Gorgol, Szczotka do kąpieli 08 58 001

Gorgol, Szczotka do kąpieli 08 58 001

Pojemność 1 szt

Szczotka do kapieli nr 08 58 001 marki GORGOL. Idealna do mycia ciała. Posiada wygodny uchwyt, który ułatwia korzystanie. Do produkcji zastosowano naturalne włosie tampico (meksykańskie włókno z liści agawy). Mikrobudowa nadaje mu właściwości ścierne. Niewielki rozmiar szczotki sprawia, że jest wygodna w przechowywaniu. W całości wykonana z drewna. W połączeniu z ulubionym żelem pod prysznic, czy płynem do kąpieli dokładnie czyści i usuwa zabrudzenia. Wygodna rączka odpowiednio leży w dłoni.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Dobra jakościowo ale jednak wolę nieco większy rozmiar

Szczotkę kupiłam ze względu na niższą cenę i mniejszy rozmiar. Z pewnością jest łatwiejsza w przechowywaniu i w transporcie ale dla mnie także mniej wygodna w codziennym użytkowaniu.
Szczotka spisuje się poprawnie. Jest odpowiednio ostra, dobrze wykonana, solidna. Ponieważ jest mniejsza, trzeba nią się trochę więcej namachać aby dobrze wyszczotkować całe ciało.
Trochę przszkadza mi jej uchwyt, ale myślę że to wszystko dlatego, że przyzwyczaiła się do innego typu szczotki. Gdybym zaczęła od tej, nie byłoby problemu.

Świetnie się sprawdza w podróży, jest mniejsza a więc zajmuje mniej miejsca i łatwiej ją upchnąć do kosmetyczki.

Zamiast gąbki

Świetna szczotka do kąpieli, która może zastąpić gąbkę. Jest bardzo wygodna w użytkowaniu, chociaż na taką nie wygląda. Ma miękkie włosie, które dobrze zachowuje się w kontakcie z wodą i środkami czystości. Dobrze czyści skórę. Nie podrażnia. To bardzo dobry gadżet kąpielowy. Polecam.