Scholl, Rough Skin Remover (Preparat złuszczający do stóp) (stara wersja)

Scholl, Rough Skin Remover (Preparat złuszczający do stóp) (stara wersja)

Specjalna formuła z kombinacją naturalnego pumeksu i kwasów AHA zapewnia skuteczną pielęgnację i złuszczanie skóry stóp. Dla najlepszego efektu powinien być stosowany trzy razy w tygodniu, a po nim krem odżywczy. Może być stosowany na kolana i łokcie.
W Polsce dostępny w niebiesko białym opakowaniu, na Zachodzie w biało złotym.

Skład: /wersja polska/ Aqua, Pumice, Paraffin, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Cera Alba, Cetyl Esters, Vaccinium Myrtillus, Saccharum Officinarum, Acer Saccharum, Citrus Aurantium Dulcis, Citrus Medica Limonum, Lactic Acid, Tromethamine, Parfum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparben, Ethylparaben, Butylparben, Isobutylparben. (27.08.2009)

Cena: ok. 18zł / 75ml
/e/

Super!

Jak dla mnie rewelacja!
Żaden krem jak dotąd nie radził sobie tak dobrze z moim rogowaciejącym naskórkiem jak ten.
Nakładam go zawsze na wymoczone wcześniej stopy i masuję. Na cały zabieg potrzeba trochę czasu ale naprawdę się opłaca poświęcic ten czas. Co najwazniejsze nie trzeba go używać codziennie.
Częstotliwość zależy od nasilenia problemu.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 7 opakowań

bardzo dobry

Preparat jest naprawdę rewelacyjny, drobinki ścierające są bardzo mocne, dzięki czemu szybko można się pozbyć zgrubiałego naskórka. Stópki są bardzo wygładzone. Plus też za zapach i wydajność- już niewielka ilość wystarczy na obie stopy. Jednak preparat jest stosunkowo drogi- ja dałam w SP 28 zł, ale czasem można trafić na promocję. Zaznaczyłam że nie wiem czy kupię ponownie, bo firma
scholl należy do koncernu testującego na zwierzętach, zatem będę poszukiwała podobnego preparatu innych marek.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Bardzo dobry peeling. W ciagu 3-5 dni stopy mozna doprowadzic do idealnego stanu. Juz po pierwszym uzyciu stopy byly gladziutkie.
Cena.. no trochę wysoka, ale jak na taki produkt i porownujac cene do jakosci naprawde warto. Produkt wydajny

uwielbiam i nie zamienię na inny :D

po wytestowaniu multum podobnych produktów innych firm trafiłam wreszcie na scholla\'. Nic nie działa na moje stopy tak dobrze jak peeling do stóp i krem nawilżający , po ciężkim tygodniu idealnie odświeża moje stópki i sprawia, iż są jak nowe:) dzięki niemu nie mam problemu z brzydkim zapachem w butach a zauważyłam również, iż od kiedy zaczęłam go używać moje nogi pocą się dużo mniej.
jedynym minusem jest niestety mała dostępność w drogeriach w Białymstoku i wysoka cena...

Używam tego produktu od: 2miesiące
Ilość zużytych opakowań: 3sztuki

Jeden z lepszych ... :)

Hm zacznę od tego , że Scholl to dobra firma z dobrymi kosmetykami do stóp . Peeling kupiła moja mama , a ja z ciekawości skorzystałam . Po 1 użyciu byłam zachwycona , bo faktycznie działa i efekt choć nie duży widać po 1 użyciu .

+ działanie
+ opakowanie jest ok nie mam z nim żadnego problemu , zapach tak samo chociaż nie jest jakoś bardzo wyczuwalny

- pół gwiazdki leci za cenę , bo 20 zł to trochę za dużo jak dla Mnie i za to , że znalazłam o wiele tańszy odpowiednik . Jest to peeling BeBeauty ( nie wiem jak te nowe opakowanie , ale te stare ( którego już nie produkują :( ) było prawie podobne jeśli chodzi o działanie i koszt to tylko 3 zł )

ekstra!

Bardzo dobry pelling, wcześniej miałam problemy z piętami, teraz już nie muszę stosować pumeksu czy innych zabiegów , dodatkowo stosuje też krem scholla, a duecie kosmetyki bardzo fajnie działają. Polecam oba:)

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opak.

super

idealny produkt, szybki i przyjemy w zastosowaniu.

odejmuję jednak pół gwiazdki, ponieważ dość długo musiałam czekać na upragniony efekt gładkich stóp. nie wiem czy jest tak u każdego, możliwe, że miałam aż tak zapuszczone stopy ;)

Używam tego produktu od: 3-4 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

rewelacyjny

Po trzykrotnym użyciu w przeciągu tygodnia moje stopy uzyskały miękkość i gładkość stóp kilkuletniego dziecka.
Wiem, że to może być trudne do uwierzenia, ale to prawda. Sama nie spodziewałam się takiego efektu :-)
Jestem zachwycona!
Po raz pierwszy nie wstydząc się pokazuję stopy :-)

Krem kupiłam za 23 zł, a nie 18, ale produkt z pewnością jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1/2

rewelacja

Preparat jak dla mnie to cudotwórca, który uratował moje stopy!!!
wspanialy produkt ktory jest idelany dla problematycznych stóp ale i dla zwtklych w ramach profilaktyki.
Plusy:
zmiękcza, usuwa zrogowacialy naskórek, zapobiega pekaniu stóp a powtałe niweluje:)
minusów brak!!!!!

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 srednie

Cudotwórca!!!

Potwierdzam ochy i achy nad tym peelingiem. Uwielbiam takie kremy, które coś naprawdę robią ze skórą, które spełniają zapewnienia producenta.
Nakładam na sucho na stopy i masuję, po chwili mam gładkie miękkie stópki. Produkt wart zakupu.

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie dałam rady jednemu opakowaniu

swietny

Ratunek dla zapuszczonych stop, ale tez swietny do utrzymywania ich w dobrej kondycji.

Polaczenie skladnikow aktywnych i drobinek pumeksu daje bardzo dobre rezultaty, najlepsze w polaczeniu z kremem z serii, lub preparatem rownej klasy. W ten sposob mozna zaledwie w kilka dni doprowadzic prawdziwe kopyta do nienagannego stanu.

Wrazenia estetyczne w porzadku, zapach neutralny jak dla mnie.

Minusy, za ktore ujmuje ulamek gwazdki to:
- przecietna wydajnosc
- cena

Używam tego produktu od: od czasu do czasu, co najmniej od trzech lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Wypoleruje nawet nosorożca

Nosorożcem bynajmniej nie jestem, więcej - nie mam nawet szczególnie gruboskórnych odnóży, ale w tym peelingu się zadurzyłam! Jest wzorem skuteczności.

Niezwykle gęsta, zwarta, nabita po brzegi ścierającą zawartością konsystencja sprawia, że minimalna ilość preparatu wystarczy do osiagnięcia efektu doskonałego złuszczenia i wygładzenia. Ja jeszcze dwa-trzy dni po wypolerowaniu stóp tym preparatem muszę zachowywać specjalne środki ostrożności w wannie lub na basenie - stopy są tak gładkie, że chwila nieuwagi może skutkować poślizgiem jak na lodowisku.

Zastosowanie tego peelingu niezwykle poprawia absorpcję stosowanych preparatów pielęgnacyjnych - różne kremy i żele wchłaniają się błyskawicznie i świetnie penetrują skórę stóp.

Czy muszę pisać wiele więcej? Chyba nie. Opakowanie tradycyjne - normalna tuba. Cena - nie najniższa, ale zwróci się po stokroć, mówię Wam. Tym bardziej, że wydajność ma świetną.

Używam tego produktu od: używałam jakieś dwa miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka