Sampar, Age Antidote, Sérum Beaute du Temps (Serum przeciwzmarszczkowe `Piękno czasu`)

Zmniejsza głębokość i długość zmarszczek. Zwiększa spójność skóry. Działa na zmarszczki mimiczne. Zwalcza wolne rodniki. Przywraca miękkość i świetlistość. Tonizuje owal twarzy, wygładza skórę i wzmacnia naturalne mechanizmy obronne skóry.Linia Sampar dostępna jest wyłącznie w sieci Sephora.

/s/

poprawia koloryt bladej skóry

Działania na zmarszczki mimiczne nie odnotowałam po 2 miesiecznym stosowaniu kosmetyku(dlatego nie daję maxa).Cieżko mi również ocenić jak wzamcnia skórę w warunkach miejskich,jednak będę go stosować nadal(coś wklepywać trzeba;)ponieważ nie szkodzi mojej kapryśnej skórze,a nawet ją upiększa-zauważyłam,że poprawił mi się koloryt skóry(serum ma beżowy kolor),najjasniejsze podkłady, które do tej pory używałam są dla mnie teraz za jasne.Wchłania się błyskawicznie i CAŁKOWICIE,więc stosuję go również na dzień, w odróżnieniu od pozostawiającego tłusty film CE Ferulic.Wydajne,praktyczna pompka i miły deliktany "midowy"zapach.

Używam tego produktu od:2-mcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Doskonałe serum na noc

Genialny produkt, jak większość tej firmy (polecam zwłaszcza maseczkę liftingującą).
Serum ma beżowy kolor, wynikający z wysokiej zawartości składników aktywnych (jak podaje producent: 25%) oraz miły, ziołowy zapach. Bardzo lekka konsystencja, momentalnie się wchłania.
Nakładam na noc pod krem (wczesniej Super-Aqua, teraz Happylogy Guerlain) i budzę się z promienną, napiętą cerą, doskonale nawilżoną i jednolitą. Mam 30 lat i cerę bardzo zadbaną, bez żadnych zmarszczek i niedoskonałości, a "Piękno czasu" sprawia, że moja twarz wręcz emanuje zdrowiem i blaskiem. Oby ten stan był jak najdłużej:D
Bardzo wydajne, można używać również rano, lecz ja wówczas stosuję CE Feulic SkinCeuticals.
Nie zawiera silikonów, alkoholu, bardzo przyjemny skład. Polecam! Jedno z moich ulubionych odkryć kosmetycznych.

Używam tego produktu od: roku.