Avon, Ideal Shade, Mousse Foundation Stick SPF 10 (Wygładzający mus w sztyfcie `Idealny kolor`)

Wygładzający mus w sztyfcie Idealny Kolor zapewnia naturalny wygląd bez względu na oświetlenie i nadaje skórze miękkość i gładkość. Ultra-kremowa formuła umożliwia szybkie pokrycie twarzy podkladem lub zastosowanie w miejscu niedoskonałości jako korektora. naturalnie matuje. Pokrycie lekkie do średniego. 12 odcieni.

ok

Jak na avonoskie podkłady ten jest zdecydowanie niezły:) Ładnie kryje przebarwienia,nie tworząc przy tym efektu maski.Dość długo się utrzymuje.Przyjemna i szybka aplikacja ułatwia życie:)Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: kilku tyg
Ilość zużytych opakowań: nadal1

Bardzo fajny. Mam ogólnie nienajlepsze zdanie o podkładach firmy avon, ale ten jest naprawdę dobry.
Mam cerę skłonna do zaczerwienień, lekko naczynkową. Ten podkład kryje tak, że nie potrzebuję korektora. ładnie się rozprowadza, tworzy aksamitny wygląd. Używam koloru natural beige.
Nie tworzy maski, równy ładny odcień. Nie przesusza.
Jego wada to to, że jest mało wydajny.
Mnie nie starcza na 2 miesiące.

taki sobie

Daje efekt delikatnego makijażu, nie tworzy efektu maski ale potrzebne jest wykończenie pudrem. Bardzo dobrze i szybko się rozprowadza. Nie podkreśla (w moim przypadku) skórek tak jak inne podkłady w musie.
Edit: po dłuższym używaniu spowodował problemy z cerą, pewnie przez sposób aplikacji który powoduje rozprzestrzenianie się bakterii.

zmienił się

Jakoś dziwnie zmienił się pod koniec opakowania albo to moja skóra wysuszyła się gdy stosowałam ten podkład. Na plus będzie to, że daje efekt naturalnego makijażu, ale do mojego ideału brakuje mu zbyt wiele. Nie jest wydajny 2- mce to zdecydowanie za krótko jak na zużycie podkładu a tu? Nie jest zły ale sama nie wiem coś mi tu nie pasuje Używam tego produktu od:2 m-ce
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie