NYX Professional Makeup, Nyx x Netflix, Chilling Adventures of Sabrina Part 3 Spelbook Eyeshadow Palette (Paleta do makijażu)

Odkryj zupełnie nowe połączenie kolorów i stwórz niezliczone urzekające makijaże dzięki temu nowatorskiemu zestawowi cieni. Zainspirowana hitem Netflix: Chilling Adventures of Sabrina limitowana edycja jest równie fascynująca jak sam serial.
Zawiera 30 bogato napigmentowanych cieni, dwa kuszące róże i jeden oszałamiający rozświetlacz - a także kompozycje makijażowe ukryte w zaklęciach.
Wyrusz razem z Sabriną w świat walki między byciem śmiertelnikiem a czarownicą. Od jasnego do ciemnego, od połyskującego metalu do odważnych odcieni mat - ta paleta pozwala stworzyć zarówno wygląd magicznie egzotyczny oraz ten do noszenia na co dzień.
Sprawdź jakie zaklęcie dziać będzie na Ciebie!

Cechy:

30 bogatych w pigment cieni
2 róże do policzków w odcieniach malinowy i koralowy
Rozświetlacz w kolorze złocisty - opalony aby dopełnić look
Kremowe, łatwe do blendowania odcienie

Seria kosmetyków marki NYX Professional Makeup powstała we współpracy z Netflixem. Inspiracją do stworzenia produktów był serial Chilling Adventures of Sabrina, który zyskał ogromną rzeszę fanów na całym świecie.

Paletka dla każdej czarownicy ;)

Jestem fanką serialu Sabrina i ta paleta od razu wpadła mi w oko. Świetny design, dodatkowo w zestwie była kosmetyczka z motywem pojawiającym się na palecie. W palecie jest aż 30 cieni, 2 róże i jeden rozświetlacz, więc za cenę 159 zł jest to dobry deal ;)

Pozytywnie zaskoczyła mnie jakość cieni - są dobrze napigmentowane, szczególnie jestem zachwycona pracą z fioletami i różami. Część błyszczących cieni jest po prostu ok, ale pojawia się kilka fantastycznych błyszczących odcieni. Nie jestem fanką zieleni i szarości w tej palecie.

Po wewnętrznej stronie okładki zanajdziemy kilka "zaklęć", które są propozycjami połączenia odcieni. Pomimo że jest to super pomysł, to wydaje mi się, że praktyczniejsze byłoby umieszczenie w palecie lusterka. Sama kolorystyka jest brdzo ciekawa i można stworzyć tą paletą naprawdę wiele ciekawych makijaży.

W palecie znajdziemy też dwa róże i jeden rozświetlacz. Róże są piękne i wyjątkowo trwałe - warto zwrócić na nie uwagę! Rozświetlacz jest trochę za ciemny na nieopaloną cerę, ale dobrze sprawdza się jako cień.

Polecam paletkę każdej czarownicy ;) Dla fanów serialu jest to na pewno świetny zakup.

Magiczna paleta!

Jako ogromna fanka serialu Sabrina zakochałam się w tej paletce NYX od pierwszego wejrzenia i zakupiłam ją zaraz po premierze w drogerii internetowej Cocolita za 159zł wraz z gratisem- uroczą kosmetyczką nawiązującą desingiem do serialu.

Paleta prezentuje się bardzo ładnie, klimatu dodaje mroczna okładka i grafika w środku. Za 159zł otrzymujemy aż 30 cieni do powiek, dwa róże i rozświetlacz, więc cena jest bardzo ok.

Wybór cieni jest bardzo fajny- klasyczne i stonowane, ale też szalone i odważne. Do tego matowe jak i oszałamiająco błyszczące- dla każdego coś dobrego.
Cienie są ok, są dobrze napigmentowane i trwałe, a wybór kolorów pozwala zaszaleć z makijażem.

Idealna paletka dla każdej czarownicy!

Świetna paletka.

Jest to moja ulubiona paleta w tej chwili. Wykonasz nią pełny makijaż a zamiast bronzera możesz użyć cienia w kolorze czekoladowym z palety.
Jestem fanką serialu i dlatego zależało mi na palecie ale wiecie co? Jest tak genialna że nie trzeba znać serialu. Warto ją kupić. Ja dodatkowo do palety dostałam kosmetyczkę i naklejki.

Paleta ma piękne pudełko, które przyciąga uwagę, w środku mamy kilka czarów czyli propozycji połączenia pewnych kolorów.

Kolory dobrze napigmentowane.
Nie osypują się.
Idealna na codzień jak i na wyjście.
Duży przekrój kolorów.
Maty i brokaty.
Świetne nazwy cieni.
Każdy znajdzie coś dla siebie w tej palecie.
Cienie trzymają się na powiece cały dzień bez utrwalaczy!
Nie rolują się.
Nie są tłuste.
Łatwe w blendowaniu i aplikacji.

Uważaj na Calibana!
Jest to rozświetlacz ale nakładaj go odrobinę bo jeśli jesteś blada to skończysz nie z blaskiem a z pomarańczową twarzą jak ja za pierwszym razem.

Świetma

Zacznę że to moja 1 paleta z nyx skusilam się że względu na współpracę nyx i Netflixa oraz serialu Sabrina. Paletę otrzymałam dokładnie dziś gdyż czekałam aż będzie w Douglas dostępna bo po 1 nie płaciłam za dostawę bo odebrałam i płaciłam w sklepie nie daleko mnie po 2 cena niby 159 to dużo ale udało mi się wyhaczyc 15procen taniej za 135zl. Zaczęłam używać bogatych kolorowych palet od niedawna więc stąd chęć zakupu. Cieni jest aż 30 są mocno napigmentowana i ładnie się blenduja choć jeszcze wszystkich kolorów nie użyłam to narazie jest dobrze. Jedyne mankamenty tej palety to te dwa roze wolę gdy w takiej palecie jest róż rozswietlacz i bronzer a tu te dwa roze to za dużo a rozswietlacz jako 3 to troszkę za mocny kolor wolę jasne arktyczne z efektem tafli lub champange. No i mogło być w takiej dużej palecie lusterko. Ogólnie narazie pozytywne wrażenie aż miło się patrzy. Trzeba było się spieszyć z kupnem gdyż na cocolicie była chwilę potem niedostępna wróciła wczoraj a już dziś znów nie ma i chyba nie będzie. Jeszcze może w rossmann można ją dorwać ale polecę kupić na Douglas bo można dorwać ja nawet taniej???? póki jest