Avon, Spectra Lash Mascara (Trójstopniowy tusz do rzęs)

Avon, Spectra Lash Mascara (Trójstopniowy tusz do rzęs)

Obrotowe dno obsadki pozwala na ustawienie trzech poziomów grubości rzęs aż do ośmiokrotnego ich pogrubienia.

Cena: 24,90zł / 9ml

Całkiem dobry na początku

Pierwszy raz go kupiłam kilka lat temu na początku myślałam, że to cud. Mogłam wybrać jak chce mieć pogrubione rzęsy i naprawdę rewelacyjnie pogrubiał, ale potem miałam wrażenie, że ta regulacja nie ma znaczenia. Trochę sklejał rzęsy. Później wycofali go z katalogu i po jakimś czasie znów był w ofercie wzięłam kolejny raz, ale był zupełnie do niczego. Nie wiem czy skład się zmienił, czy moje rzęsy się przyzwyczaił.

To jes TO!

Tusz jest fenomenalny. Gdy go zamówiłam pierwszy raz byłam zachwycona. Niestety od jakiegoś czasu nie ma go w katalogu :( tak bardzo za nim tęsknie. Oczy nabierają uroku dzięki jego efektowi.

Używam tego produktu od: 3miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2całe

Najlepszy

Ten tusz robił z moimi rzęsami cuda. Mam w miarę długie i gęste rzęsy ale tylko ten tusz powodował, że wyglądały jak sztuczne! Przecudownie je pogrubiał i wydłużał. Żaden inny tusz nie działał tak na moje rzęsy. Teraz szukam jego następcy, ale niestety muszę stwierdzić, że to chyba mission imposible. Jak mogli go wycofać? :(

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Fajny przez pierwsze 2 tygodnie

Tusz "kupiłam" w którejś ofercie netto - nie płaciłam nic za niego, bo uzbierałam kasę z zamówień. I bardzo się cieszę, że nie musiałam za ten tusz płacić.

Efekt na stopniu 3 - genialny! Niestety tylko przez 2 tygodnie od otwarcia, bo później zmienianie stopni absolutnie nic nie daje.
Tusz bardzo szybko zasycha- po miesiącu musiałam już go wyrzucić.

Plusy:
- nie kruszy się
- stopień 3 daje efekt sztucznych rzęs

Minusy:
- wysycha po miesiącu
- po kilkunastu użyciach nie ma różnicy pomiędzy poszczególnymi stopniami.

Tak, tak, tak!

Tusz marzenie, mam rzęsy średniej długości, byłam sceptycznie nastawiona do niego czytając opinie na wizażu, ale umiejętnie go nakładając przynosi super efekt. Moje rzęsy są jak nigdy wydłużone i pięknie rozdzielone, bardzo polecam :)
Mam nadzieje, że jeszcze kiedyś go zdobędę :)

Używam tego produktu od: Miesiąca

Jestem na nie

No niekoniecznie....
Tusz, mimo odpowiednich warunków i użytkowania zasechł mi tak szybko, że nie zdążyłam się nim nacieszyć.
Grudki, nieestetyczne zaschnięcia przy tubce. A sam motyw \'trójstopniowego nakładania tuszu\'. Jak nie klikniesz w ten trzeci poziom to nie nabierzesz za dużo tuszu. Niby fajnie fajnie ale no jednak nie dla mnie...

Obsypywał się na rzęsach (co mi się bardzo rzadko zdarzało), trwałość do kilku godzin.

Używam tego produktu od: kilku mce
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opk

dobry

szukam swojego idealnego tuszu i próbuję co chwilę nowego, z tym spotkałam się już dawno (chyba z 3 lata temu) lubiłam go, bo ładnie pogrubiał rzęsy ale po używaniu dłuższy czas zaczęły się problemy..
strasznie sklaja rzęsy,tworzą się grudki, które nie wygladają dobrze.. a na dodatek po noszeniu go cały dzień bolą mnie powieki tzn. miejsce u nasady rzęs. Myślałam, że to jakieś uczulenie od preparatu do demakijażu, ale kiedy zmieniłam tusz problem minął ;)

Używam tego produktu od: od 3 lat, ale z przerwami na inne tusze

Bardzo dobry

Używałam różnych mascar, tę uważam za bardzo dobrą. Rzęsy są świetnie podkreślone, stosuję na poziomie 3 wraz z córką. Obie mimo różnego rodzaju rzęs nie mamy problemów z aplikacją. Czerń jest doskonała, nie zbija się, nie tworzy efektu motylich nóżek, nie ma konieczności malowania kilka razy.

Jedynym minusem jest konieczność zmywania płynem do makijażu wodoodpornego, ponieważ niestety trudno się ów specyfik usuwa z rzęs.

Nie polubilismy sie

Tusz ten dostalam od mamy w prezencie.Bylam przekonana ze bedzie rewelacyjny,jak wszystkie tusze z trojstopniowa lub dwustopniowa szczoteczka,ktore uzywalam np.oriflame 2fx, bardzo sie rozczarowalam.

Moze zaczne od zalet,ktorych jest bardzo malo :

-Ciekawe opakowanie,zachęca do kupna
-Kolor tuszu w buteleczce,bardzo ladny odcien czarnego,niewypłowiały

Wady :
-skleja rzęsy i to bardzo,zazwyczaj używam tuszu z umiarem i nigdy mi sie to nie zdarzyło,tusz ten stosowalam bardzo ostroznie a mimo to nie uniknelam efektu sklejonych rzes

-kruszy sie niesamowicie,po ok.5 godzinach nie mam juz praktycznie nic na rzesach

-szczoteczka jest wrecz beznadziejna,nie potrafi ladnie rozprowadzic tuszu na rzesach i ich rozdzielic

-3 stopniowy ? hahaha,kazda szczoteczka tak samo dziala na rzesy,nie widac roznicy

Ogolnie nie polecam tego produktu,jestem bardzo zawiedziona.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

Zrobiłam kiedyś test. Jedno oko pomalowałam tuszem uzanawanym za jeden z najlepszych: lancome hypnose (ok. 100 zł), a drugie oko tym tuszem (20 zł). I nie było żadnej różnicy!\\\\\\\\\\\\\\\\nI od tej pory jest to mój ulubiony tusz. Idealny na wieczór. \\\\\\\\\\\\\\\\nDo lekkich minusów zaliczam - tak jak moi poprzednicy - że po jakimś czasie się kruszy i mógłby być bardziej wydajny. Ale efekt i tak jest najważniejszy!\\\\\\\\\\\\\\\\n

Fajny pomysł.

Jak go zobaczyłam w katalogu, to od razu chciałam go mieć! Ale był drogi, poczekałam na promocję i tak go zdobyłam. :D Najczęściej malowałam się kolejno 1-2-3 stopień. Wszystkie na raz. xD

+fajny pomysł z tymi stopniami
+wydajny
+dobrze pogrubia
+w promocji się opłaca

-niestety mocnej różnicy nie widziałam w stopniach, minimalnie nabierał więcej tuszu przy większym stopniu
-już jest niedostępny w katalogu

Świetny efekt rekompensuje słaba trwałość.

Tusz oceniam jako dobry + daje fajny efekt , ktory mozna stopniowac , 1 - 2 warstwy efekt naturalny , 3-4 efekt teatralny bardzo ladnie pogrubia wydluza i dodaje objętości ,kolor czarny ladnie wydobywa oko. Szczoteczka satndardowa ale łatwa w obsłudze . Zaraz po otwarciu tusz jest odpowiedniej konsystencji - nie jest zbyt "mokry" co powoduje sklejanie rzęs, lecz pamiatam ze na poczatku tusz byl taki tak jakby slabo przyczepny i musialam sie troche namachac zeby byl jakis efekt , ale po ok 2 tygodniach ta wada zniknęla i moglam naprawde wyczarowac fajny efekt. Minusami tego tuszu sa:
- szybko zasycha i szybko sie konczy (uzywalam go ok 4 - 5 miesiecy zachecam do przeczytania innych moich recenzji w ktorych pisze ze inne tusze mialam nieraz rok )
- po ok . 2-3 miesiacaach zaczyna sie kruszyc ale nie az tak aby byl efekt pandy
- tusz jest malo trwaly malujac sie nim rano popoludniu rzesy nie wygladaj tak samo wyraziscie jak zaraz po malowaniu.
Coż jego wady moze nie powinny go kwaliwikowac do 4 gwiazdek ale efekt jaki robi zrekompensował mi te minusyi suma sumarum byłam z niego zadowolona.

Używam tego produktu od: 4 - 5 miesięcy