KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Clarena Intensive Treatment Line, Breast Firming PearlsUjędrniające perły do pielęgnacji biustu

3,2 na 55 opinii

Madziaczek32
    20 marca 2011 o 15:17
    1 / 5
    Lepiej zainwestować w COLLAGEN MODELING SERUM Clarena
    Zacznę od tego że osobiście tego typu produkty stosuję jako serum pod krem do biustu nigdy samoistnie , oprócz upalnych dni tego roku gdzie człowiek lepił się sam w sobie ,służą mi do codziennych masaży , czasem pod maseczki, nie oczekuję oczywiście cudów typu piersi jak u 20 ;) jednakże wiem z doświadczenia ze są bardzo pomocne w całym zestawie różnych zabiegów I stwierdzam że jest to najsłabszy produkt , który stosowałam lepiej spisują się kapsułki sprzedawane takie w blistrach do twarzy czy pod oczy z Q10 np po złotówce ;) Plusy -zapach -sterylność -brak lepkości Minusy -cena -wydajność 1 na 1 pierś aczkolwiek wiadomo jest to uzależnione od rozmiaru ;) ja na niecałą miesięczną kuracje z użyłam 2 op i brakło... -zbyt słabe nawilżenie po peelingu musiałam zastosować 2 -niemożność wykonania pełnego masażu... co w moim przekonaniu jest istotne i najbardziej dające efekt reszta to tylko dodatkowa pielęgnacja utrzymująca to co udaję się uzyskać dzięki ćwiczeniom , prądom , masażom i innym zabiegom . Serum wchłania się zbyt szybko... Zamiast nich polecam natomiast COLLAGEN MODELING SERUM można dostać na allegro w dobrej cenie 10 zł za 10 ml ampułkę która starcza na kilkakrotne zastosowanie ,bardzo dobrze i długo utrzymuje nawilżenie ,w upalne dni minionego lata używam tylko serum bez kremu , nie zapycha i ma taki arbuzowy zapach :)ja trzymam ampułki w lodówce, jest świetne i często do niego wracam... albo zakupić sobie tzw rybki ;) Używam tego produktu od: jakiś czas temu Ilość zużytych opakowań: 2 po 15szt

ptasioras
    22 lutego 2009 o 9:21
    2 / 5
    sredni
    Zuzylam 5 opakowania perelek, oto moje spostrzezenia: plusy: nie sa tluste, nie zostawiaja filtru na skorze ladny zapach zastosowane razem z algami lekko odzywiaja skore biustu minusy: lekko lepka konsystencja malo wydajne skora nie jest nawilzona nie widac efektow po dluzszym okresie stosowania. podsumowujac, za te cene sa na rynku o wiele lepsze preparaty - elancyl, bielenda gabinetowa, collistar. Mozna sie pobawic formulą produktu - perelki, ale jednak lepsze sa klasyczne balsamy ujedrniajace. Używam tego produktu od:uzywalam przez 6 tygodni Ilość zużytych opakowań:5

asiakoc
    17 czerwca 2008 o 15:01
    3 / 5
    śrdni
    Właśnie zaczynam trzecie opakowanie i nie zauważyłam specalnej zmniany na moim biuście. Dodam, że jestem po dwóch ciążach i karmię piersią drugie dziecko, nie muszę chyba pisać w jakim stanie jest skóra biustu.... Jedna ampułka wystarcza na jedną pierś, a w opakowaniu jest tylko 15 ampułek, czyli na ok 8 dni stosowania. Plusem jest to, że olejek się bardzo szybko wchłania. Używam tego produktu od:ponad miesiąca Ilość zużytych opakowań: zaczęte 3 opakowanie

p0lianna
    5 kwietnia 2008 o 10:28
    5 / 5
    świetne w ciąży
    ciąża to "najpiękniejszy okres w życiu kobiety"... gdyby nie ciągnięcie i swędzenie skóry na piersiach i brzuchu :) dzięki tym perełkom skórę mam długo nawilżoną, elastyczną, mam komfort i nie muszę się martwić o rozstępy, używam je zamiennie z Sorbetem Anty Stretch też z Clareny... a że piersi mam duże z natury (nie tylko w czasie ciąży) to mam o co dbać, cieszę się, że są jędrne,,, sądzę że po urodzeniu będę nadal stosować perełki , by jędrność utrzymać. Używam tego produktu od:4 miesiace Ilość zużytych opakowań:5

Danuta Nowicka
    28 marca 2008 o 13:04
    5 / 5
    Rewelacja
    Skuteczny, łatwy w użyciu. Biust gładki i jędrny jak nigdy. ..Dobra konsystencja preparatu bardzo ułatwia jego stosowanie, nie wymaga długiego wmasowywania. Nie brudzi i nie tłuści ubrań. Polecam gorąco!!!! Używam tego produktu od:3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 5