KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 86% osób
  • 27 stycznia 2015 o 22:26
    profesjonalny
    Używa od:rok lub dłużej
    Jest to cudo. Kupiłam pędzel w Sephorze, za śmieszną cenę 10,90zł - na wyprzedażach. Nie żałuję! Jest to bardzo uniwersalne narzędzie, którym wykonamy praktycznie cały makijaż oka - wycieniujemy, nałożymy, rozblendujemy każdy zakamarek. Niech nie zmyli was spłaszczona skuwka - pędzel ma sporo włosia, które jest idealnie przystrzyżone. Włosie jest miękkie, delikatne ale nie jest ZBYT delikatne - świetnie radzi sobie z cieniami w kremie, jak i z tymi sypkimi oczywiście. Co więcej, włosie nie wypada podczas prania, nie reaguje negatywnie na dezynfekcję alkoholem, nie odkształca się, no i jest elastyczne, więc dopasowuje się idealnie do załamania, do łuku brwiowego, do "rysów" oka. Trzonek jest krótki (do skuwki 12,5cm+długość włosia 1,2cm) i gruby - ogromny plus, ponieważ jest niezmiernie poręczny i wygodny, jest matowy, wygląda profesjonalnie i taki jest cały pędzel - polecam, i żałuję, że był tylko jeden, bo kupiłabym jeszcze 5. Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: niestety tylko 1
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
    sylvik3
    5 / 5
    28 stycznia 2015 o 19:59
    Trwały
    Używa od:rok lub dłużej
    Jeden z moich pierwszych pędzli Sephora. Długo na jego temat nie trzeba rozpisywać się: trwałość i uniwersalność. Często myję ten pędzel a nie stracił ani jednego włoska. Używam tego produktu od: 5 lat Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel
    Je2bnik
    5 / 5
    4 listopada 2013 o 19:18
    Świetny i uniwersalny!
    Używa od:nie określono
    Jeden z tych pędzelków którym mogę sobie praktycznie zrobic cały makijaż oka;) Bardzo uniwersalny i często korzystam z niego podczas podróży,również ze względu na jego malutką wielkość rączki.Pędzelek wykoanany bardzo porządnie,myje się i schnie bezproblemowo,żadne włoski z niego nie wypadają! Można się nim malować praktycznie w każdy sposób.Dobrze nakłada cienie,nie osypują się z tego pędzelka.Można nakładać nim cienie na całą powiekę,w samym załamaniu czy warstwowo.Radzi sobie ze wszystkim.Do tego pięknie rozciera cienie między sobą.Mogę powiedzieć że to mój tańszy odpowiednik mac 207 i radzi sobie oprócz niego z tym najlepiej ze wszystkich moich pędzli.Polecam wam serdecznie,tym bardziej że cena nie powala.. Używam tego produktu od: ok 3 lat Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
  • 8 września 2013 o 20:37
    Idealny
    Używa od:rok lub dłużej
    Tak jak wyżej, idealny dla mnie. +idealnie się sprawdza do nakładania cieni +szybko schnie +mięciutki +porzadnie wykonany +mam go bardzo długo i nic się z nim nie dzieje Używam tego produktu od: 3 lat Ilość zużytych opakowań: jeden, ciągle w uzyciu
  • 18 lipca 2013 o 18:43
    wszystko ok :)
    Używa od:nie określono
    Pędzelek fajnie nakłada cień na całą powiekę, włosie nie odkształca się, nie puszy. Używam go praktycznie codziennie, nawet gdy nie mam ochoty szalec z makijażem i nakładam tylko jeden neutralny cień. Ogromny PLUS za szybkość schnięcia! :> Zawsze wysycha jako pierwszy. Uważam, że jakość jest w 100% adekwatna do ceny. Polecam. Używam tego produktu od: rok Ilość zużytych opakowań: jeden pędzelek