Cece of Sweden, Med, Prevent Hair Loss Lotion (Lotion zapobiegający wypadaniu włosów do stosowania na skórę głowy)

Cena PLN 20.00

Lotion przeciwdziała wypadaniu włosów wywołanemu zarówno na skutek starzenia się włosa, jak i uszkodzeń mechanicznych, spowodowanych zabiegami chemicznymi czy stosowaniem suszarek i prostownic. Dzięki proteinie białego łubinu przywraca zniszczonym włosom witalność i blask oraz stymuluje porost nowych. Kompleks witamin chroni przed starzeniem i zwiotczeniem skórę głowy.

serum
przeciw wypadaniu włosów
bez silikonów
z pipetką

działa :)

Nie mam wiekszych problemow z wypadaniem wlosow ale zauwazylam ze na wiosne i zime zostaje na szczotce wiecej wlosow z cebulkami,wiec zakupilam ten specyfik ale z niebieskim krzyzykiem przeciw wypadaniu i stymulujacy wzrost wlosow.Tonik to prawdziwa rewelacja odrazu zauwazylam poprawe i wzmocnienie wlosow a nawet po tyg od nałozenia farby mam juz taki połtora tygodniowy odrost :) jak dla mnie same plusy,tonik nie podraznia skory wrecz ją koi,wzmacnia cebulki,przyspiesza porost wlosow,wydajny ,tani,wlosy wzmocnione i co najwazniejsze nie obciaza wlosow,lekka formuła- nie jest tłusty,wygodny aplikator,polecam :)
Używam tego produktu od: od roku

Raczej nie.

Moje włosy są kapryśne i lubią od czasu do czasu ode mnie pouciekać. Wszelkie preparaty z ziołami działają na nie dobrze, więc praktycznie ciągle coś wcieram w skórę głowy - nie zostałam obdarzona naturalnie bujną grzywą włosów :)
Mając już jakieś doświadczenie z kilkoma buteleczkami Joanny Rzepy oraz Nerilem, zauważyłam na półeczce w Hebe ten oto lotion. Postanowiłam go kupić.
Pierwsze wrażenie - super pachnie! Po paru miesiącach męczenia się ze smrodem Nerilu ten zapach jest po prostu urzekający. Maksymalnie uprzyjemnia stosowanie.
Buteleczka też super - jako, że jest nieprzezroczysta, obecnie służy mi do innych wcierek. Dozowanie za jej pomocą bardzo przypadło mi do gustu.
No i sam produkt - niestety, tutaj szału nie ma. Skuteczność jest słaba - porównując ten tonik do Nerilu, cóż... właściwie nie ma co porównywać. Neril załatwiał problem wypadających włosów na dłużej, tu, jak przy Rzepie - niestety po odstawieniu problem wraca. Tak samo nie poradził sobie z jesiennym wypadaniem włosów (Neril nie miał z tym problemów).
Podsumowując - można tę kasę ulokować zdecydowanie lepiej, ale pozostał przyjemny spadek po produkcie w postaci wygodnej buteleczki ;-)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Bez rewelacji

Stosowałam lotion razem z szamponem i niestety nie zauważyłam żadnych dobrych efektów. Buteleczka jest mała i niewydajna. Zapach dość chemiczny. Sam lotion niewygodny w stosowaniu. Być może pomoże osobom, ktore maja niewielki problem z wypadaniem włosów. Ja nie zaobserwowałam aby lotion zahamował nadmierne wypadanie włosów. Z pewnością nie kupie go ponownie.

Używam tego produktu od: pol roku

mniej włosów w wannie!

produkt, zgodnie z obietnicami producenta, pomaga zwalczyć wypadanie włosów. nie skleja ich, pozostawia świeży zapach. mam dość gęste włosy, jednak ta mała buteleczka starcza mi na długo.

Używam tego produktu od: listopada 2011
Ilość zużytych opakowań: 2, 75 ml

Działa- powstrzymuje wypadanie

Ta mała buteleczka 75 ml starczyła mi zaledwie na 4 uz ycia, ale już po drugim użyciu przy czesaniu i myciu włosów wypadało znacząco mniej.
Uzywałam tego lotionu w celu wzmocnienia cebulek, buteleczka ma wygodny aplikator więc równomierne nałożenie na skórę głowy nie jest problemem. Używałam przd myciem, na noc lub ze 3 godziny przed myciem. Nie sądzę aby zregenerował uszkodzoną łodygę włosa, gdyz ma w składzoie denaturat.

Lotion ma niewyczuwalny zapach więc nic nam nie smierdzi na włosach. bez problemu się zmywa się. Po drugim użyciu byłam w szoku jak zobaczyłam na wannie o połowę mniej wypadających włosów i to jest dla mnie najwazniejsze. Na pewno kupię kolejne buteleczki.

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Świetny!

Ten lotion jest super! Kiedyś kupiłam go w sklepie fryzjerskim i po jakimś czasie stosowania była znaczna poprawa stanu moich włosów. Po pierwszym opakowaniu miałam dość długą przerwę w stosowaniu i zaczęłam używać go znowu , gdy włosy znów zaczęły wypadać w dużych ilościach podczas ostatniego przesilenia. Produkt jest skuteczny i ślicznie pachnie, polecam go wszystkim moim koleżankom.

Używam tego produktu od: Nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 3

jest fantastyczny

Kilka miesięcy temu z powodu diety i stresu bardzo mocno wypadały mi włosy, po tygodniu stosowania, dwa razy dziennie włosy przestały wypadac a nawet odrastały nowe co zauwazyła fryzjerka. Obecnie używam go profilaktycznie co kilka dni, bede mu wierna :)

Ilość zużytych opakowań: 4 ampułki

bdb

Po zastosowaniu tego preparatu zauwazylam ze wlosy faktycznie mniej wypadaja. Na szczotce juz nie ma garsci wlosow jak wczesniej. Płyn ładnie pachnie kwiatowo, po czym wlosy naprawde super pachna. Ma takze bogaty sklad, gdyz zawiera wyciagi ziolowe. Naklada sie bdb za pomoca aplikatora. Szkoda tylko ze taka mala pojemnosc, ale na szczescie cena nie jest szokujaca wiec naprawde warto- jest o wiele lepsza niz wszelkie preparaty ze skrzypem, ktore akurat mi niewiele pomogly.

Używam tego produktu od:miesiaca