Bella, Baby Delfi, Puder dla niemowląt i dzieci

Bella, Baby Delfi, Puder dla niemowląt i dzieci

Puder przeznaczony jest do pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt zwłaszcza miejsc wrażliwych na otarcia. Jest szczególnie zalecany po kąpieli i przy zmianie pieluszek. Pochłania nadmiar wilgoci, a zawarty tlenek cynku działa leczniczo na podrażnienia. Nie zawiera substancji zapachowych, które mogą działać uczulająco. Chronić przed dostaniem się do nosa i ust dziecka.

Wyrób posiada atest Państwowego Zakładu Higieny oraz opinię IMiDz.

Bardzo dobry, ale w innej misji

Nie oceniam zastosowania dla niemowląt. Wykorzystałam ten puder jako talk do stóp :)

PLUSY
- bezzapachowy
- chroni przed wilgocią, zapobiega poceniu się
- pomaga na otarcia i inne niemiłe rzeczy

MINUSY
- generalnie nie przepadam za talkami bo biały proszek przy aplikacji sypie mi się na wszystkie strony...

Używam tego produktu od: sierpień 2011

bardzo dobry

bardzo dobry puder
kupiłam go podczas wyjazd, kiedy na skutek noszenia nowych butów trochę poobcierały mi się i poodparzały mi się stopy
akurat nie mogłasm kupić nic do stóp, to kpiłam chociaż ten puder... i tu zaskoczenie. dobrze chroni przed wilgocią, nie ma zapachu, moja skóra poczuła się bardzo komfortowo
używam go teraz także w domu
godny polecenia

Używam tego produktu od: 1miesiąc

yyy..jednak nie

próbowałam uzywac tego puderku na własne otarcia i odparzenia, ale nie podpasował mi zbytnio.. zapach ma jakis dziwny, nie jest zbyt miałki i co najwazniejsze, jak dla mnie- wcale a wcale nie zminimalizował- a przecież powinien- skutków otarc i innych takich na skórze..eee..nie bałdzo, nie warto jak dla mnie. Dla dziecka - jak bede miała swoje ;) napewno nie kupie :)Używałam tego produktu pół roku temu / Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego, ale wylądowało w koszu- uzyłam kilka razy i sie nie sprawdził, wiec po co ma mi toto zajmowac m-ce na półce ?? ;)

nie za dobre

Zapach nie drazni. Ale: :( jest mało miałki, bo zdarzają się grudki:( pokrywka jest wyjatkowo odporna przy otwieraniu:( otworki w wieczku są mizerne. Dość szybko dochodzi do zapchania się ich

porządny

całkiem porządny puder dla niemowląt. Nie ma tak intensywnego, duszącego zapachu jak ten z Johnsona, co mi bardzo odpowiada. Za to zawiera cynk, więc dziecko się tak nie odparza.Ilość zużytych opakowań: kończę 1