KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Kemon Hair Manya, MacroFluid zwiększający objętość włosów

3,3 na 513 opinie

Średnia ocena:
3,3 na 5
Kupi ponownie: 62% osób
  • 5 / 5
    jeden z lepszych produktów do stylizacji.
    Na produkt natknęłam się w sieci, wiedząc o firmie Kemon tylko tyle, ze produkuje produkty włosowe. Moja stylizacja głównie opierała się na kitkach, gdyż włosy były zbyt oklapnięte. Fluid rzeczywiście zwiększa objętość, unosi włosy u nasady, nie przetłuszcza ich, jest bardzo wydajny i pachnie po prostu OBŁĘDNIE! Konsystencja robi się lekko klejąca po użyciu ( gdy produkt zostaje na dłoniach), ale poza tym nie oblepia włosów. Polecam :) Warto poszukać promocji i zakupić ten produkt w niższej cenie.
    Szczegóły:

solano
    7 stycznia 2015 o 13:37
    5 / 5
    Rewelacja
    Pierwszy raz widziałam ten fluid u fryzjera; zachwycił mnie zapach i to, co zrobił z moimi włosami. Po użyciu włosy są proste, sztywne, oblepione fluidem, a co za tym idzie - trochę grubsze, miłe w dotyku, nie puszą się; dla nie rewelacja, bo bardzo długo szukałam czegoś, co spowoduje, że włosy nie będą się puszyły. Cena dosyć wysoka, ale jak na takie efekty - warto. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

0aanitaa0
    2 czerwca 2014 o 16:26
    1 / 5
    katastrofa
    Jestem bardzo niezadowolona. produkt nie zadziałał na moich włosach ani trochę. Jest beznadziejne a na dodatek powoduje u mnie szybsze przetłuszczenie. Obciąża mi włosy i mam wrażenie że jest ich mniej. Jedyne co robi to ładnie nabłyszcza i nadaje połysk ale i tak jestem rozczarowana. Bubel roku!

WildThing
    17 marca 2014 o 1:44
    2 / 5
    Wielkie nadzieje pogrzebane
    Bardzo długo głowiłam się czy szarpnąć się na tak drogi stylizator po raz drugi (nie ten sam, wcześniej był Goldwell), aż w końcu zbliżała się Gwiazdka wielkimi krokami i zażyczyłam sobie go na prezent od brata. Naprawdę wierzyłam, że produkt może zwiększyć push-up na mojej głowie, ponieważ jest to dla mnie konieczna konieczność, z racji dość pucatej twarzy. Skusiła mnie oczywiście mocno pozytywna relacja blogerki, ale niestety, intuicja dobrze mi szeptała nieśmiało, że znowu się zawiodę. :( Mianowicie produkt niestety nie unosi włosów u nasady, czy go nałożę czy nie - nie ma różnicy, włosy zachowują się tak samo. Jedyny plus tejże, jakże wątpliwej inwestycji, jest to, że fluid włosów przynajmniej nie skleja i pozostawia je pięknie pachnące owocami leśnymi. Jednak jak na "zapacher" do włosów to jest chyba "ciut" za drogi (60 zł). ;) Nie polecam, szkoda kasy. Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: 250 ml

Kanula
    12 lutego 2014 o 10:13
    2 / 5
    Totalna porażka
    Zacznę od opisu swoich włosów, bo u mnie ten produkt nie sprawdził się wcale: - wysokoporowate - falowane - bardzo dużo cienkich włosów - podatne na układanie - farbowane - tendencja to rozdawania się końcówek - łatwo je obciążyć Kupując ten produkt nie spodziewałam się cudów. Chciałam jedynie zwiększyć objętość włosów. Niestety z moimi włosami ten produkt nie robi nic takiego. Za to włosy są obciążone, nawet jeśli wyleję odrobinkę wielkości ziarnka grochu (mam włosy gęste, sięgające za zapięcie od biustonosza). Dodatkowo są dziwnie spuszone, bardzo niemiłe w dotyku , jakby przykurzone, ale oprócz specyficznego puchu ciężko tu mówić o jakiejkolwiek objętości. Fatalnie się układają. Produkt stoi nieużywany i nie mam pomysłu na to jak go wykorzystać, a szkoda mi go wyrzucić bo dałam za niego z przesyłką ok 70 zł swego czasu. Nigdy więcej go nie kupię. Oczywiście nie polecam. U mnie nie sprawdził się w ogóle. Używam tego produktu od: 2 lat Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej