My Secret, Star Dust Eyeshadow (Sypki cień do powiek)

My Secret, Star Dust Eyeshadow (Sypki cień do powiek)

Sypki cień do powiek o lekkiej konsystencji i dużej zawartości pigmentu. Cień utrzymuje się przez wiele godzin. Głębokie soczyste kolory sprawią, że każdy makijaż będzie niewiarygodnie piękny. Dostępny w 11 odcieniach.

Cena: 4,99zł / 3g
/s/

sypkie
pojedyncze
Efekt
metaliczne

Pigmenty / cień sypki

Jakiś czas temu zaczęłam eksperymentować z używaniem w makijażu oka pigmentów i cieni sypkich do powiek. Szukając takich produktów w drogerii trafiłam na cienie sypki od My Secret, które są na rynku od dawna, ale nie miałam okazji ich wcześniej używać.

Wybrałam dwa kolorki, są to nr 4, czyli brzoskwiniowy odcień oraz nr 5 srebrny.

Cienie są dobrze zmienione tzn. są drobniutkie. Nakładałam je zwykle na jakąś bazę pod brokaty i wtedy ich odcień i intensywność jest zdecydowanie mocniejsza. Najlepiej nakładać je w mniejszej ilości i dokładać, żeby nie być i nie mieć wszystko wokół w brokacie.

Błysk jest bardzo ładny. Nadaje się na codzień. Warto zaznaczyć, że odcień cienia nieco różni się od tego jakim wydaje się być w opakowaniu, a jakim jest później na powiece.

Trwałość jest w porządku, typowa dla wszystkich sypkich produktów tego typu. Ważne jest na co je nałożymy, co przełoży się na trwałość.

Opakowanie to forma małego, odkręcanego słoiczka. Jedynie co to wygląda ono dość tanio, ponieważ taki słoiczek kojarzy mi się z najzwyklejszym testerem. Jednakże kosztują takie grosze, że nie ma co oczekiwać super opakowania.

Polecam!

Mam odcień różowo-morelowy i jest prześliczny! Pięknie mieni się w słońcu. Muszę spróbować jeszcze odcienia lekko szarego, wydaje mi się że może stać się moim ulubieńcem. Pigment jest drobniutko zmielony, jego aplikacja to sama przyjemność. Na pewno kupię jeszcze raz.

Tani, trwały, piękny

Cień posiadam w kolorze nr 4. Dla mnie jest piękny. Brzoskwiniowo - łososiowy, opalizujący na złoto. W wersji dziennej świetnie łączy się z brązami i szarościami. Na wieczór może być cieniem dominującym, niesamowicie skrzącym się na powiece.
Cienie znajdują się w wygodnym i poręcznym opakowaniu. Są bardzo dobrze zmielone. Przy nakładaniu sprawiają wrażenie kremowych, dobrze współpracują z bazą, dobrze przyczepiają się do powieki.
Bardzo przyjemnie i słodko pachną, tak trochę waniliowo. Są intensywne, soczyste, mocne i nasycone. Pięknie rozświetlają oko. Na bazie trzymają się cały dzień. Nie blakną, nie rolują się i nie wchodzą w załamanie.
Wiadomo jeśli są sypkie to się osypują, dlatego gdy je nakładam to zawsze najpierw wykonuję makijaż oka, aby łatwiej było usunąć go z twarzy, bo potrafi być dosłownie wszędzie.
Cień jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość, aby pokryć nim powieki. Świetna jakość za małe pieniądze.

Piękne!

Bardzo fajne cienie do powiek w tak niskiej cenie i dobrej jakości. Są trwałe, mają duży wybór kolorów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Nie osypują się . Dobrze napigmentowane, dodają blasku - idealne na imprezę. Są bardzo wydajne, wystarczy niewielka ilość by rozświetlić oko . Posiadają wygodne, poręczne opakowanie. Polecam!

Spoko

Z numerków 1, 5 i 6 jestem bardzo zadowolona, i gdybym oceniała tylko te kolory, dałabym im 5 gwiazdek bez wahania. Cienie są trwałe, dobrze widoczne na powiece, trochę się osypują ale w końcu to cienie sypkie ;) i może taki ich urok, a może mi trochę brak wprawy. Efekt można stopniować, od delikatnego do mocno kryjącego. Chyba będą wydajne, bo brązu wystarczy naprawdę odrobina, żeby było go dobrze widać.

Cudeńko!

Cienie są po prostu cudowne. Posiadam 3 kolory, ale na pewno kupię więcej. Produkt jest drobno zmielony, dobrze nanosi się na powiekę (lekko się osypuje, ale w końcu to cień sypki), używałam go na bazę przeznaczoną właśnie do takich produktów. Pigmentacja jest po prostu świetna, cień utrzymywał się na powiece dopóki go nie zmyłam. Bardzo wydajny, wystarczy nałożyć niewielką ilość, a już mamy efekt błysku na oku. Często bywa w promocji, ale cena regularna jest niska w porównaniu do jakości jaką otrzymujemy. Dostępny w każdej szafie My Secret.

Super

Bardzo fajne cienie. Cena niska a jakoś naprawdę bardo dobra. Cienie są trwale i maja super kolory. Dobrze się rozprowadzaja. Sa wydajne. Poreczne opakowanie. Na prawdę warto kupić za taką cenę :)

Rewelacja!

Zdecydowanie najlepszy członek rodziny tej firmy! Mam cała kolekcję, gama kolorów jest ciekawa (Apeluję o więcej!)
❤Nie osypuje się
❤współpracuje dobrze na każdej bazie, cieniach mokrych... (i co najlepsze-na każdej daje inny, piękny efekt!)
❤Jest trwały
❤BARDZO wydajny, ale to zaleta każdego pigmentu

☠Potrafi się zbierać więc trzeba dać mu dłuższą chwilę żeby związał się dobrze z bazą i osiadł na powiece (powiedz chwilę z zamkniętymi oczami) i po kłopocie

Bardzo fajne cienie

Posiadam je w dwóch perłowych kolorach. Mają śliczny połysk i już niewielka ilość daje intensywny kolor. Trzeba oczywiście z nimi uważać, ponieważ jest to sypki pyłek, który w sekundę może znaleźć się wszędzie, dlatego najwygodniej nakłada się je palcem. Kolorystyka niestety jest niewielka. Cena za opakowanie jest rewelacyjna.

Rewelacyjne pigmenty od my secret!

Pigmenty zakupiłam w drogerii Natura :) Trafiłam na nie przypadkowo, ale to był dobry wybór! Już myślę poszerzyć swoją kolekcję :D
Pigmenty są bardzo drobno zmielone i przyjemnie pachną trochę jak balsam do ust Tisane ;)
najlepiej stosować je na mokro / na bazę /na korektor wtedy też są bardziej trwałe (wytrzymują wtedy ok. 7h) .
Polecam!

Dobrze napigmentowane

Troche miałam wygibów zanim nauczyłam się sypkim malować, ale cień według mnie jest jak najbardzej w porządku. Kolor miałam bodajże srebrny iskrzący, idealny na bal, czy wiekszą impreze do podkreślenia makijażu. Dobrze trzyma się na oku i nie obsypuje.

Super produkt za grosze

Bardzo lubię sypkie cienie od My Secret. Są bardzo dobrej jakości i w bardzo niskiej cenie. To taka drogeryjna perełka. Mają tylko kilka kolorów ale wszystkie są piękne, od delikatnych po mocniejsze. Aktualnie posiada 3 kolory a mój ulubiony to 04. Pięknie się aplikują, bardzo ładnie błyszczą. Zawsze sypkie produkty stoję na bazę, która przedłuża trwałość makijażu oka. Te cienie trzymały się równie dobrze co inne, droższych marek. Jako produkt sypki, wystarczy odrobina aby rozświetlić oko, więc jest też bardzo wydajny.