Hourglass, Ambient Lighting Edit-Sculpture Palette (Paleta do makijażu twarzy)

Hourglass, Ambient Lighting Edit-Sculpture Palette (Paleta do makijażu twarzy)

Pojemność 8,4 g

Kto potrzebuje perfekcyjnego światła zachodzącego słońca, jeśli masz paletę Hourglass z serii Suplture?

Zawiera sześć 100% wegańskich pudrów, które wyrzeźbią i perfekcyjnie rozświetlą Twoją cerę.
– Wszystko, czego potrzebujesz, aby wykończyć swój makijaż, dodać cerze blasku, konturować i rozświetlać skórę w jednym, kompaktowym opakowaniu
– Zawiera trzy oryginalne, nowe odcienie: nowy puder brązujący i rozświetlający Ambient, połyskujący róż Ambient i rozświetlacz Ambient
– Formuła wykorzystuje technologię fotoluminescencji, która pochłania, światło, aby skóra wydawała się rozświetlona od wewnątrz
– Formuła wegańska i nietestowana na zwierzętach

Zestaw rewelacja dla kogoś kto nie miał wcześniejszych edycji

Kolejna świąteczna odsłona paletki z produktami Hourglass. 6 produktów miniaturek w jednej paletce, 3 produkty wcześniej znane oraz 3 nowe, limitowane. Zaznaczę niżej które są nowe. W tym roku 2020 zestaw zawiera, od góry
1.Dim Light Ambient Lighting Powder
2.Diffused Light Ambient Lighting Powder
3.Glistening Strobe Ambient Strobe Lighting Powder (nowy) rozświetlacz
Na dole
4.Natural Bronze Light Ambient Lighting Bronzer (nowy) bronzer
5.Vibrant Flush Ambient Strobe Lighting Blush (nowy) koralowy odcień że złotym blaskiem
6.Mood Exposure Ambient Lighting Blush stonowany chłodny śliwkowy róż

Z tego co się zorientowałam w internecie zestawienie kolorów jest prawie identyczne jak w kolekcji z 2017 roku vol3. Jedynie bronzer jest trochę głębszy ale tak samo ciepły i dosyć delikatny chociaż na mnie będzie dobry dopiero latem.

Od dawna słyszałam o jakości marki i specyfice produktów, zwłaszcza charakterystycznym blasku. Nie miałam wcześniej żadnego z tych produktów i paleta wydała mi się dobrym rozwiązaniem. Cena niestety bardzo wysoka więc nie śpieszyłam się z zakupem. Upolowałam ją na black friday na Cultbeauty za 290 zł ale była też prom na Sephorze za 332 zł. Cena regularna 415 zł (!) w douglas 389 zł ale nawet jej nie wstawili na sklep przy promocjach.

Potwierdzam wszystko co słyszałam na temat tego produktu. Jest to jakość górnopółkowa. Produkty są mocno napigmentowane, mają różne wykończenia. Paleta jest odpowiednia dla osoby o jasnej wręcz bladej skórze.
1 i 2 to pudry wykończeniowe rozświetlające, praktycznie bez koloru. 3 to beżowy cielisty rozświetlacz 4 ciepły bronzer lekko błyszczący, 5 koralowy błyszczący róż, 6 mauve róż pół mat.

Paletą wykańczam makijaż po użyciu podkładu i pudru setującego w sposób następujący pudry 1 i 2 nakładam na całą twarz, jaśniejszy pod oczy i na środek twarzy. Rozświetlacz minimalnie na szczyty kości ew wewnętrzne kąciki oczu. Róże mieszam ze sobą lub nakładam osobno. Bardzo podoba mi się odcień nr 6 daje naturalny efekt.
Ogólnie jestem zachwycona jakością tych pudrów. Wydają się być niewielkie ale ponoć są super wydajne. Należy mieć świadomość że nie każdy pędzel się zmieści ale ja używam raczej mniejszych więc jest ok. Cena zbójecka ale według mnie produkt wart jest wydanych pieniędzy zwłaszcza że w zestawie otrzymujemy 6 różnych produktów, które można wypróbować oraz otrzymujemy kolory limitowane. Blask otrzymany przy użyciu tych produktów jest eleganckim glow. Paleta całkowicie użytkowa, upiększająca. Obsługa dziecinnie prosta. Jakbym wróciła ze spa. Dlatego wolałam ją kupić niż np kolejną paletę z cieniami, której nie będę używać.

Końcowo też chcę napisać że marka jest krytykowana za to, że co roku wypuszcza na święta podobne paletki. Są podobne ale nie identyczne. Tak jak napisałam wyżej aktualna edycja przypomina tą z 2017. Dla mnie akurat to ogromny plus bo ta edycja podobała mi się najbardziej a kolejne już mniej.