NeoNail, Duo Acrylgel (Preparat do przedłużania i modelowania paznokci)

NeoNail, Duo Acrylgel (Preparat do przedłużania i modelowania paznokci)

NeoNail Duo Acrylgel to nowość, która zrewolucjonizuje świat manicure. Nowa forma produktu stanowi innowacyjne rozwiązanie – połączenie wytrzymałości akrylu oraz lekkości i elastyczności żelu.

Produkt zapewnia:
- gęstą konsystencję – nie spływa na skórki,
- możliwość przedłużenia i modelowania paznokci,
- trwałe stylizacje – paznokcie bardzo odporne na uszkodzenia,
- przedłużenie 5 paznokci jednocześnie - bez obawy przemieszczania się produktu na płytce,
- aplikacja z wykorzystaniem szablonu,
- komfortową pracę bez pośpiechu – utwardzanie w lampie LED bez odczuwania ciepła,
- brak nieprzyjemnego zapachu,
- do wyboru 5 odcieni w dwóch pojemnościach (7 g, 15 g).
Profesjonalny Duo Acrylgel jest łatwiejszy oraz szybszy w aplikacji w stosunku do tradycyjnego żelu o rzadszej konsystencji. Gdy pojawi się odrost, możesz uzupełnić produkt nakładając Duo AcrylGel, po wcześniejszym ściągnięciu koloru. Następnie wystarczy opracować paznokieć i nałożyć kolorowy lakier hybrydowy.

Wyróżniamy kilka odcieni, które są idealne do wykonania french manicure lub do zbudowania całego paznokcia:
French Pink – lekko różowy odcień,
Cover Pink - różowy, lekko brzoskwiniowy odcień.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Clear: Ingredients: Polyurethane Acrylate Oligomer, Polymethyl Methacrylate, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, CI 60725. Color: Ingredients: Polyurethane Acrylate Oligomer, Polymethyl Methacrylate, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide +/- CI 77491, CI 77266, CI 77492, CI 77891, CI 60725.

Trwały akrylożel SUPER

Zakupiłam ten acrylgel sugerując się dobrymi opiniami na jego temat. Od 5 lat sama jestem swoją stylistka paznokci. Jako tako nabrałam wprawy ale szukałam czegoś co skróci czas mojej pracy. Z pomocą przyszedł Acrylgel NeoNail.
Posioiadan kolor French Pink.

Konsystencja jest bardzo gęsta i elastyczna. Nie wylewa się na skórki i utrzymuje taki kształt jaki sama nadam na paznokciu. Skróciłam czas pracy przy przedłużaniu, ponieważ jestem w stanie za jednym razem przedluzyc 5 paznokci nie martwiąc się o zalane skórki.

Zapach według mnie nie wyczuwalny a nawet jeśli to musi być mega delikatny który nie gryzie w nos.

Opakowanie w formie miękkiej tubki z odkręcaną nakrętką. Kolorystyka czarna z napisami subtelna nie rażąca w oczy.

Z tym acrylogelem świetnie się pracuje. Jest on bardzo trwały i naprawdę twardy, ciężko jest uszkodzić paznokieć. Łatwo buduję się krzywa C i opracowuje paznokieć. Paznokcie wyglądają pięknie są wymodelowane i atrakcyjne.
Jest to naprawdę godny polecenia produkt

Maleństwo

Dużą zaletą jest to że mamy odrazu gotowa masę, nie musimy sami przygotowywać akrylu do pracy. Produkt jest jednak mało wydajny i drogi, raczej będę szukać tańszych zamienników w przyszłości. Kolor żelu jest ładny, delikatny. Gęsty , nie spływa na skórki. Dobrze się formuje za pomocą cleanera.

Jak najbardziej polecam

Łatwa praca.Po zaschnięciu twardy.Dobrze się trzyma. Niska cena.
Robię paznokcie prywatne znajomym/rodzinie i nie narzekają nigdy gdy przedłużam im tym produktem.

Najlepszy

Lepszy niz zwykly zel, nie leje sie, trzyma sie naprawde solidnie! Tylko on i jest warty swojej ceny. Gorzej z wydajnoscią tutaj jest problem no szybko sie konczy a w opakowniu jest go nie wiele.

NeoNail

Super produkt do łatwego przedłużania paznokci
Szybkie nałożenie na formę i przedłużenie .
Sama na początku próbowałam wiec warto bo naprawdę jest super.

10/10

Moim problemem od lat były niezbyt "kobiece" paznokcie (wiecie, krótkie palce, małe płytki paznokci, no jak u facetów ;)), dlatego jedną z misji było nauczenie się samodzielnego modelowania i przedłużania paznokci, by moje dłonie lepiej wyglądały. Do pracy z tym produktem trzeba trochę nabrać wprawy, ale dzięki gęstej konsystencji można na spokojnie uformować przedłużenie i dopiero utwardzić, dla mnie to był bardzo wygodna forma. Jak na pierwsze próby jestem bardzo zadowolona, konsystencja dość gęsta, ale nie na tyle, że nie da się tego dobrze rozprowadzać. Nie marszczy, ani nie faluje, paznokcie są gładkie i wyglądają bardzo dobrze, po utwardzeniu wymagały tylko kosmetycznych poprawek. Oczywiście użyłam form, bez nich pewnie byłoby dużo trudniej. No i dla mojego wrażliwego nosa dużą zaletą jest niedrażniący zapach.

Hit

Może zacznę od tego, że trzeba mieć trochę doświadczenia, żeby przedłużać paznokcie acrylgelem. Ja jestem samoukiem, więc różnie to bywało na początku, zajmowało dużo czasu. Mimo wszystko produkt spełnił moje oczekiwania. Po utwardzeniu jest twardy, wytrzymały, nie rozpływa się po paznokciu i na spokojnie można przedłużyć wszystkie paznokcie na raz. Łatwo się piłuje i nadaje kształt, choć do ściągnięcia polecam frezarke. Plusem jest też to, że ma ładny kolor, wystarczy położyć top i manicure gotowy!

Akrylożel

Fajny produkt dla profesjonalistów lub osób które są doświadczone w przedłużaniu paznokci. Robiłam sobie samej i niestety wyszły mi bardzo krzywe i faliste, a były zbyt twarde żeby je spiłować. Kiedyś na pewno jeszcze wypróbuje, ale muszę kupić do niego formy.

Używa produktu od: próbka

Rozczarowanie

Produkt jest beznadziejny. Rozpływa się po paznokciu, bardzo ciężko wykonać stylizację, a dla osoby niedoświadczonej jest to wręcz niemożliwe aby wykonać ją w krótkim czasie. Na drugi dzień od wykonania stylizacji odpadły mi dwa paznokcie, natomiast w trakcie robienia 3 się zmarnowały.

Ciekawy

Dosc ciekawy produkt, natomiast trzeba miec wprawe z nakladaniu akrylu zeby nalozyc akrylozel. Ja niestety nie mam i zajelo mi to troche czasu. Dosc przyjemnie sie piluje i nadaje ksztalt, jest bardziej miekki niz zel. Trzyma sie na paznokciach bardzo ladnie, do kolejnej stylizacji. Kolorek fajny, delikatny mozna zostawic tylko z topem i napraede wyglada super. Bardzo poreczne opakowanie, nie trzeba zatapiac pedzla w slouki, tylko wyciska sie odpowiednia ilosc i kuleczke aplikuje na paznokiec. Rozwiazanie idealne

Mój ideał

Razem z tym preparatem uczyłam się przedłużać paznokcie. Jest świetny! Aczkolwiek trzeba uważać z ilością nakladanego cleanera na niego ponieważ może zalać skórki. Ma świetną konsystencję i jest bardzo trwały. Z pewnością zakupie go jeszcze nie raz.

Wspaniały!

Świetny produkt i spaniała jakość. Przedłużone paznokcie z użyciem produktu i akcesoriów są piękne i trwałe. Zaskoczyła mnie prostota użycia duo acrylgelu. Konsystencja jest idealna, produkt nie lepi się, ale także nie jest zbyt płynny. Kolor, który wybrałam to cover pink może być używany samodzielnie, do french lub w połączeniu z hybrydami.
Polecam!