SVR, Provegol, Lotion Tonique (Tonik do demakijażu i oczyszczania skóry)

SVR, Provegol, Lotion Tonique (Tonik do demakijażu i oczyszczania skóry)

Tonik do demakijażu i oczyszczania skóry twarzy oraz oczu i ust, suchej i wrażliwej. Oczyszcza skórę z zanieczyszczeń oraz usuwa makijaż. Zachowuje płaszcz hydrolipidowy skóry. Łagodzi podrażnienia.
Może być stosowany po goleniu dla złagodzenia podrażnień.
Składniki aktywne: 1% wyciąg z nagietka lekarskiego.
pH fizjologiczne, delikatny zapach, bez alkoholu, bez mydła.

UWIELBIAM ten tonik

Kupiłabym, bo:
- nie pachnie, no może baaardzo delikatnie
- fajnie zmywa makijaż
- nie uczula mnie - długo szukałam toniku po którym nie piekłaby mnie skóra
- nie pieką mnie oczy
- jest niesamowicie wydajny!!
- nawilża
Cud miód pomarańcze
I co? został wycofany!!! niesamowite! kto wpadł na taki genialny pomysł. Został zastąpiony płynem micelarnym, który ma "ulepszony" skład. Dla mnie ulepszony znaczy - pieką mnie oczy, ściąg mi skórę. Dziękuję serdecznie producentowi. Myślałam, że mnie szlak trafi jak Pani w aptece powiedziała, że produkt został zastąpiony. Przeryłam internet w poszukiwaniu - niestety wszędzie już wykupiony.
Jeśli ktoś ma pomysł gdzie go mogę jeszcze kupić, bardzo proszę o priv..

Używam tego produktu od: 5-6?lat może dłużej..
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście, może raczej kilkadziesiąt

piekny zapach

Ten tonik sprawdza sie swietnie. Uzywam go rano i po zmyciu makijazu wieczorem. Nie podraznia oczu i pachnie niesamowicie. Do tego jest bardzo wydajny. Na pewno lepszy od tonikow typu l\'oreal czy olay (zawsze podraznialy), a nawet aloesowego toniku z Body Shopu, z ktorego bylam zadowolona. Na pewno kupie go jeszcze raz.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Calkiem niezly

Uzywam tego toniku juz po zmyciu makijazu. Nigdy nie probowalam zmyc nim czegokolwiek, dlatego nie moge ocenic takiego zastosowania. Jako zwykly tonik, do codziennego uzytku sprawdza sie bardzo dobrze.
Moze nie ma jakichs super nawilzajacych wlasciwosci, ale dobrze odswieza cere. Wygladza i radzi sobie ze \"zmywaniem\" suchych skorek, co jest dla mnie wazne. Do tego nie podraznia, nie przesusza i ma bardzo ladny, delikatny zapach.
Jest ok :)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy