Glov, Hair Wrap (Turban do włosów)

Glov, Hair Wrap (Turban do włosów)

Zobacz oferty

cocolita.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA
Pojemność 1 szt

Wykonany w mikrotechnologii turban do włosów Glov Hair Wrap przyspieszy czas suszenia, nie uszkadzając ich struktury. Wykonany w mikrotechnologii jest delikatny i nie narusza osłonek włosów jak zwykły ręcznik. Lekki i poręczny, doskonale absorbuje wodę. Ułatwia rozczesywanie, ponieważ włosy nie są przesuszony, wyglądają na zdrowsze i mają żywy kolor.

inne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Ogólnie ok

Sprawdza się, dobrze osusza włosy, bardzo ułatwia nałożenie go jego kształt, dodatkowo dobrym pomysłem jest pętelka oraz guzik który trzyma. Turban się nie zsuwa, trzyma się na swoim miejscu. Jest wykonany z porządnego grubego materiału typowo recznikowego. Generalnie dobry gadżet który warto mieć.

Świetny turban!

Przyspiesza wysychanie wlosów, ułatwia ich rozczesywanie, co dla mnie bardzo ważne (posiadam włosy z tendencją do puszenia) - włosy się nie plączą, zdecydowanie mniej puszą.
Materiał jest bezpieczniejszy niż zwykły ręcznik - i widać już przy pierwszym użyciu różnicę.

Lubię używać go pod maski - produkty się szybciej wchłaniają.

Może być

Dobrze trzyma włosy na miejscu i wchłania wodę, ale nie jest aż tak rewelacyjny. Po kilku praniach materiał stracił na jakości i niestety wygląda okropnie, a przy takiej cenie wolałabym żeby turban mógł wytrzymać ciut więcej niż trzy prania zgodnie z zaleceniami producenta.

totalny hit!

Ten turban to totalny hit! Nie wyobrażam sobie suszenia włosów bez niego! Zawijam go od razu po umyciu i spłukaniu produktów z włosów. Kilka minut w nim chodzę, a potem ściągam i albo dosuszam suszarką, albo czekam aż włosy wyschną naturalnie. Nie dość, że przyspiesza proces wyschnięcia włosów to jeszcze jest mega wygodny i przyjemny dla moich niesfornych włosów. Nie wyobrażam sobie już zawijać włosów w normalny ręcznik. Pochłania bardzo dużo wody w stosunkowo krótkim czasie.

Nie . Szkoda kasy

Skusiłam się opiniami..I tymi "ohami "I " ahami " innych użytkowniczek. Używam go od ponad roku i chyba niebawem go wyrzucę. Od początku. Producent obiecuje, że włosy będą szybciej schły od niego * na tym aż tak mi nie zależy bo.ogolnie nie należy w ogóle trzymać włosów po umyciu ani w ręczniku ani w żadnym specjalnym turbanie *. Jedyne co zauważyłam to w miarę dobrze chłonie wodę . Jeśli chodzi o włosy po olejowaniu to kiepsko sobie radzi
. Mam włosy cienkie i dość krótkie ( do ramion ) ,ale po olejowaniu zdecydowanie włosy schną mi szybciej naturalnie niż w nim. Ułatwia rozczesywanie? Co ma turban do tego czy włosy nam się łatwo rozczeszą i czy będą mniej splątane? To już chyba kwestia odżywki/szamponu /sposobu mycia jaki zastosujemy/szczotki /grzebienia. Obietnica troszkę nad wyrost ;). Jak już pisałam wcześniej, użytkuje go od ponad roku i piorę zgodnie z zaleceniem producenta. Po tym czasie mój turban nadaje się do wyrzucenia. Materiał się zmechacił i rozciągnął. Zapięcie na guzik się okropnie rozciągnęło, przez co turban już praktycznie nie trzyma włosów. Nie oczekiwałam ,że produkt będzie wieczny . Ale dbając o niego i płacąc nie małe pieniądze oczekiwałam ,że jednak troszkę dłużej mi posłuży. Nie kupię ponownie.

Must have

Kupiłam ten turban trochę w ramach ciekawostki, ale okazał się u mnie takim hitem, że nie wyobrażam sobie teraz używać do osuszania włosów zwykłego ręcznika.

Turban wykonany jest z dość cienkiego materiału o gładkim splocie (to coś zupełnie innego niż frotte), w większości z włókien syntetycznych, które bardzo dobrze wchłaniają wodę. Po zdjęciu turbanu włosy są suchsze, niż kiedy używam zwykłego ręcznika, przez co ich dosuszenie suszarką wymaga mniej czasu.

Kształt i wielkość turbanu pozwalają na wygodne owinięcie włosów, a dzięki sprytnemu zapięciu na guzik i gumkę nie spada on z głowy i można np. nałożyć na twarz maseczkę lub krem bez ciągłego poprawiania konstrukcji, którą mamy na włosach. Mimo, że mam dość niesforne włosy, nie zauważyłam też, żeby turban jakkolwiek je plątał.

Spotkałam się z różnymi opiniami na temat rozmiaru turbanu; część osób twierdziła, że jest on nieco za mały - dla mnie, przy średniej objętości włosach o długości do połowy pleców jest on idealny, myślę, że dla większości osób nie obdarzonych turbo gęstą lub bardzo mocno kręconą czupryną powinien być odpowiedni (dla zainteresowanych podaję zmierzone na płasko wymiary turbanu: długość - ok. 55 cm, szerokość - ok. 25 cm).

Jakość materiału oceniam bardzo dobrze - używam go od ponad pół roku praktycznie non stop (z przerwami tylko na czas, kiedy suszy się po praniu;-)) i nie zauważyłam żadnych odkształceń, zmechacenia, czy zmiany koloru (a piorę go z ręcznikami we wszystkich kolorach tęczy;-)), także gumka służąca do zapinania jest w idealnym stanie.

Cena, jak na niewielki kawałek materiału, może wydawać się wysoka, ale moim zdaniem to produkt absolutnie wart tych pieniędzy. Skrócenie czasu suszenia włosów i wygoda, jaką daje, są naprawdę świetne.

Z czystym sumieniem polecam!

Wykorzystała: kilka próbek

Rewelacja

Turban ten jest bardzo pomocny w codziennej pielęgnacji, przy olejowaniu włosów sprawdza się idealnie ,idealnie też pochłania z włosów nadmiar wody. Jego materiał jest delikatny,a kształt bardzo dopracowany. Występuje on w 4 wariantach kolorystycznych <3
Polecam każdemu kto w codziennej pielęgnacji stawia na wygodę <3

Niezastąpiony gadżet włosomaniaczki

Ten turban sprawdzi się każdej posiadaczce włosów niskoporowatych, której włosy schną godzinami oraz każdemu kto lubi suszyć włosy w ręczniku.

KOLOR:
O ile dobrze się orientuję, jest dostępna tylko jedna wersja kolorystyczna. Jest to kolor mleczny/kremowy, z czarnym napisem "glov" i czarnym guzikiem.

MATERIAŁ:
Turban składa się z 90% poliestru oraz 10%poliamidu.
Materiał wydaje się być gruby i ciężki, jednak nie odczuwa się tego na głowie.

WŁAŚCIWOŚCI:
Turban doskonale spełnia swoją funkcję.
Dzięki niemu suszę swoje włosy dużo szybciej. Posiada praktyczny guziczek i gumkę, bardzo dobrze utrzymuje się na głowie, nie zsuwa się.

Sprawdza się dużo lepiej niż turban z Anwen.

Hit!

To jest must have! Cudnie wchłania wilgoć z włosów i przyspiesza suszenie! Wykorzystuję codziennie, zarówno na umyte włosy jak i na maskę do włosów! To jest hit!

Trzeba go mieć!

Kwestia, czy zawijać włosy w tak zwany turban czy nie, jest sporna, ja robię to od zawsze i robić to będę! Turban typu Glov jest mały i lekki, nie spada i przyspiesza suszenie włosów. Od kiedy go posiadam, mam także z Decathlonu, nie zawijam już włosów normalnym ręcznikiem, ze względu na to, że nie jest to wygodne. W podróży jest niezastąpiony- zajmuje mało miejsca. Mając go na głowie można swobodnie wykonywać wszystkie czynności- schylać się, nawet ćwiczyć, nie spada, nie odwija się. Świetny, ułatwiający życie wynalazek!

Rewelacja

Rewelacyjny. Sprawdza się świetnie. Bardzo dobrze wchłania wodę przez co nie trzeba włosów wycierać. Można także stosować go jako kompres po nałożeniu na włosy olejku bądź odzywki. Włosy są zdrowsze lepie odżywione nie łamią się. Polecam

uwiebiam go!!!!!

Turban dostałam w prezencie na urodziny. Od pierwszego użycia jestem mega zadowolona. Jest bardzo wygodny. Ma pętelkę i guzik przez co nie zsuwa się z włosów i można z nim robić praktycznie wszystko. Noszę go około 15 minut i włosy faktycznie są dużo mniej wilgotne niż po zwykłym ręczniku. Podsuszam je chwilkę suszarką i gotowe. Polecam bo moim zadaniem to świetny i przydatny produkt :)