Maybelline New York, West Coast Glow By Gigi Hadid, Fiber Mascara (Tusz do rzęs)

Tusz do rzęs. Pochodzi z limitowanej kolekcji zaprojektowanej przez Gigi Hadid - znaną amerykańską modelkę. Ekstremalnie wydłuża rzęsy i dodaje im objętości, dopełniając wyrazisty makijaż oka w nowojorskim stylu. Produkt składa się z 2 unikatowych końcówek. Z jednej strony znajduje się krótsza szczoteczka z włoskami Fiber, których zadaniem jest nadanie objętości oraz długości rzęsom. Zaś z drugiej strony umieszczona została elastyczna szczoteczka wraz z czarnym tuszem. Całość została umieszczona w dobrze leżącym w dłoni uroczym, solidnym opakowaniu.

niewodoodporne
hipoalergiczna
Efekt
pogrubiające, wydłużające
Szczoteczka
z włosia

Średniak

Skuszona kosmetykiem 2w1 i opiniami internautek postanowiłam zakupić ten tusz do rzęs. Faktycznie, na początku stosowania byłam nim zachwycona, problematyczne okazały się włókienka, które lubiły wpadać mi do oczu jednak polubiłam tą maskarę w miarę nabrania wprawy. Po kilkumiesięcznym stosowaniu jednak moja opinia uległa zmianie i szczerze mówiąc nawet w 50% promocji uważam, że kosmetyk nie jest wart swojej ceny, gdyż znam o wiele lepsze, które normalnie kosztują mniej niż 40 zł.

SUPER

Do produktu z początku podeszłam sceptycznie. Nie przepadam za mascarami z dwoma końcówkami. Jednak po "zachwytach" koleżanki, uległam i kupiłam. Był to bardzo dobry wybór! Tusz, przede wszystkim, nie osypuje się, ani nie skleja rzęs. Wydłuża i dodaje objętości. Mam nadzieję, że produkt wejdzie do stałej kolekcji Maybelline.