Matrix, Vavoom, Extra Full Freezing Spray (Spray do włosów)

Matrix, Vavoom, Extra Full Freezing Spray (Spray do włosów)

Zobacz oferty

Multidrogeria.pl
Średnia ocena: 1.00/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.88/5

shopla.pl
Średnia ocena: 0.00/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Seria Vavoom to wyjątkowe kosmetyki do stylizacji włosów. Zapewniają doskonałe ukształtowanie i dodatkową objętość fryzury. Wyjątkowa technologia aktywnych składników i polimerów zapewnia długotrwałe utrwalenie i zarazem brak efektu obciążonych włosów. Fryzura będzie bujna, zmysłowa.

nadające objętość
w sprayu

Uzywam go do moich falowanych wlosow. Po wysuszeniu dyfuzorem , pryskam sprey na reze badz wlosy i ugniatam. Loczki sa bardziej zdefiniowane , nie poklejone. Mama moja ma krotkie wlosy i rowniez go stosuje do stylizacji. Nie jest mistrzynia w stylizacji ale mowi ze ten lakier za nia wszystko robi :) Spryskuje wlosy, lekko je roztrzepuje i gotowe. Wlosy nie sa posklejane. Wygladaja na naturalne. Moje jak i mamy :)

całkiem ok

lakier ten używałam w salonie jakiś czas temu. Teraz za sprawą Syoss mam nowego ulubieńca.
Matrix sprawował się przyzwoicie. Nie narzekałam. Utrzymywał fryzurę w dobrej formie przez kilka godzin, nie zlepiał włosow, fryzura prezentowała się naturalnie, lekko. Włosy przyjemne w dotyku. Ogólnie lakier ok. Spełnia swoje zadania jednakże bez większych ochów, achów.

Używam tego produktu od: używałam 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

polecam!

Przyznaję, że nie jestem fanką lakierów do włosów. Efekty zazwyczaj przypominają hełmy.

Tu mamy utrwalenie z lekkością fryzury. Początek był trudny, bo w ogóle nie mogłam się przełamać, aby go stosować. Teraz bardzo go lubię. Ma co prawda duże rozmiary i liche opakowanie, ale i tak jestem zadowolona (choć nie mam porównania). Utrwala tak jak chcę. Polecam!

Używam tego produktu od: września 2013

Skąd te zachwyty? Zwykły jakich wiele

Kupilam dwa gigantyczne opakowania tego lakieru juz dawno temu po przeczytaniu tych ochow i achow na wizazu. Niestety totalnie sie zawiodlam.
-nie utrzymuje fryzury nawet godzine, co inne najtansze lakiery robily na co najmniej 5h
-po uzyciu zostaje nieprzyjemny posmak w ustach
-skleja wlosy !
-liche opakowanie, atomizer polamal sie po drugim uzyciu, to samo stalo sie z drugim opakowaniem

Oczekiwalam od tego lakieru utrwalenia bez tworzenia helmu na glowie. Ani utrwalenia ani braku helmu. Produkt nie wart swojej ceny mimo gigantycznej pojemnosci w jakiej moze byc dostepny. Totalny bubel.

Używam tego produktu od: krócej niż rok

naturalne utrwalenie

Fajny lakier do włosów. Utrwala fryzurę, ale nie usztywnia nadmiernie. Włosy wyglądają naturalnie i są miłe w dotyku. Nie skleja. Przyjemnie pachnie. Nie niszczy włosów. Równomiernie się rozpyla. Łatwo wyczesuje.

raczej NIE

+ ładny zapach
+ duża pojemność
+ dobre utrwalenie
+ dobra cena

- lakier bardzo skleja włosy
- nie jest trwały (stosuję do odbicia u nasady. Po godzinie efekt znika i włosy są oklapnięte)

Po jego właściwościach daleka byłabym od określenia go jako \'lakieru profesjonalnego".
Kupiłam go w cenie 19,99 za 500 ml (!!!) i głównie za ten fakt wybaczam mu te niedociągnięcia.

Lakier jest mocno średni.
Zużyję i na pewno nie kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: połowa

Najlepszy

Kupiłam ten lakier po przeczytaniu recenzji i nie zawiodłam się. Przede wszystkim lakier bardzo dobrze utrwala, a przy tym nie pozostawia skorupy na włosach i nie czuć go pod palcami. Ma fajny, przyjemny zapach. Jest wydajny- uzywam go od sierpnia wraz z mamą i jeszcze trochę zostało, a używamy go codziennie. Cena przystępna i adekwatna do jakości.

Używam tego produktu od: sierpnia 2011

Bujna fryzura? Bujda

Lakier kupiłam na allegro u sprawdzonego sprzedawcy. Oczekiwałam od niego bardzo wiele, szczególnie, że na wizażu ma coraz lepsze recenzje.
Zacznę od butelki - duża pojemność 400 ml starczy mi na pewno jeszcze na miesiąc (używam lakieru codziennie, a czasem nawet w ciągu dnia wykonuję poprawki). Bardzo dobry dyfuzor, strumień lakieru jest szeroki i nic się jeszcze nie zatkało. Zapach bardzo przyjemny, nie duszący i nie pozostawiający nieprzyjemnego posmaku w ustach, jak już przy niektórych lakierach mi się zdarzyło. Konsystencja lakieru bardzo lekka, a jednocześnie widocznie utrwalająca. Nie skleja włosów, a nawet jeśli pryśnie się nam za dużo to chwilowe sklejenie po jakimś czasie "schodzi". Dobrze utrwala loki, które sobie czasem funduję na swoich włosach. Jednak ja szukałam lakieru który utrzyma na włosach push up, który pragnę mieć. Lekkie odbicie od skóry głowy czy powiększenie objętościowe fryzury, które ten lakier nam owszem daje, znika po jakieś godzinie. Loki zostają, pasma są utrwalone, ale niestety po objętości ani śladu - a to był mój główny cel :( (Zaznaczę, że mam włosy długie, sporo za ramiona, lubię gdy są odbite od głowy)
Sprawdzi się u dziewczyn, które pragną utrwalenia prostych włosów lub loków - tu gorąco go polecam, ale te szukające objętości niestety się zawiodą.
Jednego czego nie jestem pewna - nie wiem jak lakier daje sobie radę na deszczu czy w sporej wilgoci, bo w tych warunkach nie zdążyłam go jeszcze przetestować, jednak spory wiatr który ostatnio był u mnie w mieście nie zrobił krzywdy fryzurze. Chyba nie kupię go ponownie, nadal będę szukać ideału, już mam upatrzony lakier Matrix Amplify ;)

Genialny!

Uwielbiam ten lakier :) Ślicznie pachnie, to taki dziwny, specyficzny zapach, który długo utrzymuje się na włosach.
Bardzo wydajny.

Nie skleja włosów, nawet gdy użyje się go dużo. Jest idealny i na co dzień, i do misternych upięć. Ja psikam nim włosy po wyprostowaniu i trzymają się idealnie cały dzień - żaden włosek nie odstaje i żadne pasemko się nie kręci, ani nawet nie faluje. Znakomicie utrwala fryzurę, dając przy tym naturalny efekt.

Na pewno kupię jeszcze niejedną butlę ;)

Godny polecenia

Bardzo dobry lakier - utrwala, nie obciąża, nie skleja, delikatnie pachnie. Moim zdaniem idealny do codziennego utrwalania i stylizowania włosów. Ja mam wersję ze srebrnym dołem i ta także jest bardzo ok. Godny polecenia i przetestowania.

Ilość zużytych opakowań: 0,8

całkiem niezły

Bardzo dobry, świetnie utrwalający lakier. Nie obciąża włosów, ale niestety trochę skleja, co dla mnie jest minusem.
Moim zdanie lepszy do utrwalania misternych upięć i innych wystudiowanych fryzur, bo naprawdę trzyma. Na co dzień jak dla mnie trochę za sztywny, przez co nie daje efektu naturalności i sprężystości luźnych włosów.
Wydajny.
Amplify jest zdecydowanie lepszy, tylko niedostępny.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania 400 ml

Cudo! Moje must-have

Tak, tak, tak! To jest to co tygryski lubią najbardziej!
Mega długie utrwalenie, bez sklejania, bez efektu hełmu, bez smrodu i duszenia! :D

Przyznaje się bez bicia, że nie umiem bez niego się uczesać - nie mam pojęcia jak mogłam kiedyś wyjść do ludzi bez tego cuda na głowie...

Nawet irokeza potrafi mi utrwalić porządnie :D A nie łatwe to zadanie, bo mam bardzo cienkie włosy, które lubią sobie przyklapywać na dzień dobry, a im dalej w dzień tym gorzej. Z tym lakierem to nie ma miejsca :) Po zrujnowaniu fryzury przez wiatr zawsze można włosy przeczesać ręką, \"pognieść\" i popodnosić, a fryzura sama się robi.

Baaardzo wydajny - butla 400ml starcza mi na ok. 8 miesięcy CODZIENNEGO używania.Używam tego produktu od: roku