KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Yves Rocher Tradition de Hammam, Masque à l'Argile Marocaine Visage et Cheveux Maseczka z glinką marokańską do twarzy i włosów

3,7 na 578 opinii

Używam jej do włosów
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Zalety: - ma gęstą konsystencję - nie spływa z włosów - odżywia włosy - wzmacnia włosy - sprawia że włosy są bardziej gładkie, lepiej się układają - ma ładny zapach - wygodne opakowanie w tubce Wady: - małe opakowanie, wystarcza na krótko - jest droga
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 9 listopada 2016 o 21:36
    Trochę orientu.
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Pisałam już o peelingu. Była też mowa o olejku do kąpieli. Pora na maseczkę. Plusy: - wydajna - lekko masuje i oczyszcza twarz - ładnie pachnie - można ją bez problemu zmyć - matuje Neutralne: - lekko piecze - twarz po użyciu jest lekko zaczerwieniona, jednak szybko dochodzi do siebie - działanie przeciętne Minusy: -cena - nie nadaje się do włosów - dziwna, lejąca konsystencja z grudkami Taka sobie.
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 4 lipca 2018 o 8:23
    Koszmarek
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Nie nadaje się ani do włosów, ani do mojej twarzy. Czasem tak mam, że pewne produkty (np. te zawierające kwas hialuronowy) powodują pieczenie. Ta maseczka robi na skórze dokładnie to - piecze. I nic więcej. Ani nie oczyszcza, ani nie nawilża. A włosy po prostu przesusza. Ciężko ją zmyć z włosów, ale tego się akurat spodziewałam. Nie spodziewałam się natomiast, że odżywka przesuszy mi włosy. Nie rozumiem również ceny tego produktu. Lubię firmę Yves Rocher, ale ten produkt to kompletny niewypał. No i ten zapach - dla mnie okropny! Z ulgą wykończyłam pierwsze (i ostatnie) opakowanie w moim życiu, stosując ja jako maseczkę na dekolt.
    Zalety:
    • Nic.
    • No może opakowanie, bo jest graficznie ładne.
    Wady:
    • Pieczeni twarzy
    • Brak oczyszczenia
    • Brak nawilżenia
    • Przesusza włosy
    walilia
    3 / 5
    21 listopada 2017 o 17:55
    Nawet
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Używałam ją na twarz. Ma fajne opakowanie, bardzo ładnie pachnie. Konsystencja maseczki jest nawet gęsta. Po zastygnięciu maseczki na twarzy jest bardzo łatwo ją zmyć. Maska oczyszcza i nadaje skórze miękkość. Ale bez rewelacji, są inne maseczki do twarzy, które lepiej oczyszczają twarz. Cena jest wysoka. Ja kupowałam ją na promocji
    W drogerii internetowej
  • 7 listopada 2017 o 18:56
    5 w skali 10
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Używam tej maseczki na twarz. Niczym nie wyróżnia się od maseczek, które można kupić w cenie o wiele niższej Spodziewałam się efektu wow Maseczka oczyszcza, ma przyjemny zapach, fajne klasyczne opakowanie. Wszystko ok, ale zastanawiam się skąd pomysł wykorzystania maski również na włosy. Takie to nie apetyczne
    W drogerii internetowej