Lancome, Primordiale Yeux Skin Recharge, Visible Smoothing Renewing Eye Cream (Krem pod oczy przeciwko pierwszym oznakom starzenia)

Luksusowy żel-krem, zapewniający wyjątkową terapię odmładzającą skóry wokół oczu. Natychmiast wygładza ją i zmiękcza. Zawartość czystej witaminy E pomaga chronić delikatne okolice oczu przed przedwczesnym starzeniem. Krem wyraźnie redukuje opuchliznę, dzień po dniu wygładza drobne linie i zmarszczki.

Nie wygładza

Zacznę od plusów. Zapach bardzo świeży i przyjemny. Konsystencja lekka i aksamitna. Skóra jest ładnie nawilżona i miękka. Nie powoduje podrażnień. Gorzej z korekcją zmarszczek. Klęska. Nie spodziewam się, że krem cudownie usunie zmarszczki mimiczne, ale oczekuję, że skóra będzie lepiej napięta i gładsza. Po miesiącu stosowania nie zauważyłam żadnych efektów przeciwzmarszczkowych. Podsumowując, to świetny krem nawilżający, ale raczej dla cery 20+, a nie dla 30+.

Używam tego produktu od: używałam rok temu

nie na zmarszczki

Nie jest to zły produkt ale zupełnie nie widzę działania przeciwzmarszczkowego czy choćby odżywiania. To lekki kremik czy raczej żel odpowiedni dla dwudziestolatek jako pierwszy produkt pod oczy. Rekomendowany jest jednak po 30 roku życia co uważam za błąd. Plus, że nie podrażnia, ma delikatny zapach i coś tam nawilża. Nadaje się pod makijaż. Na pierwsze zmarszczki mimiczne czy przesuszona skórę lepiej kupić coś bogatszego ze średniej czy nawet najtańszej półki cenowej.
Wydajność przeciętna, wolę produkty w tubce.

Używam tego produktu od: parę tygodni
Ilość zużytych opakowań: na końcu pierwszego

najlepszy

Już straciłam nadzieję że cokolwiek pomoże mi na moje zmarszczki mimiczne pod oczami. Ten krem mi ją przywrócił :) stosuję go codziennie na noc, rano skóra pod oczami jest wygładzona, nawilżona, zmarszczki jakby "wyprasowane". Dla mnie najlepszy krem z wszystkich dotychczasowych. Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: 2 m-ce

wielkie nic!

Kremu używam od 2tyg ale nie widzę efektu działania, miła żelowa konsystencja i to wszystko, nie wysusza nie podkreśla zmarszczek - ale zdecydowanie bardziej wolę kremy o masełkowej konsystencji.

Używam tego produktu od:2tyg

słabo nawilża

Ja nie wierzę w cuda i ten krem tego nie zmieni. Tym bardzię, że nawet nawilżanie kiepsko mu wychodzi. Daję dwie gwiazdki bo dobrze się wchłania i nie podrażnia ale na więcej krem nie zasługuje.

Używam tego produktu od:dwóch tygodni

Szkodzi.

Miła konsystencja, zapach, plus nie uczula. Niestety po 2-3 miesiacach stosowania w ciagu dnia zauwazylam siateczke drobnych zmarszczek pod oczami. Kolejna niemila rzecz - gdy nałożyłam za dużo - zasycha pod okiem tworzac białą skorupkę, która się kruszy.
Wczesniej stosowalam przez wiele miesiecy all about eyes clinique - którym nie bylam zachwycona, ale tez nigdy nie zauwazylam chamskich zmarszczek, generalnie nie musialam martwic sie o okolice oczu.

Używam tego produktu od:około 2.5miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pół 1

bardzo dobry

Mam wrażenie, że nowa wersja Primordiale pod oczy nie różni się niczym od poprzednika. Ale tamten bardzo lubiłam, więc wciąż uważam go za godny polecenia. Konsystencja leciutka, kremowo-żelowa. Bardzo przyjemne uczucie głebokiego nawilżenia po użyciu. Skóra pod oczami bardzo wygładzona i akasamitna. Nie można liczyć na zniknięcie zmarszczek, gdyż ten krem nie ma tak silnego działania. Bardziej zapobiega niż leczy ;) Jako pielęgnacja skóry ok. 20-25 roku życia świetny. Później raczej trzeba szukać czegoś mocniejszego.

Używam tego produktu od:3 tyg.
Ilość zużytych opakowań:5 ml