OnlyBio, Hair Cycling, Silnie nawilżające serum do włosów

OnlyBio, Hair Cycling, Silnie nawilżające serum do włosów

Cena PLN 22.99

Nawilżające serum do włosów OnlyBio z linii Hair Cycling Nawilżenie to idealne rozwiązanie dla włosów suchych i łamiących się.

Posiada formułę wzbogaconą o kwas hialuronowy, betainę i niacynamid oraz złożony zapach:
- nuty głowy: sól morska, algi
- nuty serca: lilia, tuberoza, imbir
- nuty bazy: mięta, cedr, piżmo

Serum do włosów Hair Cycling doskonale nawilża i wygładza włosy, przywracając kosmykom naturalną elastyczność i blask.

HAIR CYCLING to cykliczny program pielęgnacyjny, który zapewnia włosom kompleksową regenerację, odpowiednie nawilżenie i niezbędne odżywienie.
Oto przewodnik po idealnym zestawie na każdy dzień Twojej nowej rutyny pielęgnacyjnej:

Pierwszy dzień: włosy narażone na częste zabiegi stylizacyjne lub farbowanie wymagają systematycznej, intensywnej pielęgnacji. Produkty z serii REGENERACJA, wzbogacone o proteiny wzmacniające, oferują pełne wsparcie dla włosów osłabionych i uszkodzonych, przywracając im witalność i zdrowy wygląd.

Drugi dzień: Włosy mogą być intensywnie wysuszone przez czynniki zewnętrzne oraz stosowanie urządzeń do stylizacji na ciepło. Aby przeciwdziałać tym problemom, produkty z serii NAWILŻENIE pomagają uzupełnić utraconą wilgoć we włosach, przywracając im naturalny połysk i miękkość.

Trzeci dzień: Kluczowym elementem utrzymania włosów w doskonałej formie jest ich odpowiednie odżywienie. Produkty należące do linii ODŻYWIENIE, które są bogate w oleje, korzystnie wpływają na kondycję łuski włosa. Dzięki nim struktura włosa jest wzmacniana, co pomaga zapobiegać jego łamaniu się i kruszeniu. Dodatkowo, te produkty nadają włosom gładkość i ułatwiają rozczesywanie, zapobiegając plątaniu się pasm.

serum
nawilżające, odżywiające, wygładzające
z silikonami
w sprayu

osobliwy zapach

Już po pierwszym użyciu zauważyłam znaczną poprawę w poziomie nawilżenia moich włosów. Stały się bardziej miękkie i gładkie, a końcówki przestały się rozdwajać.

Konsystencja serum jest lekka i nietłusta, co sprawia, że aplikacja jest szybka i prosta. Serum nie obciąża włosów, dzięki czemu nadaje się do codziennego użytku.

Produkt ma osobliwy, nieco medyczny zapach, ale mi nie przeszkadza.

Ocena szczegółowa:

dało moim włosom dużą dozę nawilżenia po zbyt agresywnym traktowaniu przez fryzjera

Jestem osobą, która rzadko odwiedza fryzjera, nie chcę moich włosów oddawać w niczyje ręce- sama je pielęgnuję i farbuję, podcinam je u fryzjera kilka razy w roku.
Coś mnie skusiło, aby przy ostatniej wizycie je również dać umyć i wysuszyć. To był błąd. Fryzjera nie dopasowała produktów do moich włosów, a ze swojego braku czasu agresywnie je suszyła ciepłym strumieniem.
Przez to na drugi dzień włosy były bardzo przeciążone, suche i niesforne.
Już miałam je myć ponownie z dużą ilością maski i odżywki, ale potem przypomniałam sobie, że mam to serum. Nałożyłam je na włosy, zawinęłam i pozostawiłam na noc.

To był dobry pomysł. Przez noc włosy złapały dużo nawilżenia, a po umyciu wyglądały już zdecydowanie lepiej.
Świetnie sprawdza się ten produkt w roli właśnie takiej kuracji, ale również do aplikacji na wilgotne włosy.
Bardzo dobrze pachnie, jest tanie i wydajne, nie jest klejącym silikonowym zapychaczem.

Podoba mi się, polecam je i z pewnością znowu kupię.

Ocena szczegółowa:

J3st to produkt który pd niedawna wszedł na rynek i cieszy się popularnością. W składzie ma m.in kwas hialuronowy i niacyniamid ktore silnie nawilżają.
Dzięki niemu wlosa stają się bardziej miękkie i mniej podatne na uszkodzenia.
Produkt przyjemnie pachnie jest łatwo dostępny w cenie ok 23zl

Świetne serum

Super serum dla suchych zniszczonych włosów. Idealnie wygładza, włosy są po nim lśniące, łatwe w rozczesaniu. Po wysuszeniu są mięciutkie i proste. To serum uratowało moje włosy.

Doskonałe

Sugerując się pozytywnymi opiniami zaopatrzyłam się w serum.
Moje włosy nisko porowate puszące się ale przy skórze głowy przetłuszczające. Dla nich produkt okazał się doskonały.Lekka kremowa formuła wchłania się szybko ograniczając puszenie świetnie nawilżając.Przestałam na co dzień stosowania masek ,odżywek to serum doskonale je zastępuje.

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Ocena szczegółowa:

Dzięki niemu włosy wyglądają extra

Serum kupiłam bo potrzebowałam czegoś, co pomoże w ujarzmieniu moich długich włosów. Preparat jest z serii Hair Cycling i jest to drugi krok w pielęgnacji.

Serum jest zamknięte w małej buteleczce z wygodną pompką, która dozuje nam odpowiednie ilości produktu.
Zapach jest super, mnie się bardzo podoba. Jest taki świeży i nawet długo się utrzymuje na włosach.

Ale przechodząc do działania preparatu to jestem mile zaskoczona. Włosy są miękkie w dotyku, błyszczące, bardzo łatwo się rozczesują, nie plączą się. Wygładzenie jest bardzo widoczne.

No ja jestem w szoku, że taki pojedynczy produkt jest w stanie zdziałać cuda.
To o jakich efektach możemy mówić, gdy zastosujemy całą serię? :) Muszę to sprawdzić

Polecam!

Serum do włosów od OnlyBio z serii Hair Cycling to kolejny produkt ,który dołączy do moich włosowych faworytów.

Opakowanie produktu jest dość poręczne i bardzo ładne. Aplikator również może być, działa bez zarzutów, a to najważniejsze.

Konsystencja produktu jest bardzo lekka, bardzo szybko wchłania się w strukturę włosa. Nie pozostawia po sobie tłustej warstwy.

Zapach jak na tą firmę jest dość delikatny, ale bardzo ładny i przyjemny dla nosa.

Serum na moich włosach sprawdza się rewelacyjnie. Nie obciąża ich. Włosy po nim są widocznie nawilżone oraz odżywione. Wyglądają bardzo zdrowo i pięknie się błyszczą.

Ocena szczegółowa:

Hialuron nie tylko na twarz!

W celu zamknięte jest w estetycznej butelce z pompką. Kosmetyk ma bardzo przyjemną konsystencję, lekko kremową, nie Wyczułam żadnej tłustości. Działanie tego serum to istna petarda włosy potraktowane serum rozczesają się tak jak nigdy. Bez ściągnięcia czy wyrywania kosmyków. Użyłam go również na mojej córce i to serum uratowało Nasze wieczorne rozczesywanie włosów! Po wysuszeniu włosy są mega błyszczące, miękkie a ułożone na szczotkę wyglądają bosko! Serum ma lekko orientalny zapach który długo utrzymuje się na włosach, i jest on mega przyjemny. Serum nadało moim suchym włosom wyraźnego nawilżenia i niesłychanego blasku i odżywienia. Myślę że jest to najmocniejsza pozycja serii Hair Cycling!

Ocena szczegółowa:

Genialne serum do włosów!

Serum Hair Cycling by OnlyBio to prawdziwy must-have dla moich suchych i zniszczonych włosów. Jego lekka konsystencja szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu. Zapach jest delikatny i świeży, co jest dla mnie dużym plusem. Opakowanie z pipetą ułatwia aplikację i zapewnia precyzyjne dawkowanie. Serum doskonale nawilża i odżywia moje włosy, nadając im miękkość i blask. Zauważyłam także redukcję łamliwości i końcówek. Polecam szczególnie osobom borykającym się z przesuszeniem i matowym wyglądem włosów.

Bardzo dobre nawilżenie

Uwielbiam różnego rodzaju serum, a to jest moje nowe odkrycie. Produkt bardzo dobrze nawilża i regeneruje nasze włosy. Ja stosuję serum, nakładając je na wieczór i zostawiając na całą noc. Moje włosy zyskały dawkę nawilżenia i odżywienia, po regularnym stosowaniu zauważyam, że mniej się kruszą i są wzmocnione, Moje włosy ciągle narażam na uszkodzenia, czy to używając suszarki, czy prostownicy. Po użyciu serum czuję tak jakbym nałożyła na włosy ochronę, która odpycha wszystkie złe czynniki. Najważniejszym zadaniem serum to nawilżenie. A dzięki bogatym składzie między innymi z solą morską, algami, lilią, imbirem i cedrem można zapewić swoim włosom profesjonalna ochronę

Ocena szczegółowa:

Włosy są niesamowicie miękkie i pełne połysku

Serum jest w pięknej kolorowej buteleczce z wygodnym aplikatorem, co ułatwia precyzyjne dozowanie produktu. Konsystencja jest lekka i nietłusta, dzięki czemu łatwo się rozprowadza i szybko wchłania we włosy, nie pozostawiając po sobie ciężkiej warstwy. Serum ma piękny kwiatowy zapach, a szczególnie wyczuwam lilię. Zapach utrzymuję się długo na włosach co dla mnie jest wielkim plusem. Produkt bardzo nawilżył moje suche włosy, szczególnie końcówki, które nie były w dobrym stanie. Włosy nie kruszyły się i nie były już szorstkie w dotyku.

Serum do włosów obiecuje intensywne nawilżenie, blask i ochronę. Po tygodniu stosowania tego produktu mogę śmiało stwierdzić, że spełnia swoje obietnice. Polecam każdej osobie mającej suche i szorstkie włosy.

Rewelacja produkt!

Moje wlosy po zabiegach kosmetycznych są mniej czy więcej suche. Choć obiecywałam sobie że z rozjaśnianiem poczekam to jednak sama sobie zaprzeczyłam. Do stanu włosów dołożyłam ich pogorszenie w postaci rozjaśniania. Nie był to najlepszy wybór ale muszę stawić czoło włosom które chce odbudować. Może brzmi komicznie ale to serum NAPRAWDĘ zmieniło stan włosów po 3-4 użyciu. Choć produktu nie żałowałam na włosach to nie przeszkadzało mi nadmierna ilość serum. Ładnie pachnie i nawilża. A włosy z suchych stały się miękkie i elastyczne. Ich wcześniejszy błysk powrócił a ja w końcu uśmiechnęłam się do lustra.
Bardzo wydajny produkt, muszę pomyśleć o powiększeniu kolekcji.