Avon, Far Away Dreams EDP

Avon, Far Away Dreams EDP

Far Away Dreams jest jak ucieczka do świata marzeń i fantazji. Radosna mieszanka owoców tropikalnych i bujnych kwiatów rozwija się w miękką zmysłowość ambry i ogrzanego w słońcu drzewa sandałowego.
Produkt nie jest dostępny w Polsce.

Smierdziuszek

Nakręciłam się na ten zapach po przeczytaniu tylu pochlebnych opinii. Szukalam przez długi czas, aż szok! Ktoś je wystawił na allegro za 20 zł. Nie zastanawiając się kliknełam kup teraz. Moja radość skończyła się po pierwszym psiknięciu. To rodzina mojej far away???? Chyba żart.
Zapach z męskimi nutami, jest też mydło i pranie, no i krem nivea, a wszystko zalatuje strychem babci. Szkoda, kilka prób robilam ale wmawiam sobie że czas zrobił swoje. Zero trwałości, zachwytu i zapachu. Nie pamiętam po godzinie jak pachnie. Nic szczególnego.

Używam tego produktu od: Tydzień
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1 butli

KREMOWY

Kupiłam ten perfum skuszona zapachem z próbki.
Kojarzył mi się na początku ze zwykłym kremem nivea. gdy kupiłam pełnowartościowy flakonik to oprócz kremu wyczuwam w nim ananas, słodziutki ale jednocześnie świeży ananas. Jest dla mnie idealny na wiosnę, latem byłby zbyt przytłaczający.
Bardzo ładny kremowy flakonik, ładnie prezentuje się na półeczce w łazience.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

uwielbiam go ;)

Flakon zakupiłam na allegro, wyszło o połowę taniej niż w katalogu.
Zaczynając od wyglądu- bardzo ładna kremowo-biała buteleczka ze złotym frędzelkiem, fajne i przyjemne dla oka ;) i całkiem solidne. Dalej rzecz najważniejsza ZAPACH... cudowny, nienachalny, słodki, rześki z nutą kwiatową, idealny na dzień do pracy, uczelni, lato. W porównaniu do różowej edycji pur blanci ten jest delikatnym kobiecym zapachem nie jak tamten bardziej dziewczęcym. Zapach utrzymuje się kilka godzin, jednak nie jest tak trwały jak far away (ten czasami można było odrobinę poczuć następnego dnia)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 - 50ml

Kremowa delikatność!

Myślę, że trzeba go pokochać, a on odwdzięczy się tym samym;).
Osobiście nie jestem zwolenniczką klasycznego Far Avway, ale zaintrygowały mnie opinie Wizażanek, więc postanowiłam go kupić trochę w ciemno.
Niestety pierwsze wrażnie nie było zbyt dobre. Pomyślałam jak ja go będę używać, to całkiem nie mój zapach!
Jednak po jakimś czasie się do niego przekonałam:).
Na pewno nie jest "płaski". Pachnie inaczej w zależności od pory dnia i miejsca aplikacji.
Nie jest nachalny, ani męczący dla otoczenia, jednak myślę, że nie nadaje się na prezent, gdyż nie każdemu może przypaść do gustu.
Jest to taki delikatny, kremowo-waniliowy zapach z domieszką owoców, a jednocześnie świeży.
Bardzo wydajny i trwały (czuję go cały dzień:)).
Jest w nim jakaś głębia i tejemniczość, której nie wyczuwam w innych perfumach.
Buteleczka śliczna - pasuje do zapachu!
Nie wiem, czy kupię ponownie, bo jak wcześniej zaznaczyłam jest bardzo wydajny, a ja lubię testować nowe zapachy.

Używam tego produktu od: 1 roku

intrygujacy

ciekawy zapach choc nie od poczatku mi sie spodobal, bo slabo go wyczuwalam..ale po kilku podejsciach bardzo mi sie spodobal, nie jest duszacy, ale delikatnie otula cialo zapachowa mgielka...taki subtelny, kobiecy...ma w sobie to cos choc od razu nie porywa...

Uwielbiam <3

Moje jedyne perfumy z Avonu :).

Dostałam w prezencie i się w nich zakochałam!

Mają cudowny zapach, idelanie nadają się na lato!

Są trwałe, wydajne, a do tego tanie!!!

Na pewno długo się z nimi nie rozstanę :)))).

Używam tego produktu od: Od trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Pierwsze

Jeden z ulubionych by Avon .

Ostatnio przeżywam na nowo fascynacje zapachami z Avonu więc na allegro zamówiłam sobie kilka buteleczek i postanowiłam je wszystkie zrecenzować ;] .Ten jest kolejny
Zapach jest bardzo przyjemny dla nosa a buteleczka miła dla oka. Na mojej skórze ten zapach nie utrzymuje się zbyt długo (z reszta jak większość perfum góra kilka godzin)no ale to tylko Avon. Mimo to jedne z moich ulubionych perfum z Avonu . Słodkie ale nie przesłodzone . Nie są zbyt cięzkie , odpowiednie na co dzień jak i na randkę z ukochanym ( kilku mężczyzn powiedziało że ślicznie pachnę ;) )
Czy kupie ponownie ? Jeśli tak to tylko na allegro poza tym lubię testować nowe zapachy .

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: połowa 50 ml

Zaskakujący jak na avon

Jestem pozytywnie zaskoczona tym zapachem. Bardzo lubię klasyczny FA, choć ostatnio trochę mi się znudził. Z ciekawości zamówiłam więc Dreams. I powiem, że bardzo mi się spodobał. Jest inny niż FA, subtelniejszy, choć niewątpliwie należą do tej samej kategorii. Zapach ten jest piękny, słodki ale nie duszny, przywodzi na myśl ciepło i magię, przenosi w inny świat. Bardzo mi się podoba, ja lubię ten wonny klimat.

Zbyt delikatny.

Nie jest to zapach oszałamiający, nie jest to zapach niespotykany i nie jest to zapach, o którym mogłabym powiedzieć, że jest moim, tym wyjątkowym i jedynym, ale... Tak, jest jakieś &quot;ale&quot;.
Pomimo tego, że mnie nie oczarował w stopniu najwyższym, to jednak muszę stwierdzić, że &quot;coś&quot; w sobie ma. Takie małe, niepozorne, ale niezwykle ważne &quot;coś&quot;.
Nie wiem na czym ono polega. Może na tym, że w tym przypadku nie wyczuwam tej typowej (jak wiele z nas określi) dla Avonu nuty? Bardzo trudno to zdefiniować. Byłabym raczej skłonna ku temu, aby osobiście przetestować go na własnej skórze, nie kierować się w 100% wyłącznie recenzjami, bo wiadomo, że gust &quot;zapachowy&quot; u każdego się różni. A ocena perfumy to wyraźnie subiektywne uczucie. No mi &quot;FA Dreams&quot; się podobają, chociaż uważam, że są bardzo delikatne, zbyt delikatne.
U mnie rozwijają się na skórze w tempie ekpresowym. Przybiera tyle faz, że aż sama się gubię. Na początku wyczuwam owoce, może trochę słodkie kwiaty (gardenia?). W moim mniemaniu nie ma tu w ogóle brzoskwini - przynajmniej na moim ciele nuta ta się nie ujawnia. Następnie zapach przybiera nieco cieplejszej mocy, troszkę bardziej pudrowej, ale nie do końca. Mi odrobine przywodzi na myśl linię zapachową kosmetykó do włosów &quot;Dove&quot;. Kolejną postacią - tej nie lubię, bo kojarzy mi się z pewnym, niezbyt przyjemnym zapachem ziołowej maści z dzieciństwa - jest postać o aromacie polnych kwiatów i ziół. Na szczęście nie trwa to długo. Zaraz zapach przybiera znowu woń uroczego, ciepłego pudru, piżma... I taki już pozostaje. Trwały jest. Wytrzymuje kilka godzin. Ale trzeba zaznaczyć, że trzyma się bardzo blisko skóry, z pewnością nie będzie ciągnął się długim ogonem za właścicielką. Delikatnie wyczuwalny przy poruszaniu głową, włosami, przy przytuleniu. Tyle.
Nie jest słodki w takim stopniu o jaki go wcześniej podejrzewałam. Zaliczyłabym go tej kategorii umiarkowanej, średniej. Z pewnością jest cieplutki, ale nie ciężki! Na to jest zdecydowanie zbyt delikatny. Osobiście kojarzy mi się z niewinnością, młodością, bielą i ...właśnie z niezliczoną ilością koronek.
Ogólnie fajny. Sama się sobie dziwię, bo zazwyczaj nie gustuję w tego typu zapachach. Wolę bardziej intensywne, wyraźne. Z tych oczywistych względów wolę początkową, podstawową wersję &quot;FA&quot;. A no i zaznaczę, że ta jest zupełnia inna od oryginalnej.
Podoba mi się flakonik. Ciekawy. Z matowego szkła. W jasnych, łagodnych kolorach, w pełni oddaje nastrój i postać zapachu. Przede wszystkim delikatność. Nic nie jest przekombinowane.
Kupiłam, bo był w dużej promocji. Będąc szczerą nie znałam wcześniej zapachu &quot;na żywo&quot;. No ale nie zawiodłam się. Na wiosnę bedzie &quot;jak znalazł&quot;. Chociaż nie planuje jego ponownego zakupu. Powtórzę się jeszcze raz: zbyt delikatny jak dla mnie.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Delikatna zmysłowość

Zakochałam się w tym zapachu od pierwszego wąchnięcia :) Zapach bardzo ciepły,otulający,pudrowy,ciężko mi określić konkretną nutę zapachową,są i owoce,i coś zmysłowego,bardzo kobiecego...Tradycyjne Far Away kojarzą mi się \'babcinie\',retro,natomiast wersja Dreams to taka młoda piękna kobieta w białej koronkowej obcisłej sukni :D Kocham ten zapach,czuję się w nim niesamowicie kobieco i zmysłowo :)
Myślę że na lato też się nadaje,choć jest ciepły,minimalnie ciężkawy,ale nie powinien przytłaczać :)
Buteleczka ładna,delikatna,z przydymionego półprzezroczystego szkła.

Ilość zużytych opakowań: kilka kropelek

dla mnie super

Kupiłam z ciekawości, był w dużej promocji w Avonie, chyba za 25zł.
Zapach bardzo mnie zaskoczył. To jakby urządzić sobie nagle w środku zimy w pokoju bliski wschód z jego kwiatami, kadzidłami, olejami i owocami. Jak duszna, przesadnie słodka noc. Znam takich, których zaczęłaby boleć głowa, musieliby się ratować, uciekać, po parunastu minutach chcieliby wyjść, wziąć prysznic, zmyć z siebie tę mieszankę cukru i dymu z aromatyzowanych świec. Ale jeśli ktoś jest naprawdę przygotowany na podróż Far Away i jeszcze na całkowite rozmarzenie to polecam z czystym sumieniem małą buteleczkę. Chyba nie na każdy dzień bo zbrzydnie, na zimę, na mroźny poranek lub wieczór. Troszkę odejmę za trwałość, ale to tylko Avon.
Kto wie, czy jeszcze kiedyś nie kupię.

Używam tego produktu od: paru miesięcy na zmianę z innymi
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 50ml

Przyjemniejszy niż Far Away.

Ta edycja Far Away jest przyjemniejsza dzięki nucie brzoskwiń. Nie czuć nachalnej, ostrej wanilii ale połączenie wanilii i świeżych brzoskwiń. Według mnie idealny na jesień i zimę, kiedy potrzeba ciepłego zapachu na gruby sweter. Plus za trwałość i według mnie pasującą do zapach buteleczkę.