Avon, Solutions, Winter, Fabulously Clean Cleanser (Pianka myjąca na zimę)

Avon, Solutions, Winter, Fabulously Clean Cleanser (Pianka myjąca na zimę)

Jej zadaniem jest delikatne oczyszczanie cery, która narażona jest zimą na niekorzystne działanie mrozu, wiatru, słońca i niskich temperatur. Wzbogacona została w czynniki odżywcze oraz kojące, dzięki którym sprawia że skóra wygląda na czystą i zdrową.

/bw/

mieszane uczucia

Do tej pianki myjącej mam mieszane uczucia, z jednej strony podoba mi się jej bardzo gęsta konsystencja, która pod wpływem masowania i wody zmienia się w piankę, ale z drugiej strony nie podoba mi się taka tępa skóra twarzy po jej zmyciu. Nie wyobrażam sobie nie nałożenia kremu na noc, choć w sumie i tak zawsze po myciu to robię.
Zapach też ma dość specyficzny, ale nie jest on dla mnie drażniący.
Cena w promocji niewielka.
I jeszcze tak sobie myślę, że jest ona dobra nie na zimę a na lato, bo dobrze matowi cerę. A zimą i tak jest przesuszona.
Mnie nie podrażnia i nie uczula.

Używam tego produktu od: jakiś rok temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

oczyszcza brutalnie

polubiłam kremy do mycia twarzy i szukałam czegoś w tym stylu
pianka ma postać właśnie takiego kremu, pasty, pod wpływem wody świetnie się pieni
pachnie mydlanie, ale ładnie, nie drażni zapachem
jest bardzo wydajna, albo mi się tak wydaje, bo nie używam codziennie
oczyszcza - dobrze, najczęściej używam jej z gąbeczką do twarzy, co daje idealne oczyszczanie, ale bez gąbki też dobrze zmywa trwały podkład
niestety gorzej zmywa się ją samą - skóra przy myciu staje się okropnie tępa, gorzej niż po jakimkolwiek mydle
od razu po myciu czuć ściągnięcie i wysuszenie, twarz woła o krem
do tego piecze w oczy, nawet przy dokładnym spłukiwaniu wodą
nie jest to delikatne oczyszczanie jak obiecano, ale skuteczne na pewno
raczej nie kupię ponownie, choć tą zużyję chętnie, do wieczornego zmywania podkładu

Używam tego produktu od: ponad miesiąc, ale nie codziennnie

Całkiem niezła

Bardzo lubię tę piankę - dobrze oczyszcza skórę twarzy. Jest bardzo wydajna, a cena w promocji jesr okazyjna. Pianka, niestety, trochę wysusza skórę, dlatego lubię jej używać, na zmianę z czymś delikatniejszym. Szkoda, że jest to produkt sezonowy.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2,5

Godna uwagi

Bardzo wydajny produkt, świetnie usuwa makijaż twarzy, nie zapycha. Gdy zmywam nim makijaż, używam go dwa razy. Powoduje szczypanie, gdy dostanie się do oczu, ściąga skórę twarzy, ale zaraz potem aplikuję wodę termalną i kosmetyk nawilżający. Generalnie dobrze spełnia swoje zadanie, czyli oczyszcza i odświeża skórę twarzy, na dodatek ma fajną konsytencję. Na koncu polecam rozciąć opakowanie, bo inaczej dużo produktu mogłoby się zmarnować.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

nawet fajna

+ duża tuba = wydajność
+ zapach
+ konsystencja (delikatna pianka, łatwo się zmywa)
+ działa! nawilża i naciąga skórę twarzy
+ wygodne opakowanie

nie mniej jednak czegoś mu brakuje do HITU.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Warto zrobić zapas na 150 lat! :D

Kupiłam produkt w wyprzedaży za śmieszne pieniądze :D

Okazał się być genialny!

Plusy:
+bardzo wydajny! Wystarczy odrobinka, by umyć całą twarz!
+doskonale się pieni- pianka ma w zasadzie konsystencję pasty do zębów, nieco tępą, ale po rozprowadzeniu w dłoni zmienia się w leciutką piankę :D
-świetnie oczyszcza twarz z makijażu!
+śmieszna cena!

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Bajera !

Zalety :

- wydajna (chyba na 1,5 roku starczy :D)
- cena (w ofercie netto 5,99 zl)
- wielka tuba ! 200 ml
- nie szczypie w oczy ! dla mnie to wielki +
- buzia czysta, nieściagnieta

Dla mnie same plusy !!

Używam tego produktu od: kilka m-cy

Dla mnie - idealna!

Jedynym minusem tej pianki dla mnie jest to, że nie jest dostępna przez cały rok. Uwielbiam ją :D Chyba zrobię zapasy na wiosnę.
Pianka podbiła moje serce swoją skutecznością. Świetnie oczyszcza buzię i dokładnie usuwa makijaż. Nie wysusza i nie podrażnia buzi - przeciwnie! po umyciu skóra jest miła w dotyku i nie ściągnięta.
Ponadto przyjemny zapach i jest dość wydajna. Podoba mi się też jej konsystencja :) Fajnie się pieni na buzi i nie trzeba się męczyć z wyciskaniem końcówki z tubki.
Patrząc na inne recenzje widać, że pianka ma dużo "złych" ocen, bo nie każdemu będzie pasować. Ja mam cerę tłustą, problematyczną i jednocześnie atopową. Więc z jednej strony potrzebuję skutecznego oczyszczenia, a z drugiej natychmiastowego nawilżenia. Ta pianka spełnia oba zadania idealnie :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: zaczynam drugie

fajna ale od czasu do czasu

Pianka może i myję i odżywia delikatnie skórę, ale nie ma mowy o używaniu jej codziennie wieczorem. Jest mocna przy codziennym użyciu, wysusza skórę, a pod oczami tam gdzie skóra jest najbardziej wrażliwa i na policzkach powstały mi liszaje, i musiałam się piekielnie namęczyć żeby znikły.

Dlatego polecam zdecydowanie nie wrażliwcom, a jeśli się ktoś zdecydował to tylko od czasu do czasu.

Za to ogromna ilość, uważam, że wręcz za bardzo wydajna, bo za rok nie wiem czy byłaby dalej zdatna do użycia.

Używam tego produktu od: pięciu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 jeszcze coś tam mam

dobrze myjąca pianka

Jeżeli chodzi o mnie to jestem zadowolona z tej pianki. Nie miałam uczucia ściągnięcia zaraz po umyciu, nie przesuszała ani nie zapychała. Makijażu nią nie usuwałam, bo używam odpowiednich kosmetyków do demakijażu. Co najważniejsze jest bardzo wydajna i ciężko ją skończyć :) Nie uczuliła mnie - nic nie piekło, nie szczypało ani nie pozostawiła żadnych zaczerwień.
Polecam.

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy w okresie zimowym

Nie mogło być gorzej

Znów coś mnie podkusiło i to kupiłam. Po kilku użyciach nie było źle, dramat zaczał się po około tygodniu. Preparat strasznie wysuszył mi cerę, ściągnął, zaczeła się niemiłosiernie świecić. Coś okropnego, a w dodatku zaczeły się pojawiać bolące pryszcze. Okropne to było... Pianka źle zmywala się z twarzy i miała nieprzyjemny chemiczny zapaszek. Nigdy wiecej się na to ni eskusze. Pół opakowania znalazło się w koszu.

Używam tego produktu od: dwa miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1/2 i do kosza

Wysuszenie plus ściągnięcie

Używam tej pianki od 2 m-cy i jestem z niej średnio zadowolona. Dobrze usuwa makijaż, jednak trzeba ją stosować z dala od oczu bo szczypią. Moja skóra jest po niej wysuszona, ściągnięta i nawet zwykłe kremy nawilżające nie moga sobie z nia potem poradzić, więc musze zastosować tłusty krem. Ciężko się zmywa z twarzy, gdyż w kontakcie z wodą ta pianka robi się strasznie "śliska" i trochę się schodzi z dokładnym zmyciem jej.

+dobrze usuwa makijaż - używam jak już jestem zbyt zmęczona na mleczko i tonik

- ściąga i wysusza cerę
- dziwny zapach
- trudno sie zmywa
- po przypadkowym kontakcie z oczami i szybkim przemyciu ich wodą one jeszcze długo szczypią