Payot, Hydrofluide Intensive Hydrating Serum (Intensywne nawilżające serum)

Payot, Hydrofluide Intensive Hydrating Serum (Intensywne nawilżające serum)

Intensywne nawilżające serum do twarzy, bogate w wodę ze skórek pomarańczy, odświeża i nawilża skórę twarzy, która staje się miękka i promienna.
Można stosować przed nałożeniem makijażu.
Opakowanie z pompką.

Cena: ok. 200zł / 30ml

Mega.

Polecam, wydajny, bardzo szybko się wchłania, nie tłuści, zdecydowanie lepszy dla cery mieszanej i tłustej, cera bardzo mocno absorbuje go, jest po nocy gładka, nie zatyka porów, nawet lekko je zwęża. Zdecydowanie na ten moment jak serum to tylko peyota. Zachwalam go i warto go kupić zamiast kolejnego kremu na noc. Bardzo go lubie.

Ilość zużytych opakowań: 2 ( w tracie wykorzystania 2giego)

Super nawilżacz

Kosmetyk zdecydowanie godny polecenia!
Mam suchą, raczej wrażliwą skórę i pracuję w klimatyzowanym pomieszczeniu, co niestety powoduje dodatkowe wysuszanie mojej skóry. Dlatego też często potrzebuję jakiegoś turbo nawilżacza. Do tej pory głównie stosowałam maseczki, aż natrafiłam na to cudo. Jest to serum, które producent zaleca stosować pod makijaż, aby dobrze się go nakładało i aby przedłużyć jego trwałość. Po zastosowaniu serum, skóra jest gładka i mięciutka, i wydaje mi się, że po dłuższym stosowaniu ma ładniejszy koloryt - taki zdrowy. Kosmetyk stosuję najczęściej pod makijaż, ale także na noc, przed kremem odżywczym, gdy nie stosuję maseczki nawilżającej, a widzę, że moja skóra potrzebuje extra nawilżenia.
Polecam:)Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego