NeoNail, Pilnik łódka 100/180

NeoNail, Pilnik łódka 100/180

Dwustronny, profesjonalny pilnik służący do opiłowywania i skracania paznokci naturalnych oraz przedłużonych. Niezastąpiony przy nadawaniu kształtu masy żelowej lub akrylowej a także do przygotowania tipsa przed nalożeniem żelu.

Strona drobnoziarnista (180) idealnie nadaje się do modelowania brzegów paznokcia a średnioziarnista (100) ułatwi usunięcie poprzedniej stylizacji.

Elastyczność pilnika umożliwia płynne ruchy a specjalny kształt ułatwia dotarcie do mniej dostępnych miejsc.

Produkt charakteryzuje się bardzo dobrym wykończeniem - nie łamie się i nie rozwarstwia. Materiał ścierający, wykonany z najwyższej jakości papieru japońskiego (8-krotnie ocynkowanego), gwarantuje komfortową pracę przez wiele tygodni.
Gradacja: 100/180
Kolor: szary
Kształt: łódka

pilniki

Trwały i wydajny pomocnik przy mani

Łódeczkowaty pilnik o jednej stronie z gradacją 100, chropowatą i ostrzejszą dobrą do lekkiego opracowywania żelu i ściągnięcia starej stylizacji; z drugiej strony mającą gradację 180, która pomaga delikatniej opracować i skrócić naturalną płytkę paznokcia.
Dobrze jest stępić krawędzie przed przystąpieniem do manikiuru, szkoda, że ja o tym nie wiedziałam i zafundowałam sobie kilka bolesnych zacięć skórek.
Nie jest to pilnik jednorazowy, nie wyciera się mimo dużej eksploatacji, służy bardzo długo jeśli nie trzyma się go w wilgotnym otoczeniu, bo wtedy rozwarstwia się i wygina.

Bardzo dobry i precyzyjny

Bardzo dobry pilnik, który zawsze jest w moim wyposażeniu. Nieodzowny element stylizacji paznokci i robienia hybrydy.

Jest poręczny, precyzyjny. Mocno piłuje. Bardzo porządnie wykonany.

Chętnie do niego wracam

Zacznę od tego, że sama robię sobie paznokcie i ten pilnik naprawdę w takim przypadku ułatwia życie.
Testowałam już ich mnóstwo, ale ten jest jednym z moich faworytów.
Zakupiony przez wzgląd na markę- stwierdziłam, że będzie on po prostu lepszy jakościowo i nie zawiodłam się.
Pilnik kosztuje cos ok. 6 zł, więc wcale nie dużo więcej niż jakieś tańsze zamienniki ale jakość jest warta każdej złotówki.
Nie zużywa się szybko tak jak inne.
Ma idealny kształt , który pozwala nam dotrzeć praktycznie wszędzie.
Idealnie pracuje się nim zarówno przy skracaniu czy modelowaniu kształtu paznokcia, jak i przy usuwaniu poprzedniej stylizacji.
Chętnie do niego wracam.

Najbardziej precyzyjny

Przetestowałam wszystkie pilniki marki neonail oraz semilac i śmiało stwierdzam że ten jest moim ulubionym. Pilnik jest w kolorze szarym o gradacji 100/180 . Gradacja 100 ideanie sprawdzi się do piłowania żelu lub ściągania hybrydy natomiast gradacją 180 możemy pięknie spiłować i nadać kształt naturalnej płytce. Ogromną zaletą jest w nim kształt, jedna strona jest prosta a druga przypomina półksiężyc. Dzięki takiemu rozwiązaniu można bardzo łatwo dotrzeć pilnikiem do paznokcia przy skórce nie uszkadzając jej przy tym. Pilnik jest bardzo dobrze wykonany i nie ściera się przy pierwszym użyciu. Śmiało używam go 5-10 razy w zależności od intensywności stosowania. Jedynym minusem jest to że ma dość ostre krawędzie przez co jak przejedziemy po skórce to możemy ,łatwo ją uszkodzić. Mimo tego jest moim faworytem i nie wyobrażam sobie wykonywania manicure bez jego użycia :)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Produkt otrzymałam w zestawie razem z lakierami hybrydowymi w ramach testowania na Wizaz.pl, za co bardzo dziękuję.

Pilnik ma jasnoszary kolor. Jedna strona różni się od drugiej gradacją - pierwsza to strona drobnoziarnista, natomiast druga jest średnioziarnista. Takie rozwiązanie sprawia, że pilnik sprawdza się świetnie. Bez problemu można za jego pomocą skrócić paznokcie, jak również nadać im odpowiedni wygląd. Dobrze się z nim pracuje, ponieważ idealnie leży w dłoni i dzięki jemu kształtowi łatwo dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Używam go od niedawna, jednak wciąż wygląda jak nowy. Nie rozwarstwia się, nie łamie i myślę, że nie stępi się tak szybko. Wydaje mi się, że posłuży naprawdę długo.

Faworyt!

Bardzo lubię ten pilnik. Dlaczego? Ano dlatego, że ma mnóstwo zalet - przede wszystkim świetnie leży w dłoni. Niby prosty, „łódkowaty” kształt, ale jest w taki sposób zaprojektowany, że automatycznie wręcz układa się idealnie, co zapewnia bardzo wygodne podparcie przy kształtowaniu płytki paznokcia. Kto by pomyślał, że „zwykły” pilnik za 6zł może okazać się tak niezawodnym narzędziem pracy ;) Zgadzam się z pozostałymi Recenzentkami w kwestii trwałości - mój ma pewnie już z rok ponad, a nadal ma właściwości takie, jakbym go wczoraj kupiła. Must have każdej osoby, która dba o wygląd swoich paznokci (i nie chodzi tu tylko o robienie hybryd ;))

Mój must have

Bardzo dobrej jakości pilnik o odpowiednim kształcie. Swój mam już bardzo długo, nie ma odgnieceń ani rozwarstwień. Idealnie nadaje się do ściągania paznokci hybrydowych jak i do nadawania kształtu. Bardzo dobry produkt w przystępnej cenie.

Faworyt

Pilnik jest bardzo precyzyjny i niezastąpiony zarówno przy nadawaniu kształtu paznokciom jak i przy ich skracaniu, sprawdza się lepiej niż niejeden inny. Dobrze radzi sobie również z paznokciami przedłużanymi np Base Extra. Moja ulubiona stroną jest ta o gradacji 180, która jest bardzo delikatna a zarazem skuteczna. Pilnik jest bardzo trwały i żywotny - swój posiadam od bardzo dawna i nie rozwarstwił się ani nie połamał mimo, że zdecydowanie swoje już wysłużył!

Najlepszy

Pilnik jest naprawdę wysokiej jakości, nie ściera się zbyt szybko i jest odpowiednio wyprofilowany pod dłoń. Nie kaleczy skóry, jak niektóre inne pilniki. Cena jak za taki produkt nie jest zbyt wysoka, warto kupić, bo wystarcza na dwa razy dłużej niż tańszy zamiennik. Odpowiednio piłuje zarówno naturalne, jak i przedłużone paznokcie.

Cudowny, niezastąpiony, godny polecenia

Jako, że robię sobie sama od jakiegoś czasu paznokcie u rąk i stóp to takie pilniczki kupuję praktycznie za każdym razem jak jestem w drogerii i przechodze obok półki z takimi akcesoriami. Ten zakupiłam ostatnio i przyznam szczerze, że fanką marki nie jestem ale wyglądał wśród innych marek na porządny, a cena bodajże coś koło 6 zl więc stwierdziłam, że czas na test :) i nie zawiodłam się.
Pilnik jest bardzo dobrej jakości, nie umywa się do tej półki cenowej chyba żadnemu jakiego używałam do tej pory, no może poza pilnikami Aba Group, do ich jakości ten bym porównała, choć tym pracuje mi się chyba lepiej w sumie.
Nie rozwarstwia się, nie stępił mi się tak jak pozostałe od razu po jednym manikiurze, zrobiłam nim stopy, dłonie i dalej jest w dobrym stanie. Wygodnie się nim pracuje dzięki kształtowi. No na prawdę świetny pilnik. Na pewno kupię ich więcej bo sprawiło mi dużą przyjemność piłowanie nim paznokci, a to rzadkość, a nie mam w domu frezarki więc ręcznie piłuję płytkę z hybrydami czy żelami :) i myslę, że też spokojnie do akrylowych będzie rewelacyjny.

Od razu jesteśmy w stanie zauważyć, że pilnik jest dobrej jakości.

Pilnik łódka o gradacji 100/180 otrzymałam w prezencie w zestawie startowym. Pilnik jest dobrze wyprofilowany, łatwo dotrzeć do bocznych krańcy paznokcia. Podoba mi się również design tego produktu.

Pilnik nie uszkadza struktury paznokcia - delikatnie piłuje. Dobrze sprawdza się w roli również do ścierania, profilowania paznokcia żelowego. Praca z nim to sama przyjemność.

Dobra jakość

Wytrzymały pilnik, porządnie wykonany, korzystam już kilka miesięcy i jest jak nowy. Na plus na pewno jego kształt ułatwiający dojście do paznokcia i pracę przy skórkach, nie rozwarstwia paznokci i jest poręczny. Używam go często przy manicure, przyspiesza pracę :)