Mila Pro, Maska mleczna do włosów z proteinami

Mila Pro, Maska mleczna do włosów z proteinami

Pojemność 1 000 ml

Dzięki zawartości mlecznych protein maska wspaniale nawilża i dodaje miękkości włosom, bez względu na ich rodzaj. Ponadto idealnie odżywia również włosy po zabiegach: rozjaśnianiu, koloryzacji i trwałej.

nawilżające, podtrzymujące kolor
zapachowa
w słoiku
bogate
Skóra głowy
normalna
do włosów farbowanych, do włosów normalnych, do włosów długich, do włosów suchych i zniszczonych

Idealna dla moich włosów

Jako że moja siostra prowadzi swój salon fryzjerski to przez te kilka lat zdążyła informować mnie i kupować od przedstawicieli produkty które po prostu lubiła testować na mnie haha :D
Tak też było z tą maską która po prostu już ze mną została i towarzyszy mi bardzo długi czas.
Moje włosy mają duże zdolności do puszenia, szczególnie z tyłu na końcówkach, oraz bywa że są matowe i szorstkie :(
Codzienne mycie włosów, suszenie i prostowanie nie odbudowuje ich - wręcz przeciwnie.
Wcześniej były rozjaśniane, dekoloryzowane ale teraz na szczęście mam już swoje naturalne włosy ! (jedynie końcówki są jeszcze "z farbą")

Podsumowując:

Plusy:

- Maska świetnie nawilża włosy i nadaje im blasku, błyszczą się i wyglądają zdrowo
- Zamyka łuski włosa
- Zapach jest obłędny i aż chcę się ją skonsumować :D
- Konsystencja jest świetna, bardzo wydajna i mała ilość wystarcza na pokrycie całych włosów
- Nie obciąża, nie skleja włosów, łatwo się wypłukuje
- Cena jest super
- Odżywia włosy

Minusów nie ma :) z dostępnością nie będę minusował bo nie wiem jak to wygląda gdyż sam tej maski nie kupuję :D

Dodam, że lepiej używać jej 2 razy w tygodniu żeby nie przyzwyczaić włosów gdyż straci ona to cudowne działanie i zacznie je obciążać (proteiny)

Polecam!

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

wygładza włosy, są miękkie. ma dobrą cenę (chociaż są tańsze) warto wypróbować.

Maska tak naprawdę ma bardzo prosty skład i faktycznie działa, jest tylko jedno ale. Włosy mam kręcone i wraz ze wzrostem temperatury zaczęły mi się puszyć a wszystko za sprawą tego składnika: Dipalmytoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate. trochę za późno się połapałam, że to słynny humektant. Jednak ogólnie godna uwagi.
+poprawia kondycję włosów
+cudownie pachnie

- może puszyć
- nie odżywia

Używam tego produktu od: luty 2015

Za ten zapach wybaczę jej wszystko!

Zakochałam sie w niej od razu gdy tylko odkręciłam wieczko. Zapach był tak piękny, tak przyjemny i taki słodki, że nawet gdybym przez nią wyłysiała , to i tak bym ją stosowała chociażby i ze względu na sam zapach. Nigdy żaden kosmetyk nie pachniał piękniej.

Co do samej maski, to nie mogę powiedzieć, jest naprawdę w porządku. Włosy są miękkie i nawet gładkie, ale stosuję jeszcze olej kokosowy, więc nie mogę całkowicie jej tego przypisać.

Jest bardzo wydajna, wystarczy dosłownie mała ilośc, aby nałożyć na całe włosy. Łatwo sie spłukuje.

I przede wszystkim jest tania. A to bardzo dobra informacja. Jedna z lepszych masek z jakimi miałam doczynienia.

Zdecydowany minus! Dostępnosc. Dosłownie nigdzie jej nie ma! A nienawidzę kupować rzeczy przez internet (zawsze boje sie, ze dostane jakieś stare czy coś). Ja swoje opakowanie dorwałam w Warszawie w jednej z osiedlowych drogerii (a do Warszawy mam 3 godziny drogi). Mimo wszystko kopsnę sie chyba do stolicy aby wlasnie ją nabyć.

Używam tego produktu od: Lutego
Ilość zużytych opakowań: Właśnie skończyłam pierwsze

może być

Plusy:
-cena
-ilość
-miekkość włosów

Minusy:
-włosy szybko się przyzwyczaiły do niej i działanie nie było takie jak przy pierwszym użyciu.
Koncówki nadal były zniszczone :/

Ilość zużytych opakowań: około czterech

Rewelacja!!!

Maska jest rewelacyjna! Długo szukałam czegoś żeby nawilżyć i zmiękczyć moje lekko sztywne włosy. Ta maska spadła mi normalnie z nieba! :)
PLUSY:
+Nawilża
+ Zapach!
+ Cena
+ Lekkość włosów
+ Włosy po niej są mięciutkie i dobrze się układają :)

Minusy:
- Brak

bardzo dobra, jedna z lepszych i tańszych masek

Plusy:
+wspaniały zapach
+super odbudowa przy regularnym stosowaniu
+niska cena
+wygładza włosy, mniej się po niej elektryzują,
+nie obciąża włosów, można ją stosować jako maskę i ją zmyć- jak również zostawić małą jej ilość bez zmywania,
+nie przetłuszcza włosów,
+odżywia i nawilża, a przy regularnym stosowaniu polepsza całą kondycję włosa.

Minusy:
- średnio wydajna i najlepiej przyswajalna przy otwarciu łuski włosa (tuż po ciepłym spłukaniu szamponu),
-nie pomaga szybko, tylko przy dużej regularności,
-włosy po niej nadal się trochę puszą,
-nie zapobiega plątaniu, łamaniu oraz kruszeniu.

Podsumowując: z Mily ze wszystkich rodzai masek do włosów ta- z keratyną- oraz mleczna są najlepsze.

Używam tego produktu od: półtora roku

polecam

Maskę tę używałam jakieś 1,5 roku temu na swoje kręcone, farbowane na jasny blond włosy. Używałam jej po każdym myciu głowy i nosiłam na głowie ok 40-50 min. To jak odbudowała moje włosy to było coś niezwykłego. Ze zniszczonych, kruszących się włosów, odnowiła je w gładkie i miękkie w dotyku. Jestem bardzo z niej zadowolona. Do tego ten piękny zapach, można się nim upajać. Szczerze polecam. :)

Ilość zużytych opakowań: jedno 1000 ml

Dobra maska :)

Maskę kupiła moja mama u znajomej fryzjerki, dała jakieś 20zł za 1l. Na początku nie byłam przekonana co do niej, ale po paru zastosowaniach zawróciła mi w głowie. Mimo tego, że mam włosy bardzo wymagające, bo zniszczone, suche i przetłuszczające się - maska daje radę.

+miękkie włosy
+bardzo wydajna
+ułatwia rozczesywanie
+nadaje lekki połysk
+poprawia stan włosów
+nie powoduje podrażnień ani łupieżu

-przetłuszcza
-na wakacjach może nieco obciążać
+/- wolałabym opakowanie z pompką

Ilość zużytych opakowań: jedno całe, 1000ml

Działa i cudnie pachnie!

Cudowna! Mam ją już dość długo, a zostało jeszcze pół słoika. Do moich kręconych włosów jest idealna! Wygładza, zapobiega puszeniu, nie obciąża włosów. Po jej użyciu włosy są miękkie, błyszczące i ślicznie pachną. Dobrze odżywia włosy. Efekt utrzymuje się do następnego mycia (w moim przypadku maks. 3 dni).
Jest bardzo wyadjna, jej niewielka ilość wystarcza na moje włosy do łopatek.
Do tego ten zapach... Jest śliczny, aż się człowiek głodny robi i utrzymuje się na włosach. Konsystencja trochę jak budyń, łatwo się rozprowadza po włosach i nie ma problemu ze spłukaniem.
Stosuje ją także jak zwykłą odżywkę i również działa.
Cena jak na jakość jest bardzo niska. Dla mnie nie ma żadnych minusów i polecam ją każdemu kto ma problemy z suchymi i zniszczonymi włosami :).

Zdecydowanie działa na moje włosy

Jak dla mnie ta maska sprawdza się znakomicie.
Nie mam jakoś szczególnie zniszczonych włosów, więc nawilżenie jakie daje ta maska jest dla mnie wystarczające.
Włosy nie są po niej splątane i dobrze się rozczesują.
Jest wydajna na moje pół długie włosy. Starcza mi średnio na 2-3 miesiące przy stosowaniu co drugi dzień.
Ma przyjemny zapach i dobrą konsystencję bo nie trzeba jej \\\\\\\'wyskrobywać\\\\\\\' z opakowania.
Stosuję naprzemiennie z maską Mila Placenta :)

Nic specjalnego

Skuszona pozytywnymi opiniami na wizażu postanowiłam zamówić to cudo. Niestety nie podzielam zachwytu.
Maska jest po prostu nijaka. Nie zauważyłam żadnych konkretnych efektów. Obciąża moje włosy już w momencie samego nałożenia tak, że podczas spłukiwania po prostu wypadają. Może i daje minimalne nawilżenie, ale nie zostawia włosów w stanie zamierzonym.
Co do zalet. Na pewno jest bardzo wydajna. Męczę ją już pół roku, a to jak studnia bez dna. Czuję już przesyt, zwłaszcza, że efekty są ledwo widoczne. Plusem jest na pewno cena, zwłaszcza w połączeniu z wydajnością. No i ten budyniowy zapach, chociaż po tak długim czasie jest już dla mnie zbyt mdły.
Nie mój typ.

Ilość zużytych opakowań: 1 - 1000 ml w trakcie

Zdecydowanie polecam!

Polecam ten produkt dla zniszczonych włosów. Mam blond włosy (po serii rozjaśniań), o które naprawdę trzeba bardzo dbać. Ta maska sprawia,że moje włosy są miękkie i delikatne:)

Plusy:
+wygładza
+ ułatwia rozczesywanie
+bardzo ładnie pachnie
+cena
+wydajność

Ilość zużytych opakowań: 1-duże opakowanie