Collistar, Fluido di Idratazione Profonda [Deep Moisturizing Fluid] (Głęboko nawilżający fluid do ciała)

Nowatorski fluid regulujący gospodarkę wodną ciała. Gasi dogłębnie pragnienie skóry i gwarantuje skuteczne i ciągłe nawilżenie ciała. Witamina A i E, morski plankton, oraz proteiny, energizują tkanki i przeciwdziałają starzeniu się skóry.
Olejek kiełków pszenicy i czysty wosk pszczeli nadają skórze wyjątkowej i zmysłowej gładkości.

Skóra dziecka

Cena nie mała,ale dopieszczenie pod każdym względem rekompensuje zakup.Wydajne,pieknie pachnące,a co najwazniejsze nawilża skórę tak chojnie ,że rano mam wrażenie,że mi tylko pampersa brakuje:)Taki mleczny elixir który upiększy każdą kobietę.Co szczypie,swędzi,jest ściągnięte,szorstkie,podrażnione-zmieni sie jak za dotknięciem czarodzieskiej różdzki.Czasami uzywając balsamów,trzeba czekac na efekt..Tu mamy na tacy podane -danie głowne z wszelkimi przystawkami- byśmy mogły czuć od razu sytość i zadowolenie :)Boski!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Kolejny ulubieniec ze stajni Collistara

Kolejny produkt do pielęgnacji ciała Collistara, który mnie nie zawiódł i do którego będę wracała wielokrotnie.
Fluid ma postać mleczka, jest leciutki i szybko się wchłania, dlatego też dla mnie jest letnim ideałem.
Pomimo niezyt udanego opakowania, produkt bez problemu wydobywa się aż do samego końca, idealnie się rozprowadza i momentalnie wchłania.
Pozostawia skórę napojoną, gładką i delikatnie pachnącą.
Dzięki lekkiej formule, kosmetyk jest wydajny.

Zdecydowanie polecam wypróbować :)

Idealny!

Jak dla mnie strzał w 10 jeśli chodzi o pielęgnację suchej skóry.
Zawsze miałam problemy z dobrym nawilżeniem mojej suchej,łuszczącej sie i wrażliwej skóry.
Kupilam ten balsam w sumie z ciekawości,zachęcona pozytywnymi opiniami.
I jestem mega zadowolona.
Skóra jest widocznie i namacalnie nawilżona,gładka i tak jakby napojona ;) Efekt bardzo mnie zadowolił i wiem,ze to nie ostatnie opakowanie tego cudeńka.
Poza tym zapach jest przepiękny i po użyciu czuje sie naprawde dopieszczona...

Rewelacyjny

Zawsze miałam problemy z bardzo suchą skórą, która brzydko się łuszczyła, "rysowała" i zawsze była ściągnięta.
Balsam stosuję rano i wieczorem na całe ciało (oprócz twarzy). Są efekty. Skóra jest miękka , nawet na łokciach; nie pęka, odzyskała ładny (zdrowy) kolor i jest jędrna.
Opakowanie jest całkiem poręczne, chociaż wolę otwierane (na taki "klikacz") niż odkręcane butelki. Kosmetyk wylewa się dopiero po ściśnięciu, więc nie ma obawy o jakieś nieprzewidziane wypadki.
Dodatkowym plusem jest przepiękny zapach!! (uwielbiam go)

Zalety:
+ nawilża i regeneruje skóre
+ pięknie pachnie
+ wygodne, estetyczne opakowanie
+ szybko sie wchłania

Wady:
+ troche zbyt rzadki
+ cena

Luksus

Kosmetyk jest na prawdę świetny i wyjątkowy. Polecam z czyściutkim sumieniem:) Dobrze nawilża, szybko wchłania, ma delikatną konsystencję mleczka-balsamu. Delikatny zapach, elegancki i przyjemny. Wydajny, minusem jest oczywiście opakowanie, bo choć pod względem estetycznym nic mu nie zarzucę, to jednak ciężko wydobyć z niego resztki fluidu.