MOOM, Organic Hair Removal Kit with Rose Essence (Zestaw do depilacji cukrowej różany)

Zobacz oferty

e-belle.pl

luxe24.pl

aptemax.pl

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Cukrowy zestaw do depilacji ciała MOOM z dodatkiem ekstraktu z róży przeznaczony dla skóry bardzo suchej i wrażliwej. Zaletą depilacji cukrowej od MOOM jet to że jest naturalna, w składzie nie zawiera absolutnie żadnych substancji chemicznych. Unikalność działania opiera się głównie na biologicznie czystych składnikach takich jak: (wg.INCI z opakowania) cukier trzcinowy,woda, cytryna, rumianek, róża i olejek z drzewa herbacianego. Niepowtarzalne techniczne połączenie tworzy nie tylko idealna masę cukrowa do depilacji ale również kosmetyk pielęgnujący skórę. Róża zawarta w składzie nawilża skórę a olejek będąc silnym antyseptykiem również znieczula co czyni depilacje prawie bezbolesna w przeciwieństwie do np. wosku. W zestawie są drewniane szpatułki do nakładania i paski bawełny do depilacji wielorazowego użytku.

nawilżające, łagodzące
zapachowa
w butelce
100 – 250ml
Skóra
sucha, wrażliwa

mój typ

Nie tylko dla kobiet. Zużyłem już drugie opakowanie i będzie trzecie. Mam wrażliwą skórę i długo szukałem i wiele produktów testowałem w poszukiwaniu najlepszego Cukrowy zestaw do depilacji ciała MOOM z dodatkiem ekstraktu z róży przeznaczony dla skóry bardzo suchej i wrażliwej. Jedyny minus to że za każdym razem przy depilacji boli tak samo.Włosy są usuwane dokładnie nie trzeba poprawiać, po kolejnych depilacjach zauważyłem że włosy się osłabiają i odrastają słabsze.

Używam tego produktu od: TAK
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Polecam wszystkim rewelacja

Wprawdzie ja MOOM-a kupuje w Kanadzie ale nie wiedziałam ze ktoś sprzedaje w Polsce a tu wchodzę i pełne zaskoczenie. Depilacja cukrowa MOOM-a to to czego szuka każda kobieta, nie tylko pozwala na dokładne i bezbolesne usuniecie włosów ale dodatkowo działa jak balsam na skore. Skora jest jakby to nazwać- zrelaksowana po depilacji a nie podrażniona i sucha.
Co mnie przekonało to również to ze jest to bez chemikali , spłukuje się zwykła woda z ciała i jest proste w użyciu.Zestaw z dodatkiem róży jest moim ulubionym i korzystam tylko z niego.
usuwa nawet te najkrótsze włosy czego nie można powiedzieć o wosku. Ważne tez jest to ze włosy są usuwane razem z cebulkami co zapewnia gładką skóre na ponad miesiąc.Dziale tez troszkę jak pilling.Opakowanie starcza mi na prawie rok co jest długim okresem czasu.Polecam jeśli ktoś jeszcze nie próbował bo warto.

Używam tego produktu od:4 lat