NeoNail, Professional, Sugar Wax (Pasta cukrowa do depilacji)

NeoNail, Professional, Sugar Wax (Pasta cukrowa do depilacji)

Produkt dla osób które po standardowej depilacji woskiem odczuwaja dyskomfort, a skóra jest mocno podrażniona i zaczerwieniona.
Depilacja z użyciem pasty cukrowej, którą uważa się za jedną z nowinek kosmetycznych jest w istocie znana i stosowana od wieków.
Dzięki naturalnym składnikom zawartym w formule pasty, skóra jest jedwabiście gładka w dotyku i nie klei się. W skrócie - pożądany wygląd osiągany jest natychmiastowo.
Depilacja tą metodą jest niemal bezbolesna, ponieważ włos wyrywany jest zgodnie z kierunkiem wzrostu, bez naruszania naskórka.
Włosy są usuwane wraz z cebulkami i nie łamią się podczas zabiegu. Co więcej, cukier jako naturalny konserwant powstrzymuje rozwój bakterii - jest to więc bardzo higieniczny sposób usuwania zbędnego owłosienia.
Pasta cukrowa to gwarancja skuteczności depilacji oraz długotrwałych efektów.
Najlepszym dowodem na jej jakość, skuteczność i delikatność jest depilacja brazylijska - czyli zabieg usuwania owłosienia z okolic intymnych, do którego najczęściej używa się. właśnie pasty cukrowej!

Ta pasta to dla mnie pozytywne zaskoczenie

Ta pasta to dla mnie pozytywne zaskoczenie, ogólnie nie byłam wcześniej przekonana do cukrowych past do depilacji. Ale radzi sobie dobrze, bardzo dokładnie wyrywa włoski i pozostawia moje nogi gładkie. Sam proces przebiega bezproblemowo, pastę nakłada się dobrze, łatwo się też ją ściąga. Pudełko bardzo duże, spokojnie starczy na dłuższy czas, a kosztuje kilkanaście złotych, bardzo dobra cena.

Od jakiegoś czasu używam past cukrowych do depilacji, ostatnio na stoisku NN wzięłam właśnie tę. Używałam jej kilka razy i jest bardzo dobra jakościowo. Dobrze się nakłada, wyrywa wszystkie włoski, nawet te mniejsze, depilacja jest naprawdę dokładna! Łatwo się ją też ściąga po wszystkim i zmywa, co też jest imo ważne. Duże, wydajne opakowanie za 16 zł, myślę że warto :)

Świetna pasta cukrowa do depilacji.

Świetna pasta cukrowa do depilacji. Wydajna, duże pudełko i cenowo też super. Depiluje dobrze i dokładnie, wyrywa wszystkie włoski. Efekt utrzymuje się spokojnie przez 2 tygodnie. Nie zauważyłam też po zabiegu żadnych śladów. No i żadnych uczuleń. Bardzo łatwo też tę pastę zmyć wodą z żelem, czy mydłem.

Niby ok

Zależy o jakiej depilacji tu mówimy. Jeśli mówimy o depilacji miejsc, które nigdy nie były golone to sprawdza się super. Jeśli zaś mamy mówić o depilacji miejsc, które wcześniej były golone to sorry, ale nie. To jest jakaś porażka. Najgorzej jest go wydobyć z opakowania. To jakaś tragedia. Ile siły trzeba mieć, by wydobyć tyle, by pozbyć się choć jednego włoska. W dodatku to bardzo boli. Już wolę tradycyjną maszynkę do golenia. Raz dwa i już.. A nie - męczyć się z tym.

rozczarowanie

Od zawsze mam kłopoty z depilacją zbędnych włosków ze względu na wrażliwą skórę. Kupiłam ten produkt na próbę po wieloletniej walce z depilacją depilatorem po którym moje nogi były niczym inwazja biedronek. Postanowiłam zakupić pastę cukrową o której dużo słyszałam pozytywnych opinii. Firmę NeoNail znam raczej z innej strony - jestem fanką ich lakierów hybrydowych.
Niestety po zakupie pasty i 4 prób użycia jestem rozczarowana. Według instrukcji użycia nie jest to wielce skomplikowane wystarczy dobrze przygotować nogi oraz ciało przed zabiegiem - co zrobiłam . Podgrzałam pastę żeby otrzymać fajną konsystencję ponieważ sama pasta jest twarda jak kamień można by komuś w głowę przyłożyć w razie włamu w domu. Wszystko fajnie pięknie memlałam pastę w palcach żeby uzyskać matową konsystencje - efekt całe palce oblepione. Podejście drugie w rękawiczkach niby ok - pierwsza warstwa poszła bez szwanku - zrywam niby poszło ale porównując z depilatorem ledwo co zebrało. Po dwóch nałożeniach pasta zaczęła się topić na skórze i lepić do wszystkiego nie można było tego ładnie zebrać. Skóra lepiła się mega strasznie gorzej niż jak po olejku do opalania. Jedyny plus, że pasta schodzi pod wpływem ciepłej wody i mydła i nie ma po niej śladu. Niestety ja tego produktu już nie zakupię.