NeoNail, Duo Acrylgel (Preparat do przedłużania i modelowania paznokci)

NeoNail, Duo Acrylgel (Preparat do przedłużania i modelowania paznokci)

NeoNail Duo Acrylgel to nowość, która zrewolucjonizuje świat manicure. Nowa forma produktu stanowi innowacyjne rozwiązanie – połączenie wytrzymałości akrylu oraz lekkości i elastyczności żelu.

Produkt zapewnia:
- gęstą konsystencję – nie spływa na skórki,
- możliwość przedłużenia i modelowania paznokci,
- trwałe stylizacje – paznokcie bardzo odporne na uszkodzenia,
- przedłużenie 5 paznokci jednocześnie - bez obawy przemieszczania się produktu na płytce,
- aplikacja z wykorzystaniem szablonu,
- komfortową pracę bez pośpiechu – utwardzanie w lampie LED bez odczuwania ciepła,
- brak nieprzyjemnego zapachu,
- do wyboru 5 odcieni w dwóch pojemnościach (7 g, 15 g).
Profesjonalny Duo Acrylgel jest łatwiejszy oraz szybszy w aplikacji w stosunku do tradycyjnego żelu o rzadszej konsystencji. Gdy pojawi się odrost, możesz uzupełnić produkt nakładając Duo AcrylGel, po wcześniejszym ściągnięciu koloru. Następnie wystarczy opracować paznokieć i nałożyć kolorowy lakier hybrydowy.

Wyróżniamy kilka odcieni, które są idealne do wykonania french manicure lub do zbudowania całego paznokcia:
French Pink – lekko różowy odcień,
Cover Pink - różowy, lekko brzoskwiniowy odcień.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Clear: Ingredients: Polyurethane Acrylate Oligomer, Polymethyl Methacrylate, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, CI 60725. Color: Ingredients: Polyurethane Acrylate Oligomer, Polymethyl Methacrylate, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide +/- CI 77491, CI 77266, CI 77492, CI 77891, CI 60725.

Mój ideał

Razem z tym preparatem uczyłam się przedłużać paznokcie. Jest świetny! Aczkolwiek trzeba uważać z ilością nakladanego cleanera na niego ponieważ może zalać skórki. Ma świetną konsystencję i jest bardzo trwały. Z pewnością zakupie go jeszcze nie raz.

Wspaniały!

Świetny produkt i spaniała jakość. Przedłużone paznokcie z użyciem produktu i akcesoriów są piękne i trwałe. Zaskoczyła mnie prostota użycia duo acrylgelu. Konsystencja jest idealna, produkt nie lepi się, ale także nie jest zbyt płynny. Kolor, który wybrałam to cover pink może być używany samodzielnie, do french lub w połączeniu z hybrydami.
Polecam!

Pasta do przedłużeń

W konsystencji to gęsta pasta, którą wyciskamy z tubki. Można nią łatwo wykonać przedłużenie albo by wzmocnić słaby paznokieć. Często robię nim przedłużenie na tipsie, ale do szablonu też się świetnie nadaje. Nie ścieka na skórki i łatwo daje się modelować pędzelkiem. W porównaniu do akrylu nie ma nieprzyjemnego zapachu. Myślę, że poradzi sobie z nim nawet początkująca osoba.

Rewelacyjny

Produkt zakupiłam aby nauczyć się przedłużać paznokcie. Skusiły mnie pozytywne opinie oraz ciekawość. Nabyłam więc małe opakowanie o odcieniu pink oraz przyrządy (pędzelek, kieliszek, foremki). Opakowanie wygląda schludnie, czarne z delikatnymi napisami oraz wybranym odcieniu. Produkt znajduje się w odwróconej tubie o pojemności 7g. Konsystencja jest gęsta, nie wylewa się moim zdaniem idealna. Zapach jest przyjemny i delikatny (byłam przygotowana na coś nieprzyjemnego a tu taka niespodzianka).

Acrylgel aplikuje się szpatułką na przygotowany wcześniej paznokieć z formą. Samo nakładanie jest przyjemne i bardzo proste. Następnie formuje się paznokieć za pomocą pędzelka, który znajduje się na odwrocie szpatułki. W trakcie pracy można bez problemu dodać więcej produktu lub zebrać nadmiar. Dla mnie jako nowicjuszki fajnie się pracowało. Nie miałam problemu z formowaniem idealnego kształtu i krzywej C. Żel nie spływa, jest jak plastelina, przybiera kształt jaki jemu nadamy. Dobrze się utwardza i jest bardzo trwały. Aplikowałam go na Hard Base i nie miałam żadnych odprysków, nie odchodził od paznokcia. Ściągnęłam go frezarką po trzech tygodniach gdy pojawił się odrost. Nie niszczy płytki paznokcia oraz nie powoduje podrażnień. Kolor jest subtelny, pudrowy ale przeźroczysty, lakier nawet ten najjaśniejszy bez problemu wszytko zakrywa i doskonale się wpasowuje.

Produkt bardzo mi się spodobał. Teraz przymierzam się do zakupu większego opakowania. cena jak najbardziej adekwatna do jakości. Duo Acrylgel świetnie sprawdza się dla osób z doświadczeniem jak i dla początkujących. Zdecydowanie warty polecenia.

Najlepszy

Akrylożel to najlepszy produkt do przedłużania paznokci. Testowałam już wiele żeli i żaden nie sprawdził się tak świetnie jak ten. Przy każdym innym chociaż jeden z moich żelowych paznokci był złamany, używając tego produktu nigdy taka sytuacja nie miała miejsca. Jest mega mocny, a przetrwał na moich paznokciach naprawdę ekstremalne sytuacje. Cudo! W dodatku bardzo łatwo się rozprowadza, a w lampie nigdy nie piecze. Polecam, polecam, polecam!!!

Rewelacyjny, gęsty

Rewelacyjny, gęsty, bardzo łatwo i szybko można nim zbudować przedłużenie, używam głównie na szablonie, nawet początkująca osoba sobie z nim poradzi. Opakowanie wystarcza na kilka przedłużeń, zależności jak długie robimy. Kolory ładne, można nosić nawet bez lakieru. Nic się nie odkształca pod wpływem temperatury, nic nie pęka, nie wyszczerbia się, paznokcie są trwałe. Chętnie do niego wracam, jak skończę te opakowanie na pewno kupię kolejne

Żel dobry dla laika, do amatorskiego przedłużania pazurów

Żel dobry dla laika, do amatorskiego przedłużania pazurów, wystarczy tylko chwilę poćwiczyć nakładanie. Tubka wystarcza mi spokojnie na kilka razy, jest wydajny i cenowo ok. Nie spływa na skórki, łatwo się go nakłada i wygląda naturalnie. Oszczędził mi sporo czasu!

Idealna

Super produkt do przedłużania paznokci w zaciszu domowym. Można go nakładać w tym samym czasie na 5 paznokci, bez obaw że któryś spłynie na skórki. Masa jest bardzo plastyczna, przyjemnie i łatwo się ją formuje.
Jakość i trwałość są na wysokim poziomie.

Idealny produkt do przedłużania.

Idealny produkt do przedłużania. Wygodniejszy w użyciu niż akryl czy żel, a efekt trwalszy niż w przypadku przedłużania samą bazą i o wiele szybszy w wykonaniu. Dobrze się trzyma, nie łamie się, nie kruszy, ładnie współpracuje z kolorowymi lakierami. Ale mówiąc szczerze, nawet bez koloru dobrze wygląda na paznokciach, przynajmniej do czasu pojawienia się odrostu. Wystarczy sam top i jest pięknie i bardzo naturalnie.

Dla początkujących

Mam kilka kolorów duo acrylogelu. Bardzo wygodny w stosowaniu i na szablonie i na klipsie, przy użyciu pędzelka bardzo ładnie się formuje. Nawet sam wygląda bardzo ładnie. Uważam, że to super produkt nawet dla początkującej hybrydomaniaczki, przy przedłużaniu nie sprawiał mi żadnych problemów. Przedłużone paznokcie są super trwałe i wyglądają naturalnie.

Żel do przedłużeń - bardzo dobry

Wymaga ciut więcej wprawy ale jak się już załapie o co chodzi to potem przedłużenia to pikuś. Można zbudować sporą długość nawet pracując na dosyć krótkim paznokciu i właśnie jak mam zrobić przedłużenie na "ogryzku" paznokcia to stosuję ten żel, super także do uzupełnień jak pojawi się odrost. . Mam kolor natural pink, ładny odcień, jak ktoś lubi naturalny wygląd paznokci to wystarczy sam top na wierzch żeby mieć gotowy manicure. Fajnie się sprawdza i przy przedłużeniach na szablonie i na tipsie. Paznokcie z takim przedłużeniem są bardzo trwałe, nie raz mi się zdarzy uderzyć paznokciem w twardą powierzchnię, przez kilka godzin dziennie pracuję przy komputerze i stukam w klawiaturę, paznokcie w żaden sposób na tym nie cierpią.

W sam raz dla laika

Jestem laikiem, a ten produkt nadaje się właśnie dla takich osób, jak ja, które dopiero zaczynają, ale chcą przedłużyć paznokcie. Jak się poćwiczy, to paznokcie wyglądają profesjonalnie i bardzo ładnie. Znacznie przyspiesza mi pracę, łatwo go uformować w odpowiedni kształt zanim się utwardzi co skraca nie tylko czas nakładania ale też późniejszego kształtowania. Wydajny - taka tubka starcza na kilka użyć.