiej nakładać je palcami a nie płatkiem + jest wydajne, przy codziennym stosowaniu wystarczyło mi na 3 miesiące Używam tego produktu od: 4 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 28 marca 2011 o 14:29
    KWC
    Używa od:nie określono
    Tani, pięknie pachnie, bardzo dobrze oczyszcza. Czego chcieć więcej? Bardzo wydajny produkt dostępny w aptekach. Ja nakładam to mleczko palcami, masuję twarz a potem zmywam zwilżonymi płatkami. Super świeża cera po użyciu! Używam tego produktu od: rok Ilość zużytych opakowań: 4, 200 ml
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną