Dyson, Aiwrap Styler

Dyson, Aiwrap Styler

Pojemność 1 szt
Cena 2 199,00 zł

Zaprojektowany z myślą o różnych rodzajach włosów, Dyson Aiwrap™ Styler zawiera gamę końcówek do kręcenia, falowania, wygładzania i suszenia włosów bez nadmiernej temperatury.
Napędzany silnikiem cyfrowym Dyson V9 - 13-łopatkowy wirnik obracający się z prędkością do 100 000 obrotów na minutę generuje ciśnienie wystarczające, by wytworzyc efekt Coandy. Inteligentny system kontroli ciepła mierzy temperaturę ponad 40 razy na sekundę i dostosowuje ją, tak by nigdy nie przekroczyła 150°C.
Dyson Airwrap™ Styler wykorzystuje mocny strumień powietrza i kontrolowaną temperaturę, by suszyć i jednocześnie stylizować wilgotne włosy.
Nawija, kręci i utrwala loki wykorzystując powietrze - efekt Coandy przyciąga włosy do końcówki, następnie nawija je wokół niej tylko przy pomocy strumienia powietrza.
Szczotki do wygładzania napędzają powietrze wzdłuż pasm włosów, zgodnie z kierunkiem czesania, odwzorowujac technikę modelowania stosowaną przez stylistów.

W zestawie znajdują się:
- Cylindryczna końcówka do loków 30 mm
Pozwala tworzyć i utrwalać gęste loki. Prawo- i lewoskrętne końcówki pozwalają uzyskać symetryczne loki.
- Cylindryczna końcówka do fal 40 mm
Pozwala tworzyć i urwalać pełne objętości, luźne fale. Prawo- i lewoskrętne końcówki pozwalają uzyskać symetryczne fale.
- Szczotka do wygładzania włosów gęstych
Pozwala wygładzić niesforne i puszące się włosy. Jest wyposażona w twarde, proste włosie dla lepszej kontroli, trudnych do stylizacji włosów.
- Szczotka do wygładzania włosów cienkich
Pozwala uzyskać efekt wygładzonych włosów z większą objętością po wysuszeniu. Zakończenie włosia szczotki kuleczkami chroni delikatną skórę głowy.
- Okrągła szczotka nadająca objętość
Pozwala nadać objętość włosom podczas modelowania. Idealnie nadaje się do tworzenia efektu odbicia od nasady delikatnych i cienkich włosów.
- Końcówka do wstępnego suszenia
Przygotowuje włosy do stylizacji przy użyciu szybkiego lecz rozproszonego strumienia powietrza. Została zaprojektowana dla wszystkich rodzajów włosów, aby uzyskać idealny poziom wilgotności przed zastosowaniem wybranej końcówki do dalszej stylizacji (włosy powinny być w 80% suche).

Etui
Chroni i ułatwia przechowywanie Dyson Airwrap™ Styler. Wykończone w karmelowym kolorze, wewnątrz wyściełane miękkim materiałem i zabezpieczone zapięciem magnetycznym.

inne
Wykonanie
plastikowe

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Nie jest to gadżet zmieniający życie...

...ale i tak nie bardzo umiem już sobie wyobrazić bez niego moje włosowe perypetie ;)

W ogóle moja droga do posiadania tego cuda była długa i wyboista. Bo kosztuje toto tyle, ile miesięczna pensja niejednego człowieka, i długo biłam się z myślami, czy kupić. Bo że chciałam, to wiadomo. Ale głupio było mi przewalić tyle złotówek na urządzenie do stylizacji włosów. W końcu suszarkę i lokówkę można kupić już za parę złotych, w czym niby ta dysonowa jest lepsza (odpowiedź jest prosta, we wszystkim :D ale o tym dalej) ? No i rozważałam ten zakup, 'przysypiałam się' z tą decyzją i generalnie nie potrafiłam zadecydować, czy biorę, czy nie. Zadecydował mój chłop, który mi to urządzono po prostu kupił i powiedział 'masz, bo widziałem, że chcesz'. No i mam. I cieszę się (i czesz się :P) bardzo!

Airwrap to gadżet, bardzo drogi ale jednak fenomenalny. Już po pierwszym użyciu połączyło nas uczucie tak silne, że teraz, jakbym miała spakować jedną kosmetyczną zabawkę i zabrać ją ze sobą na bezludną wyspę, to było to to cudo właśnie. Bo bez wysiłku mogę nim wyczarować wszystko - mogę wysuszyć włosy, mogę je wyprostować, wymodelować, zakręcić... Wszystko mogę, no wszystko. I efekty są, jak dla mnie, oszałamiające,
Najbardziej chyba lubię nasadkę, która jest szczotką prostująca. Genialnie prostuje włosy, zostawia gładką i lśniąca taflę.
Lokówki to w ogóle słów brak - włosy faktycznie same się nawijają, loki są bardzo naturalne i pięknie wyglądają. Nie ma tu też ryzyka, że pasmo zostanie wciągnięte, lokówka się zatnie i co wtedy (been there, done that - lokówka automatyczna, pasmo przy samym czole -.-'). Do wyboru mamy końcówki nakręcające na lewo i na prawo, no bajka.

Czy ta lokówka jest warta tych pieniędzy, które kosztuje? Trochę tak, bardziej nie. Jest pięknie wykonana, Dyson to też marka sama w sobie. Ale wciąż - to tylko suszarka? lokówka? z bajerami, nic poza tym. Owszem, pokochałam, ale sama bym jej nie kupiła. Gdyby kosztowała połowę mniej, to może. Ale w pełnej cenie? I tak podziwiam mojego starego, że bez mrugnięcia okiem wyłożył miliony monet na moją zachciewajkę. Nocusz.

Podsumowując: jak się ma luźne 2k to w sumie czemu nie. Ale trzeba pamiętać, że to wciąż tylko lokówka - gadżeciarska, bezpieczna (zero poparzeń!) ale jednak lokówka. Mogę kochać, ale widzę wady, a cena jest jedyną wadą tego urządzenia ;)

No cóż można powiedzieć... PETARDA

Cudowne urządzenie. Mam je już od kilku miesięcy i na początku nie byłam aż tak przekonana ale koniec końców jestem zachwycona. Końcówki są bardzo fajne i łatwe w użyciu - łatwo wystylizować włosy na fale, loki, wyprostować, zwiększyć ich objętość i właściwie wszystko co się chce i to naprawdę działa. Sama końcówka do zwykłego suszenia jest bardzo fajna, szybko suszy. A największą zaletą, której nie ma w innych urządzeniach jest to, że ona rzeczywiście nie niszczy włosów - temperatura powietrza jest niższa niż w innych suszarkach, a pomimo tego suszy szybciej. Ostatnio właśnie używałam innej też dobrej suszarki dla porównania i miałam nagle takie „siano” na głowie jak kiedyś plus miałam wrażenie, że parzę skórę na głowie. W tym urządzeniu zupełnie czegoś takiego nie ma - jest delikatne dla włosów, a jednocześnie bardzo dobrze stylizuje. Kolejny atut to waga - ta suszarka jest leciutka i można kręcić loki, trzymać ją w górze i w ogóle się tego nie odczuwa. Dodatkowo sam jej ładny trochę kosmiczny wygląd jest zachęcający i całość kupujemy w bardzo ładnym brązowym pudełku, które nawet samo w sobie jest ozdobą jak stoi w łazience.