Oriflame, Miss O Fashion Princess EDT

Oriflame, Miss O Fashion Princess EDT

Zachwycający zapach w pięknej buteleczce z pompką w stylu retro. Soczyste nuty owocowe doskonale komponują się z delikatnym aromatem frezji, prowadząc do uwodzicielskiego cyklamenowo - jaśminowego serca. Słodyczy dodaje aromat czekoladowych pralinek, a ciepłe akordy piżma i kremowe nuty drzewne czynią zapach idealnym dla nowoczesnej, przebojowej kobiety kochającej modę i nowe wyzwania.

Nuty zapachowe: bergamotka, malina, cyklamen, frezja, cyklamen, jaśmin, pralinki, piżmo, nuty drzewne

50 - 100ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Przyzwoita

+ ładny flakon, w starym stylu
+ bardzo przyjemna kompozycja zapachowa
+ na promocji warta swojej ceny

- średnia trwałość, a szkoda, bo zapach ma potencjał
- niestety atomizer w krótkim czasie zaczął przeciekać i przy psikaniu lało się z buteleczki

szału nie ma

na szczęście dostałam, na szczęście bo szkoda pieniędzy na niego
piękne opakowanie w stylu retro, jeden z moich ulubionych odcieni niebieskiego.... i tyle zachwytów
buteleczka leży na toaletce, bo jak coś bez zamknięcia schować do torebki?
zapach dla mnie dziwny... niby ładny ale jakiś taki...dziwny, nie jest na szczęście mega trwały, więc, sorry zwolenniczki, u mnie sprawdza się nawet jako odświeżacz powietrza po sprzątaniu sypialni i wstępnym wywietrzeniu, znacznie ładniejszy niż Avon owski spray do pościeli z rumiankiem i lawendą

Zapach dla nastolatek

Zalety:
- zapach jest lekko słodki, ale przyjemny, nie przesłodzony
- idealny dla nastolatek i młodych kobiet ze względu na swoją lekkość
- śliczne opakowanie z pompką

Wady:
- pompka się zacina, łatwo ją zepsuć
- buteleczka nie nadaje się do przenoszenia w torebce, bo perfumy mogą się wylać jeśli nawet lekko je przechylimy
- zapach na mojej skórze utrzymuje się do ok. 1,5 h

Ładny zapach, ale średnio trwały

Zapach który w próbce od razu przypadł mi do gustu. Po za zapachem urzekł mnie także wygląd flakonika i kolorystyka - lubię po prostu kolor niebieski :)

Tak jak już wspomnialam, zapach jest wspaniały, owocowy, ale nie ciężki, słodki, ale bez przesady. Typowo dziewczęcy i idealny na wiosnę/lato.

Flakonik jest śliczny, retro pompka urocza, na półce produkt prezentował sie bardzo elegancko :) Jednak buteleczka była mało praktyczna, bo nie można było tej perfumki zabrać na wyjazd. Albo można było zostawić zakrętkę, z którą przychodziła do nas perfumka i wykręcić pompkę (w kartoniku flakon był zakręcony, a pompka byla osobno), albo trzeba było pilnować, aby produkt w bagażu stał pionowo. Obie opcje niepraktyczne.

Zapach niestety nie należy do najtrwalszych, ale i nie do tych droższych, więc nie ma się co dziwić. Po kilku godzinach sie niestety ulatnial, ale dobre i te kilka 4-5 godzin.

Odejmuję gwiazdkę za średnia trwałość i za niepraktyczne opakowanie na wyjzdy.

Polecam fankom owocowych- słodkich zapachów :)

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: calutki flakonik

kocham go

to była miłość od pierwszego psiknięcia. cudowny zapach słodkawy,bardzo trwały, ale nie duszący. ma w sobie to coś co trudno mi znaleźć u innych. poza allegro nie mogę go dostać, bo w oriflame już akurat tej wersji nie ma, ogromna szkoda

Używam tego produktu od: 4lata
Ilość zużytych opakowań: dwa

Ulepek

Flakonik przykuwa uwagę, rzeczywiście jest bardzo ładny. Niestety gorzej z zawartością. W zasadzie o tym zapachu można powiedzieć tylko jedną rzecz- Słodyczy Moc. Niestety jak dla mnie zbyt dużo tego dobrego, zbyt słodko, zupełnie jakbym zgubiła się w cukierni i wpadła do worka z cukrem. Czuję malinę, czuję słodycz cukierków. Myślę,że nastolatkom może się podobać. Ja czasem się nim psiknę, kiedy jestem w podłym nastroju i natychmiast potrzebuję odrobiny słodyczy. Na szczęście nie jest zbyt trwały.

Gdzie jest mój piżm? Gdzie bergamotek?

Tak jak uwielbiam opisywać zapachy tak tutaj za wiele opisywania nie będzie ;) Zacznę jak zawsze od spraw technicznych:

+ Cena niewygórowana
+ Biorąc pod uwagę fakt że jeszcze mam resztki tego zapachu muszę przyznać że jest wydajny
+ Buteleczka jest przeurocza i naprawdę dobrze prezentuje się na toaletce :)

- Atomizer bardzo szybko mi się zepsuł przez co do teraz zmuszona jestem nalewać na siebie wodę prosto z buteleczki
- Nie wiem czy ten zapach jest jeszcze dostępny ale sporym utrudnieniem było dla mnie zdobycie go gdyż z reguły nie korzystam z usług konsultantek

+/- Trwałość. Na mnie zapach jest bardzo trwały ale znam osoby na których nie utrzymuje się prawie wcale

Teraz spróbuję opisać zapach. Niestety największą jego wadą jest to że nie ewoluuje w ciągu dnia, jest bardzo płaski. Myślę że najlepsze określenie to wata cukrowa. Wata cukrowa od momentu spryskania skóry aż do całkowitego wygaśnięcia zapachu czyli przez okres ładnych kilku godzin (w moim przypadku). Jeśli ktoś lubi słodkie i nieskomplikowane zapachy będzie zachwycony natomiast ja szukałam czegoś innego. Przez cały czas zastanawiałam się gdzie to obiecane piżmo które jestem w stanie "wyniuchać" praktyczne schowane na amen - a tu nic, żadnych wytrawniejszych aromatów tylko wata cukrowa.

Woda na pewno nada się na prezent dla młodej dziewczyny gdyż raczej nie zaliczymy wpadki - zapach jest bardzo ładny ale na tyle prosty że na pewno nie nada się dla tych nieco starszych i bardziej wymagających nosów.

Mam nadzieję że to co teraz napiszę troszkę poprawi spojrzenie na ten produkt bo większość mężczyzn których znam za nim szaleje. Dostaję stosy komplementów na temat tego zapachu ale wyłącznie (!) od mężczyzn. Co ciekawe akurat mój za nim nie przepada ;)

I moja uwaga na koniec - zapach NIE nadaje się dla osób chorujących na chorobę lokomocyjną, ja od tej słodyczy dostawałam mdłości nawet jadąc tramwajem.

Używam tego produktu od: około dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: pierwsza buteleczka w trakcie (na wykończeniu)

Dla nastolatki jak najbardziej :)

Kupiłam w ciemno na allegro z przesylka cos ok 32 - 34 zl i stwierdzam ze to stanowczo za drogo , zdecydowanie juz wole troche dołożyc pieniedzy i mieć Playboya. Szczerze to kupilam tez ze wzgledu na ta buteleczkę z pompką , ktore jest przesliczne. Jesli chodzi zapach to jest bardzo nie trwały, ładny ale to taki ulepek - slodycz dla dziewczynek ;) mnie to nie urzeka ani nie" ubiera"- bo perfumy mnie potrafia dostroić, dopelnić calość ale w tym przypadku to niemożliwe... no chyba że założę na siebie różową spódniczkę / płaszczyk i bluzeczkę z cekinów ale nie! nigdy! to zupelnie nie mój styl...

Używam tego produktu od: luty
Ilość zużytych opakowań: 1/3 buteleczki 50 ml

Ładny zapach ale tylko na chwilę:(

Po pierwsze i najważniejsze papach jest śliczny taki słodki, nie każdemu może się podobać, nie jest intensywny tylko delikatny. Zapach na mojej skórze utrzymuje się bardzo krótko. Cena jest troche wyolbżymiona... Kupiłam 30 ml w promocji za 23 zł nie dużo ale szkoda nawet tyle bo zapach poprostu się ulatnia i go po 3h wgl nie czuć...:( Jeśli chodzi o buteleczke jest bardzo ładna i prosta.

Landrynka dla nastolatek

Kupiłam tę wodę zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu i cudnym opakowaniem z pompką. Niestety, mimo licznych pochwał, które przeczytałam, zapach mocno rozczarowuje. Słodka owocowa landrynka, dobra dla 15-latek, pozbawiona zupełnie głębi i elegancji. Może to i ładny zapach, jesli tak na to spojrzeć, to guma mamba też ładnie pach nie, ale od perfum oczekujemy czegoś innego. Zapach jest początkowo mocny słodziutko owocowy (przypomina Ode à lAmour z Yves Rocher, z korzyścią dla tej drugiej, nb nisko ocenionej w KWC), niestety jest bardzo intensywny i po prostu wstydzę się go używać, jest taki..."cheap". Szybko się ulatnia (nie wiem czy w tym przypadku uznać to za wadę czy za zaletę).
Mocną stroną jest efektowne opakowanie, dlatego nie miażdżę produktu jedną gwiazdką, ale serdecznie odradzam wszystkim lubiącym ciekawe, eleganckie zapachy.

Używam tego produktu od: użyłam dwa razy
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam jedno

dobry.

Zapach prześliczny:) taki owocowy:) cena dość przystępna, jedyny minus to to, że dość krótko trzymie zapach i trzeba kilka razy w ciągu dnia się popsikać. Ale czego wymagać od wody toaletowej za tą cenę:) Ale mogę polecić:)

super! :)

Jestem od niego uzależniona :)

Dostałam go na gwiazdkę. Niestety krótko się nim cieszyłam, gdyż przy pewnej próbie transportu Prawie cały perfumik wyciekł mi z opakowania :(
I za to odejmuję pół gwiazdki.
Ale opakowanie samo w sobie jest prześliczne! Idealne na toaletkę damy ;)
Zapach jest przeuroczy, przecudowny, idealny dla mnie.
Trwałość moim zdaniem jest ok. Na mnie utrzymuje się cały dzień. Kiedyś przez przypadek spryskałam nim część dywanu. To miejsce pachniało jeszcze przez pół roku :D

Bardzo lubię ten zapach, czekam na następną okazję, żeby go dostać w prezencie ;)

Używam tego produktu od: gwiazdka 2010
Ilość zużytych opakowań: 1 flakon