Joico, Colour Endure, Violet Shampoo (Szampon do włosów blond)

Joico, Colour Endure, Violet Shampoo (Szampon do włosów blond)

Szampon polecany dla każdego rodzaju włosów farbowanych na jasne kolory blond i szarości. Chroni przed utratą koloru i przedłuża jego intensywność, yonuje żółte odcienie i podkreśla siwizny poprzez neutralizację pigmentów miedzianych lub żółtych. Delikatnie myje pielęgnując kolor, odżywia, wzmacnia i chroni włosy. Zapewnia zdrowe, mocne, lepiej układające się włosy o pięknym, żywym i lśniącym kolorze.

Kupiony w: U konsultantki

Jest okej, ale są lepsze

Szampon zarekomendowała mi fryzjerka jako uzupełnienie wizyty fryzjerskiej do domowej pielęgnacji koloru.
Szampon myje, lekko tonuje kolor.. i to tyle.
Cena nie jest niska, a włosy bez wsparcia innych produktów prócz lekkiego tonowania koloru prezentują się źle. Mam wrażenie, że szampon to tzw "rypacz". Włosy po nim są tępe. Osobiście cieszę się dobrze wykonaną koloryzacja u fryzjera dlatego działanie produktu zadowala mnie, ale spodziewam się, że dla kogoś z naprawdę żółtym odcieniem działanie może być niewystarczające.

Najlepszy w swojej kategorii!

Szampon przeznaczony do blondu, niweluje żółty odcień.
Jestem posiadaczką bardzo jasnego blondu, więc nie trudno u mnie o żółte refleksy bez pomocy tego typu kosmetyku, zwłaszcza gdy nie chce się wypalać wlosów farbą i ma się cienkie włosy jak moje.
W przeciwieństwie do podobnych kosmetyków nie zostawia fioletowo - niebieskich pasemek. Pozwala uzyskać kolor z klasą.
Używam razem z odżywką z tej samej serii.
Włosy są miękkie, odzywione i pełne platynowego blasku.
Używam go mniej więcej co trzy dni.

Jestem bardzo zadowolona, polecam wszystkim posiadaczką włosów takich jak moje.

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 300ml

Na pewno nie za tę cenę

Ten szampon może i likwiduje żółty odcień (chociaż nie jest to efekt spektaklarny ani tym bardziej szybki), jest dosyć wydajny, ładnie pachnie. Zawsze używam go z odżywką (z tej serii lub inną fioletową, więc nie przesusza włosów (ale chyba tylko dzięki temu).

Mam wrażenie, że nie jest on wart swojej ceny, dla samej marki na pewno nie warto go kupować. Zestaw szampon+odżywka z tej serii nie daje spektakularnych efektów ani jeśli chodzi o odcień ani o pielęgnację. Poważnie zastanowię się nad kolejnym zakupem (chyba że duże pojemności) tylko dlatego, że trudno jest znaleźć dobre kosmetyki niwelujące złotawe refleksy, które jednocześnie nie przesuszają włosów (zwłaszcza szampon).

Ilość zużytych opakowań: 1 całe 300ml

Polecam każdej blondynce:)

CUDO:)

Najlepszy szampon do włosów blond. Pozostawia włosy miękkie i co najważniejsze usuwa żółty odcień. Szampon w duecie z odżywką z tej samej serii sprawiają cuda. Jest bardzo wydajny. Wad nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 300ml

Koniec z brzydkim blondem :)

Jeden z lepszych szamponów dla blondynek, a testowalam już chyba wszystkie oprócz alterny.

Cena adekwatna do jakości, ja kupuje tylko w dużych butelkach np. na wszystkodowlosów.pl, bardziej się opłaca niż u fryzjera z zabójczymi marżami

Polecam wszystkie produkty z joico, kocham tą markę :D

najlepszy dla platynowych blondynek

Już po pierwszym użyciu idealnie usunął żółte odcienie. Nie powoduje podrażnienia, które miałam podczas stosowania innych fioletowych szamponów. Włosy są mięciutkie. Używany do każdego mycia może spowodować lekko fioletowy kolor. Używam na zmianę z szamponem K_PAK joico. Z rąk i paznokci ładnie się zmywa - nie używam do mycia włosów nigdy rękawiczek. Dokładne wyszorowanie paznokci i po chwili fioletu na nich nie ma.

Ilość zużytych opakowań: 2 - litrowe