Nivea, Visage, Creme d`Energie

Nivea, Visage, Creme d`Energie

Krem odżywia i dodaje energii. Ekstrakt z moreli, witamina C oraz minerały sprawiają, że cera jest wyraźnie gładsza, jędrniejsza i pełna blasku. Dzięki formule z pigmentami odbijającymi światło krem natychmiast rozświetla cerę.
Filtry UVA/UVB z witaminą E zapobiegają starzeniu się skóry na skutek promieni słonecznych. Niezwykle lekki, dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Idealny jako podkład pod makijaż.

Skład: aqua, glycerin, octydodecyl mirystate, stearic acid, cetearyl isononanoate, cyclomethicone, octocrylene, ocytylodoecanol, stearyl alcohol, cetyl alcohol, glyceryl stearate, titanium dioxide, sodium ascorbyl phosphate, tocopheryl acetate, calcium pantothenate, megnesium sulfate, prunus armeniaca, mica, silica,sodium carbomer, sodium polyacrylate, trisodium EDTA, alumina, BHT, phenoxyethanol,DMDM hydantoin, parfum, CI77891

Cena: 32 zł / 50 ml

może być

Krem nie jest jakimś szczególnym cudem, ale dobrze sobie radzi. nie zauważyłam jednak, aby moja skóra miała więcej energii. Na pewno dobrze nawilża, ładnie pachnie i jest przyjemnie gęsty - jak masełko.
Minusem jest to, że makijaż na nim krótko się trzyma tzn. używając innych kremów i odpowiednio się malując jestem w stanie cały dzień zachować mat na twarzy i się nie nie błyszczeć. Przy tym kremie ( i tych samych kosmetykach do makijażu) dość szybko mi się świeci twarz, zwłaszcza strefa T. Róż na policzkach mimo wszystko się trzyma.

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

dobry

Ten krem jak dla mnie jest jak najbardziej godny polecenia. Odzywia i doskonale sprawdza się jako podkład pod makijaż. Ma piękny zapach, który pobudza i daje wigoru - dzięki temu milej się go nakłada na twarz.

Minus to wysoka cena i to, że podobno został z polskiego rynku wycofany (a mi się właśnie opakowanie skończyło) i jest przy odrobinie szczęścia dostępny na allegro.

Nie zachwycil

Krem bardzo szybko sie skonczyl, nie byl zbyt dobry, do tego cena stanowczo za wysoka. Skora po jego uzyciu swiecila sie niemilosiernie, produkt zdecydowanie za ciezki, zapchal pory, cera zamiast nabrac blasku, wygladala niezdrowo, bardzo obciazona, tlusta. Nie polecam, nawet do cery suchej. Jedyna zaleta kosmetyku jest jego przyjemny zapach.

Używam tego produktu od: miesiac

idealny jako baza:)

krem jest idealny jako baz apod podkład, rozświetla, nwilza, cudownie pachnie, mam wrazenie , ze jakby brzoskwinia. Skóra jest idealna po kremie. Sam krem powoduje świecenie:/

Używam tego produktu od:dawna

koszmar

Kupiłam zachęcona reklamą, ale szybko się rozczarowałam. Ten krem jest tłusty, ciężko się wchłania i zatyka pory. Skóra sie po nim świeci i mam wrażenie jakby zostawał na powierzchni skóry, a nie przenikał do jej wnętrza. Zdecydowanie odradzam ten krem, zarówno osobom o tłustej, jak i suchej skórze.

Raczej nie

Posiada faktycznie dużo rozświetlających drobinek. Nie wiedać ich przy zwykłym śietle, jednak w pełnym słońcu, czy przy silnym sztucznym oświetleniu są bardzo widoczne. Ale gdyby tylko z tego powodu moja buzia się świeciła, to by było super. Niestety jest on bardzo tłusty i twarzyczka śiieci się przez jego tłustą konsystencje. Może lepszy jest dla osób o sychej cerze (ja posiadam mieszaną). Plusem jest jego wydajność i wspaniały zapach!!!

NIENAWIDZĘ GO!!!!!!!

bardzo przeciętny krem, po którym spodziewałam sie choć trochę odżywienia i rozświetlenia! A tu nic! Na początku zapach bardzo mi sie podobał, później zaczął mnie strasznie drażnić, drobinki na mojej buzi nie były w ogóle widoczne, a do tego zamiast odrobiny rozświetlenia twarz była tłusta! No ja przepraszam za taką cenę to badziew totalny jest!!!!!!! a poza tym tak wybielił mi moją facjatę, że wyglądałm jak trup! Dodatkowo twarz była ściągnięta i strasznie szczypała!

Spoko

Całkiem poprawny krem. Dobrze nawilża, konsystencja w porządku, choć dla mnie mogłaby byc odrobinkę lżejsza, ale mam skórę mieszana. Nie zapycha porów. Bardzo ciekawie wyglądają zatopione w nim błyszczące drobinki. Utrzymuje skórę w dobrej kondycji, zwłaszcza w zimie...

swietny

po pierwsze nie zauwazylam aby krem ten rewelacyjnie rozswietlal twarz ale...ma piekny relaksujacy zapach nie jest on intensywny ale przyjemny wprawiajacy w dobry humor od razu faktycznie jest lekki pod podklad idealny bo od razu sie wchlania

Nie jest taki zły:)

Kupując ten krem, liczyłam się z tym, że moze uczulić, bo posiadam dość wrazliwą, suchą skórę. O dziwo nie uczulił mnie jednak, czyli nie jest aż tak żle:) Krem niezle nawilża i na lato jest w sam raz, nadaje rzeczywiście leciutki, morelowy połysk - widać to , bo mam prawie przezroczystą skórę, ktoś opalony na pewno tego nie zauważy. Powiedziałabym, że to taki rekwizyt na lato - należu używać raczej wakacyjnie, nie spodziewając się ani dużego nawilżenia, ani pielęgnacji - skóra latem, zazwyczaj, nieżle się spisuje pod takim kremem. Wadą jest niezbyt przyjemny - chemiczno-morlowy zapach i ze względu na ten zapach więcej go nie kupię:0

bardzo dobry

Dlugo sie zastanawialam jaka ocene mu przyznac.. i zdecydowalam sie na **** poniewaz kremik jest naprawde bardzo dobry, fantastycznie rozswietla twarz... buzia po jego uzyciu ma zdrowy koloryt i jest pelna blasku. Najlepsze jest w nim to ze nie zawiera zadnych tandetnych drobineka czy brokatu dzieki czemu efekt "rozswietlonej buzki" jest baaardzo naturalny :) Niestety nie moge go uzywac codziennie gdyz mam tlusta cere i skonczylo by sie to dla mnie tragedia ;)

zawiodłam się

generalnie kosmetyki nivea spełniają moje oczekiwania. Ten krem jednak bardzo mnie rozczarował. Pachnie niby ładnie, ale sztucznie. Konsystencja nawet całkiem całkie. Ale to co niby w tym kremie miało być jego atutem stało się dla mnie udręką. Chodzi o owe rozświetlajace drobinki....były wszedzie, a w szczeg. na bluzkach. Po prostu ubrnia po zetknięciu z owym kremem...zdarza się...wyglądały jakby byłu zabrudzone. Może to ja po prostuczego innego oczekiwałam. Powiem jedno, nie skończyłam opakowania tylko go oddałam znajomej.