Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

L'Oreal Professionnel Serie Expert, Absolut Repair Lipidium Conditioner Odżywka do włosów zniszczonych suchych, uszkodzonych, łamliwych i osłabionych

4 na 54 opinie
25% kupi ponownie
Product wycofany
Przeglądasz produkt, który nie jest już dostępny na rynku, w związku z tym nie możesz dodać nowej opinii o tym produkcie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
4 na 5
Kupi ponownie: 25% osób
  • kama_m1
    kama_m1
    5 / 5
    3 lipca 2020 o 22:47
    Jest w porządku - poprawia kondycję włosów.
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedna próbka
    Odżywkę otrzymałam od swojej fryzjerki w formie miniaturowych produktów o pojemności 100ml wraz z maską o pojemności 75ml, którą recenzowałam wcześniej. Te wcale nie tak małe produkty spokojnie wystarczyły mi na kilka dobrych aplikacji, więc spokojnie mogę podzielić się z Wami moimi odczuciami na temat produktów. Jest to odżywka, błyskawicznie regenerująca do włosów zniszczonych i uwrażliwionych. To produkt z linii profesjonalnej używany w salonach fryzjerskich, w jej składzie znajdziemy m.in silikony, emolienty i kilka protein pod koniec składu. Kilka słów na temat moich włosów: a mianowicie są długie, słabe, bardzo wypadają nawet garściami, są suche i oklapnięte, pozbawione objętości. Opakowanie to niewielkich rozmiarów plastikowa buteleczka o pojemności jak wspomniałam wyżej 100 ml, szata graficzna, estetyczna, miła dla oka, utrzymana w kolorze złota. Zamknięcie typu klik, które działa sprawnie. Plastik jest miękki więc łatwo wydobyć produkt. Pod koniec spokojnie możemy postawić butelkę na zakrętce by słynęło nam resztę odżywki (bynajmniej na moim opakowaniu - oryginalne chyba nie bardzo, bo to całkiem spora butla..). Ta mini forma opakowania świetnie sprawdziła się u mnie podczas wyjazdów. Zapach podobnie jak maska z tej serii jest bardzo delikatny, ciężko go określić, jest raczej neutralny, nie wyróżnia się niczym szczególnym, ale utrzymuje się troszkę dłużej na włosach niż maska. Odżywka ma białą barwę, jest lekka, raczej rzadkiej konsystencji, ale łatwo się ją aplikuje na włosy i spłukuje. Odżywka spisała się u mnie troszkę lepiej w przeciwieństwie do maski z tej serii, mogę rzec, że to godny kandydat do moich włosów. :) producent zaleca nakładać odżywkę na 2-3 minuty - ja trzymałam ją na włosach ok. 10 min, bo wydawało mi się to trochę za krótko :D Już podczas zmywania czuć w dotyku, że włosy są niesamowicie miękkie. Po umyciu włosy bez problemu się rozczesują, nie plączą się. Włosy są w znacznie lepszej kondycji, są miękkie, gładkie, lśniące, mocniejsze, mniej wypadają od razu widać różnice podczas czesania, że na szczotce zostaje mi już znacznie mniej włosów. Mogę nawet powiedzieć, że odzyskały zdrowy wygląd. Nie obciąża włosów. Wzmacnia końcówki i zapobiega rozdwajaniu się, lekko nawilża. A efekt widać już po pierwszej aplikacji. Cieszę się, że mogłam wypróbować te produkty na swoich włosach, raczej sama bym sobie ich nie kupiła, a raczej napewno, ze względu na cenę - teraz jest masa takich „profesjonalnych” produktów, które są też dostępne u nas w Hebe za znacznie niższą cenę, a efekt jest bardzo zbliżony. Uważam, że jest to dobra seria, godna wypróbowania. Ja widzę poprawę kondycji swoich włosów i to w sumie jest najważniejsze. Nie mam się tutaj do czego przyczepić, no prócz cena która odstrasza.. :)
    Zalety:
    • opakowanie, szata graficzna miła dla oka.
    • odpowiednia konsystencja, łatwo się ją nakłada na włosy i spłukuje,
    • wygładza, nabłyszcza, pozostawia włosy miękkie i gładkie w dotyku,
    • poprawia kondycję włosów, wzmacnia, odżywia,
    • nie obciąża,
    • ułatwia rozczesywanie, lekko je nawilża.
    • zapach, mógłby być lepszy i dłużej się utrzymywać na włosach.
    Wady:
    • regularna cena, która odstrasza..
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w prezencie
    41 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 22 lutego 2019 o 9:30
    Rewelacja
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Mam włosy zniszczone licznymi prostowania i i zmianami kolory z drugiej strony mają skłonność do przetuszczania się a postanowiłam je troszkę zapuscic więc zainwestowałam w droższa odżywkę. Przyznam, że dla moich włosów jest ona jak opatrunek. Działa kojąco, naprawia zniszczone włosy i dba o resztę. Nie orzetluszcza i nie obciąża. Na prawdę widać zmianę.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    5 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 7 sierpnia 2018 o 14:41
    no wiecie co
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Mam włosy suche oraz zniszczone, bo namiętnie je prostuje albo na przekór używam lokówki. W związku z tym postanowiłam zainwestować w jakieś lepsze produkty do włosów. Liczyłam na jakąś poprawę kondycji włosa oraz przesuszonej skóry głowy. Nic bardziej mylnego. Minusy: -drogi -stosunkowo mała pojemność -średnio wydajny -niestety włosy się po nim mocno plątały, przetłuszczały i było bardzo mocno oklapnięte Plusy: -dobrze się pieni -ładnie pachnie -bez SLS
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    5 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • Ciapna
    Ciapna
    4 / 5
    14 lipca 2018 o 0:06
    działa, ale włosy się przyzwyczajają
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Odżywka zamknięta jest w wygodnej butelce typowej dla L'oreala. Konsystencja jest bogata, ale nie obciąża włosów. Po umyciu nie mam tego nieprzyjemnego uczucia tłustej głowy. Przepiękny zapach, to cecha która wpływa na moją pozytywną ocenę tej odżywki. Uwielbiam zapachy produktów z linii Professionnel. Coś niesamowitego :-) Jestem świadoma, że odżywka oblepia silikonami i tego typu składnikami, ale jakby na to nie patrzeć po jej użyciu włosy wyglądają bardzo ładnie. Są miękkie już podczas zmywania produktu. Mniejsza butelka starczyła mi na ponad pół roku używania, z tym że nie codziennie, więc wydaje mi się, że jest wydajna. Jest też trochę tak, że sama odżywka nie wystarcza. Moje włosy są bardzo wymagające i po wielu miesiącach używania tego kosmetyku nie widzę efektu wygładzenia i po prostu- wow. Kiedyś na pewno kupię maskę z tej serii, może wrócę też do odżywki.
    Zalety:
    • efekt wygładzenia jest
    • bardzo wydajna
    • piękny zapach
    • butelka miła dla oka
    Wady:
    • efekt wow znika pod koniec opakowania
    • wysoka cena
    • mimo wszystko dużo chemii w składzie
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w prezencie
    9 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.