KWC LogobyWIZAŻ logo

44,99  zł
Max Factor Facenity Compact SPF20 Podkład Do Twarzy 031 10g
58,86  zł
cocolita.pl
Max Factor Facefinity Compact Foundation Podkład SPF20+ Refillable 003 Natural Rose
59,90  zł

Opinie użytkowników

Średnia ocena:
4,4 na 5
Kupi ponownie: 68% osób
    Kaisja
    5 / 5
    7 lutego 2024 o 23:34
    Rozprowadza się lekko, niczym puder sypki, a kryje jak podkład, i trudno o bardziej elegancką puderniczkę
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Podkład Max Factor Facefinity Compact SPF 20 w zestawie z błyszczykiem i rozświetlającym serum także tej Marki otrzymałam do testów w Klubie Recenzentki Portalu Wizaz.pl, za co pięknie dziękuję. Wszystkie kosmetyki okazały się być równie wspaniałe. Wyjątkowo elegancka, złociście-czarna, bez zarzutu działająca puderniczka z dużym lusterkiem, mięciutką, gładką, delikatną gąbeczką, i dyskretną ramką zabezpieczającą przed wypadnięciem wymienny wkład z kosmetykiem, jest równie luksusowa, co jej zawartość, zaś cena specyfiku nie odbiega od innych kosmetyków tego typu popularnych, drogeryjnych Marek. Mam cerę dojrzałą (40+) i trudną – mieszaną, wrażliwą, ze skłonnością do niedoskonałości dorosłego trądziku, więc stosuję na dzień dobre, sprawdzone matujące kremy, i nie chcąc jej dodatkowo obciążać, mocniejszych, maskujących podkładów używam w ostateczności, na co dzień zadowalając się lekkim muśnięciem jej sypkim pudrem za pomocą dużego pędzla. Facefinity Compact okazał się być w związku z powyższym idealnym kosmetykiem dla mnie. Jest mocno sprasowany, ale drobno zmielony, więc leciutko nanosi się na twarz miękkim pędzlem, co wystarcza dla uzyskania efektu krycia porównywalnego z lekkim podkładem w kremie, dobrze tuszującego nieduże niedoskonałości i skazy, natomiast w ciągu dnia większe niedoskonałości i pojawiający się niechciany "błysk" sebum można poprawić ciut mocniej aplikatorkiem-gąbeczką. Wszystko bez efektu maski, i choć wybrany przeze mnie do testów odcień 003 Natural Rose, który na zdjęciu wydaje się być jasny, a w rzeczywistości jest ciut ciemniejszy, niż wymaga tego mój typ jasnej, ale dobrze się opalającej karnacji, to tak lekko rozprowadza się na cerze, że ładnie się z nią kolorystycznie stapia, i nie ciemnieje na niej, a przecież z uwagi na zimową porę, opalona nie jestem. Puder nie warzy się na cerze, nie roluje, nie gromadzi w załamaniach, ani jej nie zapycha, a skutecznie tuszuje pory i niedoskonałości, ujednolica cerę i optycznie ją wygładza. Mam też wrażenie, że stosowany w opisany przeze mnie sposób – jak puder sypki, którym lekko "omiatam" twarz pędzlem, wystarczy mi na bardzo długo; używam go już od blisko miesiąca, a jego powierzchnia w puderniczce wciąż jest niemal tak samo gładka. Polecam ten puder gorąco, chętnie do niego w przyszłości wrócę i raz jeszcze za niego dziękuję. ZALETY: + efekt – świetny nawet na cerze trudnej – dojrzałej (40+) mieszanej, z zaczątkami pierwszych zmarszczek i niedoskonałościami dorosłego trądziku – naturalny, lekko choć skutecznie i trwale kryjący – matujący, optycznie wyrównujący, wygładzający cerę – nawet po jedynie muśnięciu jej pudrem za pomocą dużego pędzla; + SPF 20 – nie jest to wysoki filtr – ale jest; + nie warzy się na cerze; + nie roluje się na cerze; + nie podkreśla zmarszczek, niedoskonałości, nierówności cery; + nie ciemnieje na cerze z upływem dnia; + konsystencja – luksusowa - puder jest bardzo drobno zmielony i mocno, kompaktowo sprasowany, dzięki czemu można go nanosić zarówno miękką gąbeczką-aplikatorem lub dużym pędzlem; + wydajność – doskonała – stosuję od blisko miesiąca (z użyciem dużego pędzla), a powierzchnia pudru jest niemal równie gładka, jak na początku używania, więc wystarczy na bardzo długo; + zapach – przyjemnie bezwonny; + opakowanie – luksusowe – piękna i wyjątkowo elegancka czarno-złota puderniczka z dużym lusterkiem, mięciutką, gładką gąbeczką-aplikatorem, i pudrem w wymiennym wkładzie z dyskretną ramką zabezpieczającą go przed wypadnięciem; + cena – w miarę przystępna – to kilkadziesiąt złotych, ale jakość pudru jest luksusowa, a kosmetyki Max Factor w polskich sieciach drogerii często są obejmowane akcjami promocyjnymi WADY: + brak wad
    Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl
    72 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 6 lutego 2024 o 16:14
    Estetyczny, kompaktowy, poręczny, ale niestety nie mój odcień :(
    Używa od:próbka
    Wykorzystał/a:jedna próbka
    Kompaktowy puder/podkład marki Max Factor otrzymałam w ramach testów Wizaż za co bardzo dziękuję! Zdecydowałam się na odcień 03 Natural Rose, niestety jednak muszę przyznać, że był to niewłaściwy wybór z uwagi na moją jasną cerę. Ten odcień okazał się być co najmniej o jeden poziom za ciemny, co było widoczne już podczas testowego nałożenia. Na mojej twarzy nie prezentował się naturalnie, a kontrast pomiędzy kolorem pudru a szyją był zbyt wyraźny. Postanowiłam jednak nie marnować produktu i oddałam go mojej mamie, która ma zdecydowanie ciemniejszą karnację i z radością potwierdziła, że jest zadowolona z rezultatów. Jednym z głównych atutów tego produktu jest przyjemne i praktyczne opakowanie. Dzięki temu zawsze można mieć go w kosmetyczce lub przy sobie, co jest niezwykle wygodne, zwłaszcza przy ewentualnych poprawkach w ciągu dnia. Dodatkowo, pudrowy kompakt jest wyposażony w lusterko, co sprawia, że aplikacja produktu staje się jeszcze łatwiejsza, a konieczność udawania się do łazienki zostaje zminimalizowana. Warto również zauważyć, że produkt ten posiada gąbeczkę do nakładania, co umożliwia równomierne rozprowadzenie kosmetyku na całej twarzy. Krycie jest znaczne, co sprawia, że pudr można stosować zarówno jako uzupełnienie podkładu, jak i samodzielny podkład, prezentując się przy tym bardzo dobrze i naturalnie. Pomimo mojego osobistego niedopasowania do koloru, chętnie sięgnę po ten produkt w odpowiednim odcieniu, a pozytywne doświadczenia mojej mamy stanowią dla mnie dodatkową zachętę. Produkty, które spełniają oczekiwania innych osób o różnych rodzajach skóry, zawsze budzą moje zainteresowanie i skłaniają do dalszych eksploracji.
    Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl
    47 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 19 lutego 2024 o 12:39
    Fantastyczna opcja,z której dawno nie korzystałam
    Używa od:tydzień
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Podkład Facefinity otrzymałam w paczce od Wizaż po tym jak zostałam uhonorowana recenzentką miesiąca. Odbiór paczki zbiegł się u mnie w czasie,kiedy miałam bardzo intensywny tydzień w dodatku w rozjazdach i z małą ilością czasu na ewentualne poprawki makijażowe. Puder od razu pojechał ze mną jako produkt na ewentualne poprawki i zmatowienie noska. Choć rzadko poświęcam czas na analizę opakowania,to tutaj akurat zrobię wyjątek, gdyż: po pierwsze opakowanie jest duże, solidnie a lusterko było wręcz niezbędne przy pomalowaniu się każdego dnia. Po drugie, świetne rozwiązanie z wymiennymi wkładami, jestem co prawda na początku stosowania ale mam nadzieję,że nie będzie problemu z zakupem samego wkładu,jest to bardzo praktyczne i przyjazne środowisku rozwiązanie. Po trzecie aplikator, co do których mam zawsze dużo wątpliwości, ten dołączony spisuje się znakomicie,a to oznacza że nie trzeba wydawać dodatkowo pieniędzy na ekstra puszki,gabeczki czy pędzle. Sam podkład,który początkowo potraktowałam jako zwykły puder w kamieniu jest moim zdaniem rewolucyjny. Choć przydzielony mi kolor zdecydowanie jest ciemniejszy od mojej naturalnej cery kompletnie nie przeszkadza mi to w jego stosowaniu. Jak wspomniałam początkowo miał to być puder utrwalający,póki nie poznałam jego mocy . Podkład ten kryje naprawdę spektakularnie i matowi skórę na bardzo długi czas. Ja przez cały czas nakładam go po kilku godzinach od nałożenia makijażu porannego (podkładu,bazy itd ) i cieszę się mega odświeżonym makijażem do końca dnia. Do tej pory używałam pudrów tylko sypkich gdyż te w kamieniu lubiły wchodzić mi w zmarszczki i pory dając mało estetyczne wykończenie. Facefinity może trochę uwypuklać zmarszczki, szczególnie pod oczami, natomiast w przypadku pozostałych części wręcz je upiększa. Piszę to jako posiadaczka cery mieszanej,u której świecenie się twarzy jest zmorą każdego dnia,mam świadomość,że w przypadku cery suchej może być on ciut za mocny,ale jdk dla mnie jest to bardzo mocny zawodnik w kosmetyczce.
    Zalety:
    • Rewelacyjnie krycie i mat, utrzymuje sebum w ryzach,przydatne opakowanie z lusterkiem,dobry aplikator
    Otrzymałam w prezencie
    41 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 15 sierpnia 2024 o 15:08
    Postarzający efekt na skórze, tragiczne kolory i absurdalnie wysoka cena
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    KOLOR Mój odcień to 001 Porcelain, czyli najjaśniejszy. Kupiłam go, bo jestem blondynką o jasnej cerze, a wszystkie inne kolory widoczne na testerach w drogerii były ciemniejsze. Niestety, okazało się, że odcień 001, który kupiłam, nie ma nic wspólnego z jasną porcelaną, bielą ani jaśniutkim beżem. To średni brąz odpowiedni dla ciemniejszej karnacji. Co prawda nie jest pomarańczowy ani nie ciemnieje, ale i tak wygląda tragicznie: sino-różowo-szaro-ziemiście. Autentycznie zdarzyło mi się, że kiedy nałożyłam go do pracy, szef spytał, czy dobrze się czuję, bo wyglądam jakbym nieżyła :O DZIAŁANIE JAKO PUDER Kupiłam ten produkt, żeby nakładać go na podkład, w roli pudru. Ale nawet na najlżejszym podkładzie potwornie się ciastkuje. Moje pory wyglądają w nim jak pootwierane wulkany, a moja cera wygląda jak u sześćdziesięcioletniego palacza - mimo że nigdy nie paliłam papierosów. Nawet nie spodziewałam się, że mogę wyglądać tak źle, masakrycznie staro, jakby przybyło mi 20-30 lat :/ Swoją drogą, próbowałam przypudrować nim zarówno podkład Max Factor Facefinity All Day Flawless w płynie, w odcieniu Porcelain (który jest milion razy jaśniejszy od tego pudru), jak i podkłady L'Oreal i Maybelline. Z każdym podkładem prezentował się ciężko i źle. DZIAŁANIE JAKO PODKŁAD Ten kompakt najlepiej sprawdza się, kiedy nałożymy go na czystą skórę, na zwykły krem pielęgnacyjny i korektor ukrywający wypryski. Ujednolica koloryt cery i ma bardzo ładne, satynowe wykończenie. Jednak nadal podkreśla pory i sprawia, że wydaję się starsza niż jestem. Co tu dużo mówić: wyglądam w nim niekorzystnie i czuję się niekomfortowo do tego stopnia, że przestałam go używać do pracy, na spotkania ze znajomymi itp. Nakładam go tylko na dłuższe, samotne spacery albo szybkie zakupy na mieście, kiedy nie spotykam ludzi, którzy mogliby mnie rozpoznać ;) PLUSY: MA SPF 20, NIE SZKODZI, JEST DOŚĆ TRWAŁY Na plus zaliczam, że ten produkt zawiera filtr SPF 20 i nie zapycha porów, nie szkodzi skórze, nie powoduje wyprysków, podrażnień itp. Poza tym dość dobrze utrzymuje się na buzi i nie ściera się sam w ciągu dnia. OPAKOWANIE Jedyną zaletą tego produktu jest śliczne opakowanie z ogromnym lusterkiem i miejscem na gąbkę. Swoją drogą, gąbka dołączona do opakowania robi robotę. Dosłownie nie potrafię nałożyć tego kosmetyku czymkolwiek innym, żeby wyglądał dobrze. Wieczko otwiera się łatwo, a pudru jest dużo (10 g). CENA Obecnie ten kosmetyk kosztuje w drogerii ok. 89 zł. Przepraszam bardzo, ale to jest wręcz śmieszne. To kompakt w starym stylu. Może za czasów naszych mam i babć zrobiłby furorę, ale teraz nie ma racji bytu. Max Factor ma w ofercie mnóstwo podkładowych perełek, ale ten produkt to niewypał. PODSUMOWANIE Odradzam.
    Drogeria internetowa
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 5 czerwca 2024 o 12:26
    Trwały, dobrze kryjący podkład łączący właściwości podkładu i pudru
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Podkład Facefinity Compact stał się moim ulubieńcem od pierwszego użycia. Codziennie przed poznaniem Facefinity Compact używałam zarówno podkładu jak i pudru. Dzięki Facefinity Compact uzyskuję długotrwały i naturalnie wyglądający make-up bez konieczności sięgania po puder wykończeniowy do twarzy. Jest to bardzo trwały produkt o bardzo dobrym kryciu. Zapewnia matowe wykończenie i jednocześnie jest lekki jak puder. Otwierane pudełeczko z lusterkiem jest bardzo wygodne, poręczne. Zawsze noszę go w torebce.
    Drogeria Rossmann
    28 osób  uznało tę opinię za pomocną