Kerastase, Specifique, Bain Prévention (Kąpiel zapobiegająca wypadaniu włosów) (stara wersja)

Produkt przeznaczony dla włosów ze stałą lub okresową skłonnością do wypadania. Wzmacnia cebulki włosa.

Równowaga cyklu życiowego włosa może ulec zaburzeniu. Tempo odnowy załamuje się, a ilość wypadających włosów znacznie przekracza normę. Włosy stają się słabsze, w końcu jest ich coraz mniej, a fryzura znacznie się przerzedza. To znak, że należy niezwłocznie podjąć działanie, aby ograniczyć albo znacznie opóźnić wypadanie włosów.

- Kąpiel łagodnie myjąc przywraca równowagę skóry głowy.

- Składniki działające kojąco i regulujące procesy równowagi skóry głowy są niezbędne do prawidłowego wzrostu włosów.

Stosując Kąpiel Zapobiegającą Wypadaniu Włosów, Twoje włosy stają się miękkie i lekkie, a skóra głowy zdrowa i zrelaksowana.

Cena: 75zł / 250ml

/ic/

Spełniający swe zadanie(a)

Szampon godny polecenia nie tylko ze względu na świetne oczyszczanie wrażliwej skóry głowy, ale także jako skuteczny kosmetyk w walce z wypadaniem włosów. Oczywiście u każdego jest inny efekt (jak zwykle), ale w moim przypadku, wiem, trudno w to uwierzyć, ale zaczął działać już po 1 użyciu!! :-) Bardzo wypadały mi włosy i jak zobaczyłam z tyłu głowy w lusterku plackowate prześwity to się poryczałam. Zaczęłam szukać czegoś, co by mi pomogło i natknęłam się na ten szampon. Mimo niewielu opinii w Internecie, skusił mnie opis jego działania i przeznaczenia, więc zaryzykowałam i zamówiłam. Nie żałuję, ten szampon to strzał w 10-kę!! :-)) Dodatkowym plusem szamponu jest jego formuła (przezroczysty żel), dzięki czemu nie obciąża włosów i przez to są dobrze oczyszczone (to ważne, szczególnie jeśli komuś się przetłuszczają u nasady). Nie zauważyłam zahamowania przetłuszczania się włosów u nasady, nadal muszę być głowę co 2 dzień, ale najważniejsze, że włosy momentalnie przestały mi wypadać z całych garści (podczas mycia i czesania na mokro) do kilkunastu włosów!!! O codziennym czesaniu już nie wspomnę (wypada zaledwie kilka włosów dziennie) :-)) Fakt, że oprócz szamponu zaczęłam stosować także preparat wzmacniający włosy i paznokcie, ale na to potrzeba długotrwałego działania (wielu m-cy). Jestem więc w 100%pewna, że zahamowanie wypadania włosów to zasługa szamponu Kerastase :-) Zniknęło też swędzenie skóry głowy, co miało miejsce wcześniej. Polecam zakup, na początek może mniejszego opakowania (250ml) w celu wypróbowania na sobie.

Używam tego produktu od: 2m-cy

dziala juz po 1 uzyciu

Wloski sa super mieciutkie. Uwielbiam szampony(mialam wczesniej cement resistance i kapiel tez bardzo sobie chwale).
Jedyny minus- cena. Radze zaopatrzyc sie u zachodnich sasiadow. Sa po 10 euro :)

Używam tego produktu od:1,5 roku

Mega objętość

Szamponik genialny! Powinien jednak być w gamie zwiększającej objętość włosów, bo na wypadanie niestety średnio pomaga... I niestety, nie pachnie, a ja uwielbiam np. Loreal Intense Repair:) Efekty widocznę są jednak po zużyciu ok. 1/3 opakowania. Osobiście zostaję przy szamponach Revlon i Loreal Professionnel:) Choć nie wykluczam ponownego testowania innych marek:)Za cenę niższą polecić mogę Gosh zwiększający objętość - trwały zapach - efekt taki sam.

Pomaga ustabilizowac :)

Uzywam tego szamponu od ok 1,5 roku, z malymi przerwami. Mysle ze na samo wypadanie nie wiele pomaga, jednak pomaga ustabilizowac i uspokoic skore glowy. Wlosy sa po nim lepsze, bardziej miekkie, nie ma koniecznosci stosowania masek. Dziala cuda w polaczeniu z cementem i aktywatorem 7. Polecam.

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: ok 2 litry

cudo do wrażliwej skóry

uwielbiam ten szampon! cudownie pachnie i jest niesamowicie delikatny dla skóry. zaznaczam jednak, że nie stosuję go przeciw wypadaniu włosów a ze względu na wrażliwą skórę głowy. moim zdaniem jest dużo lepszy i delikatniejszy niż ten z serii przeznaczonej do podrażnionego skalpu.
a czy przeciwdziała wypadaniu - nie wiem.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: w trakcie chyba 3ego

Wiecej wlosow

Kupuję go raz do roku, wlasnie teraz używam. Konsystencja ok chociaz mało sie pieni,ale akurat to lubie w szamponach.Moja ulubiona forma szapmponu czyli przeźroczysty żel. Niewygodne opakowanie bo trzeba zakręcac dużą zakętkę.Co do skuteczności to WYDAJE mi się, że faktycznie mniej mi wypadaja włosy a podraznienienia na skóze głowy, ktore miałam po farbowaniu znikneły!!!bardzo łagodny.jeden duzy minus: mam całkiem proste,cienkie włosy i po tym szmaponie są sztywne i patykowate, ale i tak chodzę w kapturz ewięc przemęczę.To chyba jedyny feler, oprócz ceny:-)

Używam tego produktu od:raz do roku od kilku lat
Ilość zużytych opakowań:ok 4

tak

Szampon zdał egzamin w 100%. Nie kupię go więcej bo już nie muszę;) ale mam zamiar kupować kosmetyki z Kerastase bo świetnie odbudowały mi zniszczone włosy. POLECAM !!!

Używam tego produktu od:0,5 roku

jako 1 etap kuracji

Kurczę, strasznie trudno stwierdzić czy szampon ma jakikolwiek wpływ na zahamowanie wypadania włosów. To mój odwieczny problem i ciągle staczam z nim bój. Najpierw używałam z ampułkami i specjalna odzywką z tej serii, potem został mi już tylko szampon (miałam litrową butlę).

Kąpiel zapobiegająca wypadaniu włosów ma klarowną przezroczystą konsystencję żelu, nie podrażnia skóry głowy. Jednak słabo się pieni, jedna doza nie wystarczy by umyć włosy średniej długości. Tzn może wg producenta wystarczy, ja jednak potrzebuje piany :)
Po umyciu włosy są puszyste, miękkie, błyszczące. Oczywiście bez odżywki ani rusz.

Mily neutralny zapach.
Ogroooomna wydajność.

Dobre właściwości oczyszczające wynagradzają słabe pielęgnacyjne, jednak do moich włosów skłonnych do przesuszania się na końcach potrzeba bardziej odżywczych formul. Idealny jako pierwszy krok w myciu mający na celu usuniecie resztek kosmetyków do stylizacji czy różnych zanieczyszczeń. Obojętnie czy stosując go jako szampon oczyszczający czy zapobiegający wypadaniu włosów jest tylko wstępem do kuracji lub pielęgnacji. Nie oszukujmy się szampon cudów nie zdziała....

Używam tego produktu od: baaaaaaaaaaaardzo długo
Ilość zużytych opakowań:1000 ml