Lancome, Magnifique EDP

Lancome, Magnifique EDP

'Magnifique' to najnowszy (2008) zapach marki Lancome. Drzewno - kwiatowe perfumy zostały zaprojektowane przez Oliviera Crespa i Jacquesa Cavalliera. Twarzą perfum jest Anne Hathaway.

Nuty zapachowe: cypriol, ekstrakt szafranowy, kumin, esencja z bułgarskiej róży, esencja z róży majowej, jaśmin, ekstrakt z australijskiego drzewa sandałowego, wetiwer..

Mój nr 1

Moje ulubione... kobiece ponętne i długotrwałe... niestety ciężko dostępne i dosyc drogie.... dostalam je w prezencie i od razu zakochalam sie w nich.. po spsiukaniu ubran nawet po praniu czuc ich zapach.

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 4

Magia we flakonie

Bardzo aromatyczne perfumy. Mocno wyczuwalna róża doprawiona kminkiem i szafranem w towarzystwie drzewa sandałowego. Słodkie ale nie przesłodzone, ciepłe i otulające. Prawdziwy majstersztyk! Idealny zapach na wieczór i na romantyczną kolację. Bardzo kobiecy, kuszący i zwracający na siebie uwagę. Zapach dla stuprocentowej kobiety! Magnifique to dla mnie kobiecość zamknięta w butelce.
Perfumy kupione w ciemno ale jak dotąd to najlepiej wydane na ślepo pieniądze :) Cudowny, niepowtarzalny zapach, aż żal, że już wycofany.

Kupiony w: Perfumeria Douglas

HIT!

Oj.. jak ja ubolewam, że wycofali ten perfum.. smutek przeszywa moje serce i duszę, był jednym z moich ulubionych zapachów, rozkochał w sobie, idąc ulicą na długo zaznaczałam swoją obecność, snuł się za mną zapierający oddech ogon, przyjemny, kuszący, uwodzicielski, charyzmatyczny, niedający się nie zauważyć, idealny na randki czy wieczorne wyjścia, jest jeszcze dostępny w internecie, ale cenowo znacznie podskoczył.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Mocny twór

Zapach kupiłam jeszcze przed wycofaniem, ale ciągle mam flaszkę. Używam go rzadko, ponieważ jest na prawdę ciężki, z lekko mydlaną nutą, która nie na każdym leży. Rozwija się ładnie, długo pachnie na skórze. Zostawia niezapomniany ogon za sobą :) Polecam, na ważne wyjścia czy randki.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Niepowtarzalne

Mam nadzieję że Lancome teraz pluje sobie w brodę że wycofał te perfumy. Wystarczy spojrzeć jak zawrotne ceny królują na aukcjach internetowych. Zapach jest niepowtarzalny, nic innego nie pachnie podobnie. Są eleganckie, mroczne. Na pewno nie do dżinsów. Każda kobieta może choć przez chwilę poczuć się luksusowo. Dla mnie ideał.

elegancki

Dostałam perfumy od siostry, pierwotnie magnifique przeznaczony był dla mojej mamy, ale od razu jak go powąchałam musiałam go mieć. Miałam szczęście, że mamie bardziej się spodobał zapach, który był przeznaczony dla mnie i mogłyśmy się zamienić.

Ma w sobie to coś... elegancje i szaleństwo. Jest bardzo trwały. Obecnie to mój ulubiony zapach.

Ilość zużytych opakowań: 2 30ml

Mają to coś!

Kolejne perfumy Lancome, które mnie uwiodły! Bardzo przyjemny zapach, przywodzą mi na myśl letnie wieczory pod gołym niebem. Zapach ma w sobie coś takiego ciepłego, otulającego, że sama chce się do siebie przytulić. Są słodkie ale nie duszące, dla mnie to istny majstersztyk! W końcu Anne Hathaway nie mogłaby reklamować jakiegoś smrodu;)

Ilość zużytych opakowań: 75ml zużyte do ostatniej kropli:(

cudo cudo cudo

Takie zapachy po prostu ubóstwiam! Pamiętam, moment gdy po raz pierwszy widziałam reklamę tego zapachu. Od razu wiedziałam, że coś w sobie ma. Gdy dostałam ten perfum byłam w niebie. Jest to zapach jak dla mnie idealne :)

Używam tego produktu od: pare lat temu

Wspaniały

Zapach dość agresywny, intensywny, kobiecy i lekko nietypowy. Zakochałam się w nim od samego początku.
Perfumy długo utrzymują się na skórze i płynnie przechodzą między nutami zapachowymi. Na dzień mogą być odrobinę za ciężkie, zwłaszcza latem.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 75ml

Mieszane uczucia

Jest w nim coś ostrego, ciężkiego co nie pozwala mi się do końca przekonać do tego zapachu i co mnie lekko męczy szczególnie krótko po użyciu.

Po jakimś czasie zapach łagodnieje i to właśnie ten już lekko wyblakły lecz trwały ogon wolę. Kropelka za ucho i na nadgarstki da delikatniejszy ale trwały płaszczyk zapachowy, przemieni się w "otulacz"przy wieczornej kolacji.

Na co dzień i w dużych ilościach jest dla mnie drażniący.

Kocham je !!!!

mąż przyniósł mi ze sklepu kilka próbek perfum i tak wąchałam...wąchałam...i trafiłam na Magnifique i pierwsza myśl ze moga być,ale za pare chwil znowu powąchała i podobał mi się z każdą chwilą bardziej, aż byłam zachwycona tym zapachem. z racji,że grudzień to czas prezentów(Mikołaj,moje urodzinki i choinka) to mężuś miał prezent z głowy :D dostałam je i im dłuzej ich używam tym bardziej sie zakochuje w tym zapachu. nawet czasami jak nie uzywam ich przez jakis czas, to chociaz musze sobie powachac i aż sie usmiech pojawia na mojej twarzy :D to są perfumy które musze mieć obowiązkowo i nie wyobrazam sobie większych wyjsc bez tego zapachu. dla mnie idealny i to dosłownie,a i jak ktoś poczuł na mnie ten zapach to nie obyło sie bez komentarza zwłaszcza u płci męskiej ze pieknie pachne:D przyjęła sie tradycja ze co grudzień to mąż kupuje mi je w prezencie :D
+piękny zapach
+nie jest mdły
+wydajny
+długotrwały zapach
+poręczna butelka

-brakUżywam tego produktu od: ok 5 lat
Ilość zużytych opakowań: 4 (50ml)

Uwielbiam je.

Do tego typu zapachów kobieta musi zostać stworzona, przynajmniej ja tak uważam. Tak samo, jak nie każdej spodoba się Angel, czy Ultraviolet, lub No5, tak nie każej spodoba się Magnifique.

Flakonik dostałam w prezencie. Na początku nie byłam do niego przekonana, bałam się, że jest to za ciężki zapach, jak dla 21-latki, ale z czasem się do niego przekonałam.
Sama już od siebie zapachu nie czuję, jednak dość intensywnie pryskam się przed każdym większym "większym" wyjściem, czy to na randkę z chłopakiem, czy na imprezę, a czasami nawet na uczelnię, gdy muszę stawić się w eleganckiej oprawie - bo właśnie ten zapach taki jest: elegancki, dla kobiet, które są pewne siebie.
Niektórych może mdlić, niektórych dusić, ale dla mnie jest w TOP 5 moich ulubionych ;)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania