Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Thierry Mugler, Alien, Prodigy Body Cream (Krem do ciała)

Thierry Mugler, Alien, Prodigy Body Cream (Krem do ciała)

Średnia ocena użytkowników: 4,3 /5

Zobacz hity sprzedażowe

Kategoria
Pojemność 200 ml
Cena 250,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Niezwykłość kremu oddaje słoik, w kształcie kwadratowego kryształu, który przywodzi na myśl drogi klejnot o głębokiej ametystowej barwie.
Gdzieś między duchowością a zmysłowością - przekracza granice między magią i rzeczywistością; cielesnością i duchowością. Alien, to więcej niż uwodzicielski zapach, to eliksir pozytywnej mocy.

Recenzje 3

Średnia ocena użytkowników: 4,3 /5

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Mieszane uczucia

Zapach różni się od perfum Alien, choć nadal jest mocno jaśminowy, przypomina bardzo Alien EDT - ponieważ ten różni się całkiem od EDP. Tylko 3 gwiazdki za słabe nawilżenie. Trwałość zapachu kremu długa-za co ma u mnie plus. Wygodne opakowanie, choć nie higieniczne. Cena wygórowana.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

CELEBRACJA CHWILI

Kryształ ten dostałam w tym roku na gwiazdkę, pocztą, prosto z londyńskiej drogerii, zapakowany w tiule sygnowane logiem Muglera z kryształkami i wszystko to w odcieniach głębokiego fioletu i złota.
Już sam sposób podania był niewątpliwie ucztą dla oka, natomiast używanie zawartości tegoż niezwykłego i przepięknego opakowania, w formie wizualnie tylko, ciężkiego kamienia szlachetnego, to prawdziwa uczta dla zmysłow.
Konsystencja kremowo-piankowa, choć odczuwalnie treściwa dla skóry. Już niewielka jego ilość wystarczy, by zapach utrzymywał się (bez użycia perfum) około 5 godzin, natomiast nawilżenie, odżywienie i gładkość
odczuwalna jest niemalże drugie tyle.
Krem stanowi niezastąpione wręcz uzupełnienie zapachu ale też absolutnie suwerenną i wspaniałą przyjemność dla wszystkich naszych zmysłów.
Szkoda tylko, że w Polsce jest tak trudno dostępny, lub przesadnie drogi, bo jeśli o mnie chodzi, to mogłabym się nim smarować po każdej kąpieli, przed każdym wyjściem oraz w każdej innej porze dnia i nocy, ponieważ ukojenie jaką ze sobą niesie użytkowanie, jest wręcz oszałamiające.
Mój mężczyzna również, zdecydowanie, bardzo ale to bardzo podziela moją miłość do tego produktu ( na szczęście póki co nie używając - tylko by spróbował! ;) )
Używam tego produktu od: od gwiazdki

Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwsze i z pewnością nie ostatnie

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Jaśminowa ekstaza

Ten piękny ametystowy kamień - słój dostałam w prezencie do perfum Alien. Byłam zachwycona pomysłowością opakowania.
Do kremu jest dołączona szpatułka do jego dozowania.
Konsystencja produktu jest kremowa, delikatnie pachnie na skórze i sprawia, że roztacza się wokół nas aura tajemniczego Aliena.
Bardzo lubię czuć go na skórze, wibruje zapachem i przy najmniejszym poruszeniu się, daje nam znać o sobie ... że jest :)
Cudny!


Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  2
  produktów

  9
  recenzji

  386
  pochwał

  10,00

 2. 2

  4
  produktów

  34
  recenzji

  286
  pochwał

  9,42

 3. 3

  0
  produktów

  106
  recenzji

  58
  pochwał

  9,08

Zobacz cały ranking