Herbal Essences, Hello Hydration Intensive Mask (Maska do włosów 'Nawilżenie po brzegi')

Intensywna maska nawilżająca do włosów suchych i zniszczonych. Nadaje włosom połysk i blask, doskonale wygładza i nawilża. Maska zawiera wyciągi z kokosa i orchidei.

super!

Pierwszy mój produkt Herbal Essences, zakupiony wraz z szamponem. Wcześniej nie byłam do niech przekonana , ale skusiła mnie opinia jedej z blogerek. Jestem mile zaskoczona. Produkt nie drogi, a naprawde świetny ! tylko mam problem z dostaniem tej maski w Polsce.

+ intensywny zapach
+ włosy po masce stają sie "sypkie"
+ wygładzenie
+ nawilzenie

Używam tego produktu od: 1,5 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadowolenie po brzegi

Powracam do tej maski od paru lat, zwykle nużą mnie zapachy, więc nie używam tego samego kosmetyku pod rząd.
Powracam z następujących powodów:
1) cudny zapach, kokosowy, ale nie plastikowy,
2) nie-mikro pojemność,
3) super efekt nawilżenia,
4) nie obciąża włosów,
5) dobra jakość za cenę,
6) najlepszy produkt z tej półki cenowej jakiego doświadczyłam.
Jedyne minusy (nie rzutujące na zadowolenie włosa):
1) dostępność w Polsce,
2) wielkość opakowania (mogłoby być większe :)).

Ilość zużytych opakowań: 7 dużych

bardzo dobra

Maske kupilam zachecona fajna promocja ,no I zapachem-jest boski,uwielbiam zapach kokosa ;)
Dla mnie ,pewnie jak I dla wiekszosci,to bardziej odzywka,niz maska.Stosuje ja co mycie.Ma fajna zelowo-kremowa konsystencje,slizga sie po wlosach,to pewnie te sylikony;) dobrze sia ja naklada,nie jest tepa.Splukuje po ok 3 minutch.Po wysuszeniu wlosy sa gladkie,lsniace , miekkie I takie \\\'sypkie\\\',byc moze minimalnie odzywione,przede wszstkim nie pusza sie na koncach,co zazwyczaj mialo miejsce.Nie obciaza wlosow I dobrze sie splukuje,nie powoduje lupiezu I pieczenia,nie podraznia I nie wysusza.
Jak na maske drogeryjna ,dla mnie jest ok.Lubie ja za ten zapach,kolor I przyjemnosc w uzywaniu.
Opakowanie fajne,piekny kolor,dobrze sie z niego nabiera maske.Wydajnosc ogromna,wystarczy minimalna ilosc,aby pokryc wlosy do ramion.
Napewno kupie ponownie,bo czesto jest w promocjach ;)

Bardzo dobry produkt.

Nie jest to typowa maska-kuracja regenerująca.
Po prostu odżywka, tylko odrobinę silniej działająca.
Używam jej na zmianę z Happy Endings, jest od niej trochę lepsza.
Włosy po użyciu Hello Hydration są miękkie, śliskie, błyszczące i łatwo się rozczesują.
Owszem, mam na uwadze to, że te kosmetyki są pełne silikonów, może nie odżywiają jakoś super na długi czas, jak powinno to mieć miejsce, ale na pewno nawilżają i za to duży plus.
I dodatkowy plus za zapach, maska pięknie pachnie kokosem i niezidentyfikowanym czymś jeszcze.

Używam tego produktu od: ok. 3 lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

W porządku.

Maska, jak na drogeryjny produkt, całkiem w porządku.
Nieźle nawilża włosy i na długo pozostawia na nich piękny zapach. Nie obciąża i nie przyspiesza przetłuszczania.

Ja osobiście, nie oczekuję spektakularnych efektów po produktach nieprofesjonalnych. Tym bardziej, że kiedy używałam tej maski, miałam dosyć mocno zniszczone włosy. Nie czekałam na efekt idealnych włosów, jak z reklamy, gdyż wcześniej były konsekwentnie przeze mnie niszczone.

całkiem ok

Maseczka
-ma fajny niebieski kolor
-ładnie pachnie
-konsystencje ma nie za rzadka,taka w sam raz
-opakowanie w formie ok
-nie jest droga ,około 16zł
Teraz przejdzmy do działania
-ułatwia rozczesywanie włosów
-nawilza,ale nie "dogłębnie" ,znam maski silniej nawilzajace
-troszke wygładza włosy
- nie obciaza moich cieniutkich włosów
-włosy długo pachna
Całkiem ok maska:-)

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200ml

Najlepsza drogeryjna

Maska jest dla mnie porównywalana w działaniu do tych profesjonalnych, których używam zazwyczaj.
Bardzo przyjemny zamiennik.
Nie obciąża włosów, nie obkleja (jak to mają w zwyczaju robić produkty w tej cenie), daje przyjemny efekt wygładzający strukturę włosa.
Nie wiem czy ma jakieś działanie długotrwale poprawiające włosy. Chociaż ja w takie nie wierzę.

Ilość zużytych opakowań: drugie

Pozytywne zaskoczenie.

Kupiłam ten produkt z ciekawości. Fryzjerka poleciła mi nakładanie maski do włosów przynajmniej raz na 2 tyg. ale nie sugerowała,żadnej firmy, więc nie wiedziałam do końca czego mam szukać ;)
Muszę przyznać,że do tej maski przyciągnął mnie jej zapach. Jest po prostu cudny, kokosowo-vaniliowy. Słodki ale nie mdlący. Cena również przyciągnęła moją uwagę, ponieważ kosztuję połowę tego co maski L\'Oreal czy Pantene. Kupiłam ją, bo pomyślałam, że nawet jak zdziała cudów, to mój portfel jakoś szczególnie na tym nie ucierpi :) Po zastosowaniu bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Włosy są miękkie, błyszczące, z łatwością mogę jes rozczesać. Nie obciąża włosów i wspaniale je odżywia.
+ za nawilżenie i odżywienie włosów
+ za zapach
+ za cenę
+ za całokształt :)
Nie poleciłabym jej jedynie osobom z włosami ze skłonnością do przetłuszczania się, ponieważ maska dość mocno nawilża włosy.

Używam tego produktu od: 2009
Ilość zużytych opakowań: sporo :)

bdb maska

Po 1 piekny zapach dlugo utrzymujacy sie na wlosach- p.s.- szkoda ze juz mi sie wlasnie skonczyla!
Po 2. wydajna
A 3. to super efekt nawilzenia ,wlosy sie nie placza,sa super wygladzone,polecam!

Używam tego produktu od: miesiaca

Całkiem dobra jak na drogeryjną maskę

Ostatnio uznałam że odżywka to za mało i zakupiłam tą maskę. Mam naturalnie brązowe kręcone włosy z tendencją do przesuszania na końcach. Nie są one zniszczone zabiegami kosmetycznymi - ta maska dobrze sobie radzi jeśli trzymam ją co najmniej 5 minut na włosach.
+ cena
+ zapach (mam od razu aromaterapię)
+ wydajność (dla mnie starczyła na całkiem długo)
+ efekty - moje włosy po jej użyciu mniej się puszą, formują się ładne skręty, łatwiej się rozczesują, układają, ponadto maska ich nie obciąża

- opakowanie myśle że łatwiej byłoby ją dozować z jakiejś tubki a nie odkręcanego słoiczka.

super nawilzenie

jest to najlepsza maseczka jaką do tej pory stosowałam, mam kręcone włosy które są niestety bardzo suche a ta maseczka naprawdę doskonale radzi sobie z ich nawilżeniem, niektóre maseczki już podczas zmywania pozostawiają suche włosy w dotyku a po tej maseczce nawilżenie utrzymuje się do kolejnego mycia
efekty są zauważalne :) na pewno długo pozostanę przy tej maseczce

Używam tego produktu od: niecały rok
Ilość zużytych opakowań: trzy

moja ukochana

Jestem z niej zadowolona chyba pod każdym względem :)
I zawsze do niej wracam :)

:) Pięknie pachnie
:) super nawilża
:)włosy po niej są mięciutkie, lśniące, pachnące i takie sypkie
:) jest tania
:) wydajna

niestety ostatnio mam problemy, żeby ją dostać, jedynie w Leclerku mają zawsze świeże dostawy. W Rossmanie nie widziałam ich od dawna :(

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 5