Escada, Sport

Escada, Sport

Jeśli ktos lubi zwiewny, lekki zapach, szczególnie na lato gorąco polecam.

Inspirujący zapach Escada Sport - Nature Country Weekend (flakon zielony) wydobywa naturalną harmonię i esencję ciepła. Ten bujny bukiet szlachetnych składników przywołuje obrazy przyrody i wsi. Mając go na sobie czujemy świeżość powietrza.
Nuty zapachowe: nagietek, cedr, jabłko, jaśmin, róża, cynamon, gałka muszkatałowa.

Escada Sport - Spirit (flakon pomarańczowy):
Nuty zapachowe: jałowiec, mandarynka, lawenda, szałwia, kantalupa, grejpfrut, cytryna, rozmaryn, geranium.

delikaty,przyjemny zapach

Jak dla mnie najładniejsza jest wersja niebieska. Jest bardzo delikatna, subtelna i nie dominuje. Lekki sportowy zapach, jak dla mnie bardzo udany.
Obecnie niestety trudny do kupienia

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 4 małe

doskonaly

Wersja zielona. To jest idealny zapach dla mnie. Ziolowy, gorzkawy, bardzo specyficzny- niepodobny do zadnego innego. Oszaleje, bo nigdzie nie moge go dostac:(

Używam tego produktu od:3lat

super

Uwielbiam zieloną Escada Country Weekend - ziołowo-trawiasta, cierpka, świeża, boska. Trudna do dostania.
Uwielbiam. Zapach bardzo trwały, oryginalny, z klasą.
Pozstałe dwa kolory - blee...

Używam tego produktu od:1 opakowanie
Ilość zużytych opakowań:1 bo nie można dostac na rynku

Marny zestaw

Trzy bardzo slabe zapachy Escady.

Escada Sport Relaxation (niebieska) to wodno-kwiatowy paskudek, zameczajacy nosicielke juz dwie minuty po aplikacji (a myslalam, ze jak Sport, to pewnie jest nieszkodliwa i zapodalam sobie od razu w tescie calosciowym, o, glupia ja ;-))) ).

Escada Sport Vitality (pomaranczowa) to paskudek ziolowo-cytrusowy, duszacy i troche jakby z poprzedniej perfumeryjnej epoki, absolutnie nic ciekawego, szkoda slow.

Escada SPort Nature (zielona) jest w sumie dosc oryginalna - przynajmniej na tle swych sportowych siostr ;-)) - szczypliwa, lekko cierpka, zielona trawka, z dodatkiem kwiatow i owocow, nienajgorsza, choc generalnie tez nie przypadla mi do gustu (ale przynajmniej mnie nie odrzucila, jak dwa poprzednie zapachy).

Calosciowo zestaw Escada Sport jest bardzo marny i zupelnie nie polecam.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: probki

fajnie skomponowane

Dostałam wszystkie trzy w komplecie i przypadły mi do gustu, chociaż bez rewelacji. Zapachy są lekkie, świeże, takie trochę trawiaste, cytrusowe z nutką orientu, bardzo orzeźwiające, doskonałe na codzień. Nie są przytłaczające. Sprawdzają się głównie latem. A flakoniki zgrabne, fajnie pomyślane trojaczki :)

ilość zużytych opakowań: 3

Ladne i swieze

Mialam kiedys Escade Sport niebieska. I bardzo ladnie pachniala. Swiezo, nienachalnie, troche kwiatowo. Pozostale - zielona i pomaranczowa rowniez byly udane. Wyczuwa sie w nich zielona herbate i owoce. Sa odpowiednie na dzien wedlug mnie, raczej nie na specjalne okazje. Sa przyjemne, ale nie wyrozniaja sie czyms ekstrawaganckim, orygialnym.

bardzo ładne;)

Rzeczywiście mogłabym powiedziec ze sa jakby stworzone dla mnie;) Od kiedy sie nimi pryskam to ludzie czesto zwracaja uwage, ze ladnie pachne. Byc moze mam zapach skory wspolgrajacy z Escada niebieska:) Chyba tak skoro moja mama juz tak ladnie w nim nie pachniala. Poki co jestem im wierna, bo zawsze pasuja, a moj chlopak za nimi szaleje;)Szkoda, ze tak trudno je dostac i trzeba sie wybierac na bezclowa;p

okej

Mam kilkumililitrowy flakonik niebieskiej Escady, zapach jest dość przyjemny - nutka świeżości, nutka orientalizująca. Całość tworzy ciekawy efekt, nie jestem jednak przekonana do zakupu całego opakowania. Chętnie wypróbuję także dwie pozostałe wersje.

Przyjemne

Ja najbardziej lubie niebieski - swiezy, lekki zapach, o delikatnej nucie. Innych niestety nie testowalam :-(

energizująca

Mnie najbardziej podoba się pomarańczowa,ostra,świeża, mocno cytrusowa - idealny zapach właśnie na lato i wakacje.

GRZECZNE

Rześkie jak letni deszczyk! Nie drażnią ale i nie intrygują. Takie grzeczne, "ładnie uczesane" jak śliczne dziewczynki-trojaczki. Nic specjalnego, ale i nie brzydkiego.

Oceniam na 3.00

Najbardziej lubię zielony - dynamiczny, wyrazisty. Pomarańczowy i niebieski - nie robią na mnie wrażenia.