Joanna, Sweet Fantasy, Kremy do rąk (różne zapachy)

Joanna, Sweet Fantasy, Kremy do rąk (różne zapachy)

Słabo nawilża

Skusiłam się na wersję czekoladową bo uwielbiam takie słodkie i jadalne zapachy. ten również jest obłędny :) Całkiem trwały i dość mocny. Niestety walory pielęgnacyjne kremu są raczej słabe-może na lato do niewymagających dłoni w dobrej kondycji?? Do mocno przesuszonej skóry czy wymagającej większego nawilżenia się nie sprawdzi. Walory pielęgnacyjne raczej słabe.
A szkoda...

Na noc super

Krem ma śliczny zapach (kokosowy, waniliowy), poręczne i wygodne opakowanie. Jest też bardzo wydajny a jego cena nie jest za wysoka, jednak ma on gęstą, ciężką konsystencję której nie lubię podczas dnia, bo po nałożeniu kremu na dłonie przez dość długi czas nie można nic zrobić bo czuć film. Jednak na noc sprawdza się bardzo fajnie, bo nawilża ręce i podczas snu się wchłania.

Niezbyt

Używałam kokosowego oraz waniliowego.

PLUSY
- polska firma
- wydajność jest bardzo dobra
- cena
- ładne opakowanie
- dobra dostępność
- ładne zapachy, ale ciut chemiczne

MINUSY
- konsystencja, produkt jest za rzadki
- nie nawilża, tylko natłuszcza
- nieciekawy skład
- przesusza skórę dłoni, zamiast poprawić jej stan

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2-3

Tak - dla zapachu

Miałam ten kosmetyk w wersji waniliowej - uwielbiam zapach wanilii i pod tym względem krem nie zawiódł, pachnie jak budyń :3

+ cudowny zapach, który utrzymuje się na dłoniach przez długi czas. Jak dla mnie typowo jesienno - zimowy
+ daje szybki efekt nawilżenia i natłuszczenia, zabezpiecza dłonie przed niską temperaturą
+ niedrogi
+ dostępny
+ tuba jest miękka, nie ma problemu z wydobyciem produktu do końca

+/- średnia wydajność
+/- pozostawia na dłoniach tłustą powłokę, co nie każdemu musi odpowiadać, mi akurat zimową porą nie przeszkadza

- nawilżenie jest tylko powierzchowne i krótkotrwałe, aplikację trzeba często ponawiać
- na pewno ten krem nie zregeneruje mocno zniszczonych i przesuszonych dłoni, sprawdzi się lepiej stosowany prewencyjnie
- długo się wchłania

Jednak zapach urzekł mnie do tego stopnia, że może jeszcze kiedyś do niego wrócę :)

Używam tego produktu od: używałam go zimą

Tragedia

Uwielbiam zapach kokosa, więc bez zastanowienia kupiłam ten krem. Po pierwszym użyciu pożałowałam zakupu...

1. Krem nie pachnie kokosem. Jest to strasznie sztuczny, przytłaczający zapach bardziej pasujący do kokosanek niż samego kokosa.

2. Nie nawilża. Śmiem nawet twierdzić, że wysusza. Po dłuższym stosowaniu moje dłonie wyglądały tragicznie- jakbym miała z 10 lat więcej. Dodam, że nie mam żadnych problemów ze skórą dłoni.

3. Szybko się wchłania, jednak pozostawia tłustawą, lekko silikonową warstwę, która mnie bardzo irytuje. Dodając do tego ten okropny zapach czuję się jakbym miała brudne dłonie.

4. Jeśli już jesteśmy w temacie brudnych dłoni... Napisy z opakowania się ścierają ( nie wiem czy to przez kiepski tusz czy też wysoką temperaturę otoczenia) w każdym bądź razie pod koniec opakowania muszę mocniej ścisnąć tubkę, przez co resztki napisów zostają na moich palcach.

5. Kiepska wydajność. Przez jego chwilowy efekt złudnego nawilżenia musiałam bardzo często ponawiać aplikację.

Jak dla mnie krem ten nie ma żadnych plusów.

Nie skuszę się również na inne wersje zapachowe i będę omijać je szerokim łukiem.

Ilość zużytych opakowań: wciąż męczę jedno

Kojący zapach

Kupiłam ten krem zimą w Superpharm. Wybrałam zapach kokosowy. Na początku byłam do niego sceptycznie nastawiona, ponieważ zimą kremu do rąk używam non stop, bałam się, że intensywny zapach mnie znudzi i będę się z nim męczyć. Tak się jednak nie stało, zapach kokosu umilał mi zimowe wieczory : ) Co do samego działania, nie mam zarzutów : ) ładnie nawilżał, był wydajny, nie wiele go było trzeba żeby nawilżyć dłonie. Do tego wygodnie opakowanie, które można było rozciąć żeby wydobyć resztki produktu. Cena też była nieduża. Polecam i na pewno do niego wrócę, może wypróbuje kolejne 2 zapachy : )

Dobry krem na zimę

Nie rozumiem za bardzo niskiej średniej ocen tego kremu, ja oceniam go jako całkiem przyzwoity. Nie jest to może wynalazek roku w kategorii pielęgnacja rąk, ale trudno wymagać nie wiadomo czego od kremu za 5 zł ;)
Przetestowałam wszystkie trzy wersje zapachowe, najbardziej urzekła mnie wanilia. Natomiast najmniej oryginalny wydaje mi się kokos

+ cudowne zapachy, ale uwaga, tylko dla fanów cięższej nuty - są one intensywne i utrzymują się baaardzo długo, zwłaszcza czekolada - nawet do kilku godzin po posmarowaniu
wrażliwców mogą one zmęczyć i odstraszyć
+ niska cena
+ ładne opakowanie
+ nienajgorsza wydajność
+ polska marka (jestem za tym, żeby w miarę możliwości wspierać rodzimych producentów)
+ całkiem nieźle pielęgnuje skórę dłoni. Pozostawia je natłuszczone, nawilżone i zmiękczone. Uczucie szorstkości znika. Najlepiej moim zdaniem zastosować go na noc grubą warstwą, wtedy efekty są najbardziej zachwycające.
Co prawda na poważne problemy z suchą skórą może być niewystarczający, jednak na przeciętne potrzeby w zupełności wystarczy.

+/- ciężkawa konsystencja. Krem pozostawia film na skórze, bardziej ją natłuszcza niż nawilża. Na zimę pasuje mi bardzo, natomiast na lato będzie zdecydowanie za ciężki

- w związku z powyższym długo się wchłania, lepszy do stosowania w domu niż do torebki

Ilość zużytych opakowań: cztery całe

bez szału

Kupiłam skuszona słodkimi zapachami oraz promocją w SuperPharm. Kremy do rąk testuję namiętnie, gdyż posiadam suchą skórę i dużo pracuję "w papierach", więc dobry krem do rąk to podstawa mojej pracy.

Ten produkt, niestety, nie oczarował mnie, ale zdecydowanie zdarzało mi się trafiać na gorsze i jednocześnie droższe kremy.

+niedrogi
+dostępny
+nawilża
+wygodne opakowanie

-intensywne zapachy
-lepi się
-tłusty film, który długo nie znika

Używam tego produktu od: kiedyś

Beznadziejny

Kupiłam ten krem do pracy aby wklepywać go w rączki żeby się nie przesuszały skusiła mnie czekolada ponieważ kocham wszystko co czekoladowe łącznie z czekoladą:-)
Niestety z przykroscią muszę stwierdzić że oprócz pięknego zapachu czekolady(dość intesywny lecz trochę sztuczny jak dla mnie)ten krem nie posiada żadnych zalet.Za to masę wad:nie nawilża,nie wchłania się ,nie regeneruje i pozostawia uczucie oblepienia rąk jakąś wstrętna cieczą brrrr okropieństwo.
Osobiscie nie polecam nikomu,może komuś podpasuje ja mówię nigdy więcej!!!2gwiazdki daje za zapach.

Używam tego produktu od: przez jakis czas
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Bez większych wad

Miałam przyjemność użyć kremu o zapachach kokosa i \'czekolady\' - obydwoma jestem zachwycona. Zapachy są bardzo intensywne, kokos pachnie przepięknie. Tylko czekolada... no właśnie. Mi osobiście zapach bardzo przypadł do gustu, ale niestety nie jest zgodny z opakowaniem, które głosi, że krem ma zapach czekolady, kwestia w tym, że nie do końca - pachnie jak galaretki w czekoladzie, "Opolanki". Nie każdemu może pasować ten zapach, a jeśli kupując krem będzie spodziewać się zapachu czekolady, to może być zawiedziony.
Krem nawilża moim zdaniem dobrze, jedyne, do czego mogę się przyczepić, że wchłanianie zajmuje mu minimalnie za dużo czasu, nie mogę na przykład użyć telefonu od razu po jego użyciu, bo zostawię ogromne, tłuste ślady po ekranie. Podsumowując, uważam, że to dobry produkt, wart swojej niskiej ceny i mogę polecić go każdemu, kto szuka czegoś taniego, skutecznego i o ładnym zapachu.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

nie polecam

Niezbyt dobry krem, dla mnie ma on strasznie mocny zapach, dużo za mocny. Przeszkadza mi to jakoś.
Poza tym krem nizbyt dobrze nawilża, również nie odżywia skóry dłoni.
Myślałam, ze będzie lepszy choć rzeczywiście cena nie była wysoka i mogłam się spodziewać ze to nic specjalnego...trudno..

Używam tego produktu od: półtora roku temu

Dobry nawilżacz, ale...

Fajnie nawilża, jest wydajny, tani, łatwo dostępny. Ale zapach! Co to jest?! Do tej pory nie mogę uwierzyć, że zainwestowałam te kilka złotych w takie czekoladowe śmierdziadło. Czekoladowe? Może i tak, ale na pewno nie jest to taka lekka, przyjemna, słodka czekolada jak np. w kosmetykach Ziaji, tylko to podrób czekoladopodobny z alkoholem... Nadziewane, podrabiane czekoladki? Tak mi się ten kosmetyk kojarzy

Używam tego produktu od: dawno kilka razy