Bioderma, Sebium Mat, Anti - Shine Cream - Gel (Krem matujący dla skóry tłustej i mieszanej)

Po ok. 10 minutach od nałożenia skóra przestaje się świecić. Długotrwale matuje przetłuszczające się partie twarzy absorbując nadmiar sebum. Reguluje aktywność gruczołów łojowych. Ma działanie antybakteryjne, kojące i łagodzące.

Wskazania:

- skóra tłusta i mieszana

- skóra z tendencjami do błyszczenia się

- skóra trądzikowa

Skład: Water (Aqua), Glycerin, Cyclopentasiloxane, Xylitol, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Isostearyl Alcohol, Butylene Glycol Cocoate, Di-C12-13 Alkyl Malate, Mannitol, Rhamnose, Fructooligo-Saccharides, Laminaria Ochroleuca Extract, Zinc Gluconate, Pyridoxine HCl, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Cyclohexasiloxane, Polyacrylamide, Silica, C13-14 Isoparaffin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Laureth-7, Propylene Glycol, Ethylcellulose, Glyceryl Polyacrylate, Caprylic/Capric Triglyceride, Dodecyl Gallate, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Fragrance (Parfum).

Cena: 35-40zł / 40ml

/e/

Genialny krem

Mam cerę tłustą, ale od kiedy używam tego kremu, makijaż trzyma się rewelacyjnie. Nie spływa po kilku godzinach, ale przede wszystkim moja skóra wygląda na świeżą i zmatowioną. Nie błyszczy się już wcale!

Używam tego produktu od: 4miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

nie przekonuje

Skusiłam się na niego bo nie było Sebium AKN i ledwie wytrzymaliśmy ten związek ;) Może to krem dla innych cer.
- skóra była nie tylko matowa ale i wysuszona
- trochę szczypał
- zapach - nie przepadam za zapachem całej zielonej części Biodermy
- nie lubiłam go pod makijażem, a na noc wiadomo że nie nakładałam.

+ tubka stojąca na korku

Używam tego produktu od: 2 lata temu przez około 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe, potem już nie kupiłam

okropny

Latrem miałam problem z nadmiernie przetłuszczającą się twarza, więc zakupiłam ten krem. Mat utrzymuje się bardzo krótko, może z godzinę, potem ze skórą robi się coś dziwnego, jakby się dusiłą i zaczyna wydzielac więcej sebum. Do tego krem, właściwie żel, pozostawia niemiłą lepką powłokę na skórze. Nie nawilża, nie matowi, właściwie nic nie robi. Skóra wyglądała na zmęczoną i niezadbaną.

Średniaczek

Na poczatku stosowania ladnie matowil cere- nawet na 5 godzin, co jest rekordem przy mojej mega tlustej cerze. jednak po mniej wiecej 2 miesiacach stosowania przestal dzialac. matowil z bieda na 2 godziny, pozniej wcale. nie zapycha, nie podraznia, nie wysusza, ale tez nie nawilza. chcialabym wystawic mu lepsza ocene, ale nie moge. szkoda ze przestal dzialac.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

zadziałał raz....

U mnie zadziałał raz, przy pierwszym użyciu, miałam wrażenie że pory się zmniejszyły, skóra nie świeciła się, była matowa, po kolejnych aplikacjach efektów już tak widocznych nie odnotowałam. Sądzę że wręcz mi skórę wysuszał. Konsystencja przyjemna, zapach delikatny.Cena zbyt wygórowana jak na niezauważalne efekty.

Używam tego produktu od: rok

nie dziala

Nie matuje, ale tez nie wysusza, wiec nie daje mu najnizszej oceny - kupilam go w wyprzedazy w aptece za 20 zlotych, ale szkoda kasy : /
nie zauwazylam zadnego wiekszego dzialania

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Nie za bardzo

Myslałam ze bedzie spelniał swoje zadania ale niestety sie przeliczyłam.. Po pierwsze jak dla mnie wcale nie matuje- cera po kilku chwilach znowu wraca do stanu sprzed. Oprocz tego nie zauwazyłam wyrównania kolorytu skóry ani innych "zalet" jakie miał miec. Niestety..

PS. Jesli ktos chce to moge go sprzedac za niewielkie pieniadze, pisac na prv.

Używam tego produktu od: miesiaca

Nie bardzo

Kupiłam ten produkt w jakiejś promocji za 39 zł.Jest to chya najdroższy krem matujący,jakiego przyszło mi używac,a niestety nie najlepszy ;/ Tak,jak w poprzedniej recenzji- nie matuje.A w każdym razie bardzo słabo i niestety nie długotrwale :( jest wydajny, przyjemny w stosowaniu,nawilża cerę.Szybko się wchłania,ponieważ jest bardzo lekki.
Ale kosztuje sporo no i na dłuższą metę nic nie zdział.Stosowałam go rano pod makijaż z 3 albo 4 miesiące.Zużyłam całą tubkę i więcej nie kupię.Najważniejsze,że szkody nie robi,ale co z tego,skoro słabo działa.

Używam tego produktu od: ok.4 miesiące

Porażka

Strasznie drogi. Nie działa na moją skórę. Zostawia okropny, tłusty film, który nie znika po 10 min. Gdy nałoże puder strasznie mi się waży. Dużo lepiej działają produkty takich firm jak Nivea czy Vichy.

Używam tego produktu od: 2 mies.

fantastyczny

Zimą szukałam kremu na dzień i pani w aptece poleciła mi ten kremik jako wypróbowany.
Mam cerę mieszaną, świecącą się w strefie T i ten krem naprawdę fantastycznie ją zmatowił. Na cały dzień. W dodatku na policzkach skóra była dobrze nawilżona i miękka, a nie przesuszona.
Inne plusy:
- przestały pojawiać się małe pryszcze, nawet przed okresem
- ogranicza powstawanie wielkich ropnych pryszczy

Minusy:
- mała wydajność- ledwo starczył na 2 miesiące
- lekki wysyp w postaci mały krost, jednak utrzymywał się 2 tygodnie

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 40 ml

Nie matuje

Ten krem nie matuje wcale (nawet po odczekanych 10 minutach). Po prostu nie spełnia podstawowego zadania. O wiele lepiej radzi sobie z tym Pore Refiner, też Biodermy (mój KWC).

Używam tego produktu od:1 mc

średniak

Krem mnie niczym nie zachwycił. Niby nie jest zły ale rewelacyjny też nie,taki średniak co za tą cenę i renomę marki rozczarowuje - przynajmniej mnie.
W trudnych warunkach tzn przy łagodnie przetłuszczającej się cerze ale wysokiej wilgotności i wysokiej temperaturze nie dał rady. Buzia świeciła się dosyc szybko. Moim podstawowym wymaganiem jest także to by nie powodował krostek. Niestety wypryski i zaskórniaki pojawiały się, wprawdzie nieliczne ale częściej niż po innych kremach. Jak dla mnie również za słabo nawilżał. Ogólnie nie wyglądałam po nim jak potwór z loch ness ale bywało lepiej. Mimo moich zastrzeżeń uwazam,że warto go wypróbowac choc ja raczej do niego nie wrócę,lecz nie ze względu na jakieś wyjątkowe wady ale ze względu na lepsze kremy w porównywalnej cenie.

Ilość zużytych opakowań:1 niecale