KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Applause Skinvital (Podkład pielęgnacyjny)

5 na 51 opinię

Sabrin
    25 listopada 2004 o 17:59
    5 / 5
    Polecam, doskonały!!!
    Sabrin Jestem mile zaskoczona. Już od dawna szukam dobrego podkładu, który poradziłby sobie z tak trudną w pielęgnacji jak moja cerą. O tej porze roku staje się bardzo wrażliwa i pomimo tego, że używam dobrych kremów nawilżających łuszczy się w okolicach noska, co widać przy nakładaniu innych podkładów. Ten podkład jest jednak zupełnie inny: dobrze się rozprowadza i błyskawicznie wtapia w skórę, przy czym wygląda na niej bardzo naturalnie, nie tworzy na twarzy maski i nadaje skórze aksamitną gładość. Pozatym doskonale matuje skórę (na bardzo długi czas), czego nie cierpię i co zdarza się używając innych podkładów. Podkład jest bardzo wydajny. Opakowanie ładne z pompeczką. Mam nr 4 bardzo naturalny. Widziałam pozostałe trzy są w porządku. Pomimo małej kolorystyki można z pewnością coś dobrać dla siebie. Cena bardzo przystępna, wydaje mi się, że jak do tak doskonałej jakości produktu to nawet za niska. Podkład kosztował tylko 25 zł. Polecam jest tego wart.
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono