Perfect Beauty, Cera Naczynkowa, Półtłusty krem na dzień i na noc

Perfect Beauty, Cera Naczynkowa, Półtłusty krem na dzień i na noc

Półtłusty krem na dzień i na noc przeznaczony jest do pielęgnacji skóry nadwrażliwej z rozszerzonymi i pękającymi naczynkami krwionośnymi oraz ze skłonnością do zaczerwienień.
Specjalnie opracowana, bogata receptura kremu wzmacnia naczynka krwionośne oraz usuwa objawy zmęczenia i stresu. Zaawansowany biokompleks Centella GlpCa doskonale pielęgnuje skórę naczyniową, poprawiając jej kondycję i wygląd. Aktywne ekstrakty z kasztanowca i miłorzębu japońskiego poprawiają ukrwienie skóry oraz działają przeciwzapalnie, ściągająco i uszczelniająco, dzięki czemu zmniejszają kruchość naczyń krwionośnych oraz zapobiegają powstawaniu pajączków. Olejek z pestek winogron nawilża i odżywia skórę, oraz łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Masło Shea - naturalny filtr UV - chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych oraz wygładza i regeneruje, opóźniając procesy starzenia się skóry.

Całkiem ok.

Wielkiego szału nie robi, ale jest całkiem w porządku. Ma fajną konsystencję, która łatwo się rozprowadza, szybko się wchłania, bardzo dobrze nawilża. Zaraz po aplikacji przynosi ukojenie i wyciszenie a rumień staje się mniej widoczny, buzia jest gładka i miękka. Nadaje się pod makijaż. Cena jest niewielka, więc warto go wypróbować.

Naprawdę dobry krem polskiego producenta

Krem jest wydajny, super się go nakłada i od razu się wchłania. Nie podrażnia, od razu koi skórę i daje miły efekt gładkiej buzi. Po regularnym stosowaniu przez tydzień już widziałam poprawę. Mniejsze zaczerwienienia i nawilżona skóra twarzy i dekoltu. Buzia wydawała się wypoczęta a zimny wiatr na dworze już tak mnie nie drażnił i nie wysuszał. Po 3 tygodniach objawy ani nie uległy lepszej poprawie ani się nie pogorszyły. Jednak moja cera znowu się przyzwyczaiła do składników i nawet nawilżenie mniej działało. Teraz szukam nowego kremu ale do tego na pewno powrócę na pierwsze chłodne dni, bo dobrze natłuszcza i chroni przed wiatrem.
Minusem tego kremu jest opakowanie. Słoiczek jest tandetny do granic możliwości. Po jakimś czasie mi pękł i środek wypadł na dywan. Dobrze, że nie zawartością w dół. Szklany słoiczek byłby najlepszy. Cena ujdzie ale nie za taki plastik. No i dostępność. Ja znalazłam ten krem w małej drogerii zaś w marketach widziałam tylko maseczkę z tej serii. Ogólnie polecam ten krem.