Apart, Kremowe mydło w płynie `Proteiny jedwabiu`

Apart, Kremowe mydło w płynie `Proteiny jedwabiu`

Delikatne, kremowe mydło w płynie z proteinami jedwabiu wykorzystując siłę i doskonałość natury łagodnie myje i pielęgnuje skórę. Proteiny jedwabiu tworzą ochronną warstwę, broniącą skórę przed niepożądanym wpływem środowiska zewnętrznego oraz utrzymują wysoki poziom wilgoci. Szczególnie polecane do skóry wrażliwej.

pozytywnie zaskoczyło

Świetne mydło, które nie tylko oczyszcza skórę, ale również ma właściwości pielęgnacyjne. Nie wysusza skóry, jest delikatne i doskonale nawilża skórę. Warto wypróbować, bo nic nie tracimy (cena jest bardzo niska, w granicach 6 zł) W dodatku mydełko ma przyjemną konsystencję, która jest kremowa, dobrze się pieni i świetnie rozprowadza. Zapach mydła jest przyjemny, nie chemiczny i utrzymuje się na dłoniach. Z czasem jak kupimy jedno opakowanie (w butelce), to można kupować tańsze w foliowym zamknięciu i przelewać do buteleczki. Moim zdaniem jest to jedno z fajniejszych , „łazienkowych” mydełek jakie kupiłam!

Używam tego produktu od: ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: całe 1 i w trakcie 2

Moje ulubione.

Idealne mydło, póki co nie przetestowałam lepszego!

Super konsystencja, przepiękny zapach, który dość długo utrzymuje się na skórze. Dobrze myje i pielęgnuje skórę dłoni. Jedyny minus produktu to jego rzadka dostępność w sklepach, ale nie odbieram mu za to gwiazdki. ;)

Polecam, nie ma lepszego! :)

Ilość zużytych opakowań: kilka

Super mydełko :)

Śliczny zapach, przyjemna kremowa konsystencja oraz przystępna cena. Mydło nie wysusza skóry, a ją pielęgnuje. Do tego zapach utrzymuje się długo na skórze.
Bardzo fajny kosmetyk !

Używam tego produktu od: około miesiąca

baaaardzo fajne

Ja kupiłam mydełko już "po tuningu" ;) , oprócz protein jedwabiu zawiera kaszmir. Pięknie pachnie, ma delikatną, kremową konsystencję, a przyjemny zapach po umyciu długo utrzymuje się na dłoniach (co niestety jest jeszcze nieczęste w polskich kosmetykach). Wyraźnie zmiękcza moją skórę, i nawet gdy nie użyję po myciu kremu, to nie odczuwam tego tak bardzo jak po innych mydłach.

Wszystkie informacje na opakowaniu o delikatności mydła, wygładzaniu skóry itd. wyjątkowo nie są tylko pustymi obiecankami.

Cena w stosunku do jakości bardzo korzystna (zwłaszcza jak kupuje się zapas 500 ml).
Dobry, polski produkt. Polecam!

bardzo dobre

Naprawdę świetne mydło, które znalazło się w moim posiadaniu przez przypadek - dołączone było gratis do płynu do kąpieli.

+ mydło ma przyjemną, kremową konsystencję; łatwo się spłukuje;
+ delikatnie się pieni, pianka jest gęsta, kremowa;
+ intensywny zapach, bardzo przyjemny i trwały;
+ bardzo dobrze myje skórę, oczyszcza i odświeża;
+ nie podrażnia rak, nie wysusza nadmiernie (ale krem po myciu i tak jest potrzebny)
+ wydajne
+ niedrogie

super mydełko :)

Idealne mydło w płynie jak dla mnie. Doskonały zapach, który bardzo długo utrzymuje się na skórze, jest bardzo przyjemny i od razu poprawia humor.
KOnsystencja świetna, szybko się pieni, dobrze myje. Skóra jest miękka i nie jest tak mocno wysuszona jak po innych mydłach.
Naprawdę polecam, dobre mydełko, wydajne za grosze. W promocji można kupić 2 mydła w cenie jednego, więc bardzo się opłaca.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie