IBD, Hard Gel LED/UV (Żel do przedłużania paznokci (różne rodzaje))

IBD, Hard Gel LED/UV (Żel do przedłużania paznokci (różne rodzaje))

Produkt jest bezzapachowy i dostepny w kilku kolorach.
Idealny do tworzenia naturalnie wyglądających paznokci żelowych, do budowania paznokcia na tipsie i formie.
Żel można go utwardzać w lampie UV i LED.

Szok

Żel zdecydowanie zaskoczył mnie swoją łatwością pracy, zasadniczo niewiele trzeba żeby uzyskać pożądany efekt. Świetnie pracuje z pilnikiem, samopoziomujący. Kolor na internetowych zdjęciach może wydawać się zbyt intensywny natomiast w rzeczywistości jest to bardzo delikatny mleczny róż.

Zalety
idealny dla początkujących
najlepszy zel
wydajność
wydajny
zapach

spełnia oczekiwania

Używałam już kilka żeli, ten kupiłam zupełnie przypadkowo. Pierwsze co zauważyłam zaraz po otworzeniu słoiczka to jego budowa. Opakowanie jest skonstruowane tak, by po kilku użyciach nie kleiło się całe dookoła. Dla mnie o duży plus. Żel jest twardy, odporny na uszkodzenia. Łatwo można nim przedłużyć paznokcie. To pierwsze moje opakowane ale nie ostatnie ;)

Dobry żel w niskiej cenie.

Nie jestem profesjonalistką jeżeli chodzi o robienie paznokci. Należę do samouków, które malują paznokcie w domu i używają lampy, żeli, lakierów do własnego użytku. Jest to mój pierwszy żel i jestem miło zaskoczona. Bardzo dobrze się nakłada, zdecydowanie wydłuża żywotność lakieru hybrydowego.

Super trwały żel samopoziomujący który się nie rozlewa i dobrze nim się formuje z

Od długiego czasu sama robię swoje paznokcie i co prawda stawiam raczej na wygodniejsze rozwiązania jakimi są te bazy popularnych marek lakierów hybrydowych ale wiadomo, że żel taki jak ten jest jednak solidniejszy, mocniejszy i twardszy więc do przedłużania paznokci jest lepszy. Nie ukończyłam żadnego kursu na którym dowiedziałabym się jak przedłużać paznokcie na formie i odpowiednio układać ten żel na płytce i tej papierowej formie ale po czasie praktyki umiem to już robić tak żeby wyglądało dobrze. Długo miałam ten żel, wydaje mi się że ponad rok i dopiero teraz go wykończyłam. Nie używałam go na długość swoich paznokci, jak już np mi odrosły i same z siebie miały długość dla mnie pożądaną ale zawsze jak miałam je przedłużać to z niego korzystałam, i zabierało mi to zdecydowanie więcej czasu niestety.. no ale te paznokcie na tym żelu trzymały się na upartego (bo jednak odrosty były) miesiąc i nic mi się nie działo.

Żel jest bezbarwny i pod wpływem mojej lampy czasem mnie lekko piekło, czasem w ogóle, ale nigdy mnie nie zawiódł. Jest gęsty ale nie tak do przesady żeby pracować nad ułożeniem kształtu paznokcia 15 minut zanim go utwardzę. Gdybym tyle czasu pracowała z nim to by rozlewał się jednak na skorki. Szybko się utwardza.

Miałam kiedyś jeszcze żel budujący innej marki ale tamten był dramatyczny.. rozlewał się, ciężko było nim pracować. A tutaj super, dosyć łatwo pracuje się nim i formuje.
Kompletnie nic mu zarzucić nie mogę.
Ceny w internecie wahają się od promocji i 65 zł do 110 zł nawet .Ja kupiłam go stacjonarnie w drogerii Pigment u siebie w mieście, ale nawet nie pamiętam ile za niego dałam wtedy. tak czy tak w każdej cenie jest warty każdej złotówki. Rok czasu robienia paznokci, gdzie na pewno sporo marnowałam produktu ze względu na to, że nie mam szkoleń i nie znam technik, robię na oko swoje paznokcie.

Jako, że jest przeźroczysty to nie zmienia kolorów lakierów hybrydowych co czasem ma ogromne znaczenie.

Dobry mocny żel

Używam go już dłuższy czas, posiada różne rodzaje do wyboru. Dobrze się go nakłada i formuje, nie rozlewa się, jest to żel samopoziomujacy. Nie pęka, jest naprawdę wytrzymały. Jedynie minus że zawsze pieką mnie paznokcie w lampie

Mocny :)

Zaznaczę na początku że jestem raczej laikiem i samoukiem jeżeli chodzi o paznokcie. Żelu używam do utwardzania naturalnej płytki, przedłużam tylko jednego paznokcia ze względu na jego defekt.
Żel ma fajną konsystencję łatwa do formowania, trochę lejąca ale łatwo nad nim zapanować ;) Jest mega twardy dzięki czemu nie ma niespodzianek w postaci złamań. Rzadko zdarzają się pęcherze.

polecam

Żel kupiłam z polecenia znajomej kosmetyczki,do tej pory przedłużanie dla mnie( nie jestem profesjonalistką ,raczej samoukiem ) było sporym wyzwaniem.Każdy żel który miałam do tej pory sprawiał problemy.Żel IBD jest po prostu cudowny i perfekcyjny. Nakładanie go to sama przyjemność,nie spływa ,sam się poziomuje i jest bardzo wytrzymały.Paznokcie nie pękają i szybko się utwardza. Najlepszy żel z jakim miałam do czynienia.

Żel IBD był moim pierwszym żelem, który kupiłam do nauki. Jak dla mnie jest to bardzo dobry żel. Jest gęsty, samopoziomujący co oznacza, że nie trzeba się bardzo namęczyć przy budowie, tylko tak jak przy każdym żelu trzeba uważać żeby nie zalać skórek. Jedynie trochę piekł w lampie. Jedno opakowanie starczało mi na bardzo długo.