KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Ziaja Mięta, pokrzywa i d-panthenol, Odżywka do włosów przetłuszczających się i z łupieżem

4,8 na 55 opinii

Opinie użytkowników

Średnia ocena:
4,8 na 5
Kupi ponownie: % osób
    kamilak
    9 listopada 2003 o 13:31
    doskonała!
    Idealna odżywka:. Daję bez wahania 5 gwiazdek za:- efekt: włosy mięciutkie, błyszczące, zadbane, znów zaczęły mi falować i się skręcać :)- bardzo przyjemnie pachnie- wydajna, dobrze się nakłada, wystarcza niewielka ilość- wcieram też w skórę głowy, co bardzo dobrze wpływa na jej kondycję- taniuuuutka, zapłaciłam 2,80!Bardzo polecam :)

Fronka
    15 września 2003 o 12:47
    4 / 5
    nadaje włosom miękkość
    Jeśli chodzi o odżywianie to nie daje długotrwałych efektów. Jednak po każdym użyciu włosy są miękkie i bardzo milusie w dotyku :p: Rzeczywiście swietnie się po niej układają i nie są obciążone. Łatwo się rozczesują. Jeśli chodzi o zapobieganie przetłuszczaniu włosów to w moim przypadku efekt był taki, że ostatecznie mogłabym myć włosy co drugi dzień, gdyby to było konieczne. Ale dla mnie mycie włosów to czysta przyjemność więc i tak robię to codziennie rano.

bagera
    14 września 2003 o 12:12
    5 / 5
    Kosmetyk Wszech Czasów :)
    Zawsze sądziłam żę polskie produkty są najlepsze i tym razem napewno sie nie mylilam.Cena 3,5 zł tylko zachęca do kupna.Naprawdę warto i więcej nie zdradze - dowiecie się jak ją wypróbujecie:P

Beza
    13 lipca 2003 o 0:16
    Nadspodziewanie efektywna
    Kolejny świetny produkt rodzimej produkcji za śmiesznie niską cenę: około 4 zł :DZapach cytrusowy- nienachalny, niedrażniący, konsystencja średnio-gęsta, odżywka bardzo dobrze rozprowadza się na włosach nie plącząc ich( przynajmniej moich :D długości do połowy pleców :) ).Efekty zaskakujące: włoski są odżywione( błyszczą się, łatwo je rozczesać, są miękkie w dotyku), nieobciążone przy tym. I wreszcie najlepsze :D : odżywka nie tylko nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosków, a wręcz przeciwnie: wydłuża czas ich świeżości- u mnie do CAŁYCH 3 dni- a to już swoisty rekord :)Z pełną premedytacją daję 5* pod nieodpartym urokiem pozostając... :D

lejka
    4 kwietnia 2003 o 22:21
    genialna
    Gęsta, trudno ją wycisnąć i równomiernie rozprowadzić. Bardzo ładnie pachnie cytrusami. Trochę trudno po niej rozczesać włosy, a głównie po to stosuję odżywki, żeby ułatwiały rozczesywanie moich długich włosów. Mało wydajna. Nie obciąża włosów, choć mam tłuste, nie przetłuszczają się po niej szybciej. Myję włosy wieczorem, są miękkie i puszyste cały następny dzień. A przede wszystkim cudownie się układają, tym mnie zachwyciła. Nie potrzebuję już nic, po prostu same z siebie pięknie się układają. Do tego są mięciutkie, przyjemne w dotyku, błyszczące, po prostu pięknie wyglądają. W dodatku sprawiła, że na moich niepodatnych na układanie włosach, na których każda fryzura rozsypywała się od razu, teraz trzyma się cały dzień! Za tę cenę zasługuje na 5 bez zmrużenia okiem, bo nigdy moje włosy nie wyglądały tak ładnie.
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania