SVR, Provegol, Shampooing Extra-Doux (Delikatny szampon do wszystkich rodzajów włosów)

Szampon do częstego stosowania dla wszystkich rodzajów włosów, również jako przerwa w kuracji dermatologicznej pomiędzy myciem włosów np. szamponami przeciwłupieżowymi. Doskonale oczyszcza skórę głowy i włosów, odbudowuje strukturę włosa, dzięki fitoaktywnym cząsteczkom spherulite (olej z awokado, proteiny, ceramidy), powiększa objętość włosów, dzięki polimerom kationowym, zabezpiecza włosy przed wysuszeniem dzięki kompleksowi termoaktywnemu (witamina B5 i aminokwasy).
Składniki:
1% wyciąg z nagietka lekarskiego, delikatna baza myjąca, pH fizjologiczne, delikatny zapach.
Przeznaczony dla niemowląt, dzieci, dorosłych.

/bw/

Przeciętny

Szampon kupiłam za względu na właściwości pielegnacyjne w czasie terapii przeciwłupiezowej. Włosy traktowane codzinnie szamponem przeciwłupieżowym chyba sie do niego przyzwyczaiły i po jakimś czasie stosowania łupiez sie nasilił. Wtedy potrzebowałam czegos łagodniejszego i sięgnełam po ten szampon. Mylam nim włosy zarówno ja jak i moj Chłopak, i oboje mamy podobne odczucia, włosy są sianowate i takie jak guma do żucia, dopuki sama nie odczułam tego efektu, zasanawiałam sie JAK włosy mogą być jak guma?! Pozatym szampon słabo sie pieni, przeszkadza to w ten sposób że staje sie przez to mało wydajny bo zużywa sie go więcej. Po umyciu nie mam wcale uczucia takich czystych, umytych włosów, sa wręcz nieprzyjemne w dotyki, trudne do ułożenia i bardzo delikatnie nawilżone. Cena szamponu jest dosc wygórowana. Zapach jest bardzo delikatny, na włosach niewyczówalny, opakowanie ładne.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:połowa, reszte zużyje bo szkoda pieniędzy ale efekty marne